Reisikindlustus

Mainor Travel pakub oma klientidele Salva reisikindlustust. Võid kindel olla, et ostes reisikindlustuse Mainor Travelist, saad selle täpselt sama hinnaga nagu otse kindlustuspakkujalt ostes. Aeg-ajalt pakume oma klientidele ka soodustust (näiteks Mainor Traveli suusareiside puhul).

 

Osta reisikindlustus siit:

Miks valida Salva Kindlustus:

COVID-19 haigestumisega seotud tervisekindlustuse kaitse. Sulle hüvitatakse tervisekindlustuse alusel COVID-19 haigestumise tõttu tekkinud ravikulud (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile). Samuti kaetakse lisakulutused majutusele karantiini sattumise korral ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumuse kuni 1500 eurot eeldusel, et kindlustatul on meditsiiniliselt kinnitatud COVID-19 haigestumine. Kindlustuskaitse laieneb juba ka kehtivatele lepingutele.

COVID-19 haigestumisega seotud reisitõrke kaitse. Sulle hüvitatakse kasutamata reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Kindlustuskaitse laieneb juba ka kehtivatele lepingutele.

Tervisekindlustuse kindlustussumma 1 000 000 eurot. Tervisekindlustuse poliisile võib valida kuni 1 000 000 euro suuruse katte, mille ulatuses hüvitatakse haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud kulud. Valitud kindlustussumma kehtib ühe kindlustatu kohta. Haigestumise või õnnetuse korral võib pöörduda sobivaimasse raviasutusse, aktsepteerime ka erahaiglaid.


Mis on reisikindlustus?

Üldjuhul jaguneb reisikindlustus kolmeks:

  1. Tervisekindlustus – hüvitab reisi ajal ootamatu haigestumise seotud ravi-ja haiglakulud.
  2. Reisitõrke kindlustus – hüvitab reisi tühistamise, reisi katkemise ja reisile hilinemisega tekkinud kulutused.
  3. Pagasikindlustus – kindlustab pagasi ja isiklikud asjad.

Erinevate kindlustuspakkujate tingimused võivad esmapilgul tekitada segadust või küsimusi, mistõttu on mugavam osta reisikindlustus reisibüroost juba koos reisiga. Selliselt saab reisikonsultant just Sinu eelistustele ja reisi iseloomule sobivat kindlustuspoliisi pakkuda. Kirjuta meile info@mainortravel.ee – aitame Sind reisikindlustuse ostul!