Tenerife (2057 km²) on Teide vulkaanikoonuse ülemine osa. Saare kõrgeim punkt – 3718meetrine Pico de Teide – on ühtlasi Hispaania kõrgeim tipp. Mööda rannikut kulgeb ümber saare maantee, mis läbib peaaegu kõiki asulaid. Kui külma Kanaari hoovuse tõttu valitseb lõunas kuiv kliima, siis põhjanõlvadel kasvab isegi metsa.

Tenerife põhimagnet on muidugi ilm! Tenerife ilma võib nimetada igaveseks suveks. Pole olemas halba aega, millal saarele ei tasuks minna. Loomasõpradel tasub kindlasti külastada maailmakuulsat Loro Park loomaaeda. Veepark Siam Park pakub ekstreemseid ja lõõgastavaid elamusi väikestele ja suurtele.

Enamuse saare majutusvõimalustest pakuvad Los Cristianos, Playa de las Americas ja Costa Adeje.

Hotell ja piirkond Reisi kestus ja toitlustus Reisipaketi hind ühele reisijale
Laguna Park II Apartamentos 2* / Costa Adeje 7 ööd / söökideta al 545 €
Ponderosa 3* / Playa de las Americas 7 ööd / hommikusöögiga al 599 €
Troya 4* / Playa de las Americas 7 ööd / hommikusöögiga al 759 €

 

Soovi korral on võimalikud C ka reisid pikkusega 9 ja 14 ööd. Samuti pakume laias valikus hotelle igale maitsele. Küsi pakkumist!

REISI SIHTKOHT Tenerife, Kanaari saared, Hispaania
REISIPERIOOD 18.10.2019-06.05.2020 ja 20.10.2020 – 05.05.2021
HIND SISALDAB
Lennupileteid Tallinn-Tenerife-Tallinn
Transfreere lennujaamast hotelli ja tagasi
Käsipagasit ja registreeritud pagasit
7 ööd majutust ühele kahekohalises toas (võimalik ka pikem reis)
Toitlustust vastavalt valitud pakkumisele
LISATASU EEST
Autorent
Ekskursioonid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

Vastutavad reisikorraldajad on Aurinko ja Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajatega samad hinnad.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Reisimine kõrghooajal, pühadel ja suuremate ürituste ajal võib oluliselt mõjutada reisipaketi hinda. Küsi pakkumist soovitud perioodiks meie reisikonsultandilt!

Los Cristianos on natuke vaiksem ja rahulikum ja meelitab sellepärast just vanemaealisi puhkajaid. Oma “kõigile ligipääsu” poliitikaga on see hea valik ka puuetega inimestele. Siin on saare parimad restoranid, kus pakutakse tapaseid, mereande ja kõike muud kohalikku kööki kuuluvat.

Playa de las Americas on saare populaarseim kuurort. Eelkõige eelistatud perede ja paaride poolt. Siit võib leida teemaparke ja ööklubisid. Nautida jalutuskäiku mereäärsel promenaadil.

Costa Adeje on Tenerife uus särav kuurort ja saare kõige luksuslikum valik. Selle nelja- ja viietärnihotellid, nooblid väikepoed ja klanitud rannad on nagu paljude inimeste helesinine unistus Tenerifest. Siin asuvad ka golfikeskused.

El Médano kuurort, mis asub saare kaguosas, on pidevalt ookeanituulte meelevallas ja meelitab kohale surfareid. Los Gigantes läänerannikul on eraldatud koht tohutute kaljude otsas. Playa San Juan ja traditsiooniline kaluriküla Alcalá näitavad ehedat Tenerife saareelu. La Orotava orus kohtab viinamarja- ja banaaniistandusi, põhjaosas asuv Puerto de la Cruz on märksa külmem ja niiskem.

Kuum ja kuiv saare pealinn Santa Cruz on populaarne kruiiside peatuskoht. Talvepuhkuse teevad ideaalseks selle linna kaubandusasutused, botaanikaaiad, kunstigaleriid, paleed, head restoranid ja Las Teresitase rand.

Saare keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik. Tenerife lemmikeksursioonid on kindlasti erinevad mereretked.