Võta meiega ühendust!

Kontakt

Kui Sul on rääkida viimasest reisist mõni huvitav lugu või tekkis küsimus, millele kodulehelt vastust ei leidnud, siis siit leiad meie kontaktid. Võid kirjutada meile ka otse kasutades kõrval olevat kontaktivormi.

Meie büroo on avatud E-R kl 9.30 – 17.00.

Mainor Meelis OÜ, Narva mnt 7, 3. korpus, kontor 546, 10117 Tallinn
Tekkis küsimus?

Kirjuta meile


Meie inimesed

Krista Esta, juhatuse liige, tegevjuht
e-post: krista.esta@mainortravel.ee
telefon: 611 7004, 511 7486

Jüri Rebane, asutaja
e-post: jyri.rebane@mainortravel.ee
telefon: 502 9600

Mihkel Luur, arendus- ja turundusjuht
e-post: mihkel.luur@mainortravel.ee
telefon 611 7002

Pirjo Jaanimägi, pearaamatupidaja
e-post: pirjo.jaanimagi@mainortravel.ee
arved: arved@mainortravel.ee

Anu Kuning, incoming juht
e-post: anu.kuning@mainortravel.ee
telefon: 502 4645

Garmen Heinsalu, suusareiside tootejuht
e-post: garmen.heinsalu@mainortravel.ee
telefon: 5858 7885

Evelin Kuurmaa, reisikonsultant
e-post: evelin.kuurmaa@mainortravel.ee
telefon: 611 7006, 5593 8583

Kristel Vallaste, spordireiside tootejuht
e-post: kristel.vallaste@mainortravel.ee
telefon: 529 1818

Kati Pitk, tootejuht, reisikonsultant
e-post: kati.pitk@mainortravel.ee
telefon: 5810 1660

Vilietas Nurm, reisikonsultant
e-post: vilja.nurm@mainortravel.ee
telefon: 611 7003, 5650 6154

Silja Kukk, büroo administraator
e-post: silja.kukk@mainortravel.ee
telefon: 611 7000