Antalya piirkonna kuurortlinnad asuvad Vahemere ranniku ja Tauruse mäeaheliku vahel. Seda piirkonda kutsutakse ka Türgi Rivieraks. Siin on palju eriilmelisi, väiksemaid ja suuremaid, vanemaid ja uuemaid kuurorte. Siin on ka väga palju erineva tasemega hotelle, mis kõik püüavad üksteisest millegagi eristuda ja kutsuda külalisi just ennast valima. Olulisel kohal on türgi köök oma tuntud headuses ja seda oskavad ka kohalikud hotellid suurepäraselt pakkuda.

Alanya on linn, mille Rooma imperaator Marcus Aurelius kinkis oma armastatule, Kleopatrale. Üks ilusamaid randu Alanyas kannab ka Kleopatra nime. Vanalinnast võib leida mõnusaid kohvikuid ja taverne, kust avanevad imetabased vaated linnale. Alanya uhket kaljust mäeharja tippu kroonib XIII sajandil Alaeddin Keykubati poolt ehitatud ja siiani suurepäraselt säilinud kindlus.

Türgi hotellide juurs on üsna tavapärane, et pakutakse „kõik hinnas” teenust. Paljudes hotellikompleksides on mõeldud ka lastele ja loodud neile erinevaid võimalusi nii sportimiseks kui ka veemõnude nautimiseks. Aga mis peamine – siin on päike ja soe ning puhas merevesi! Peamisteks kuurortideks on Lara, Belek, Kemer, Bodrum, Alanya, Side, Okurcalar, Manavgat, Kargicak, Bogazkent, Türkler.

2023. aasta puhkusereisid toimuvad perioodil 7.04-15.10.2023

Küsi reisipakkumist päringuvormi kaudu, vaata kõiki hotelle allolevalt lingilt või kirjuta info@mainortravel.ee

Reisipaketid lendudega Antalyasse ja Alanyasse

Vaata hiljuti uuendatud näidispakette! Valik nii hotellide kui väljumiskuupäevade osas on piisavalt lai, et sobida igale maitsele. Kui sa siiski allolevalt lingilt midagi meelepärast ei leidnud, siis küsi oma soovidele vastavat reisipakkumist (ka individuaalreisile) kodulehe päringuvormi kaudu või kirjuta meie reisikonsultandile info@mainortravel.ee. Teeme sinu reisisoovid teoks!

Vaata kõiki Antalya hotelle ja pakettreise siit
Vaata kõiki Alanya hotelle ja pakettreise siit
Vaata kõiki Beleki hotelle ja pakettreise siit
Vaata kõiki Kemeri hotelle ja pakettreise siit
Vaata kõiki Side hotelle ja pakettreise siit
Vaata kõiki Didimi hotelle ja pakettreise siit

Meie valikus on sadu erineva tasemega hotelle mitmelt reisikorraldajalt. Samuti on lai valik ka väljumiskuupäevade osas. Küsi lisainfot reisivõimaluste kohta ja saada päring: info@mainortravel.ee.

REISI SIHTKOHT Antalya ja Alanya, Türgi
REISIHOOAEG Antalya: 07.04.2023 – 15.10.2023
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Transfeere lennujaamast hotelli ja tagasi
Käsipagasit ja registreeritud pagasit
Toitlustust vastavalt valitud pakkumisele
7 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas (võimalik ka pikem reis – küsi pakkumist!)
LISATASU EEST
Äriklassi lennupiletid – küsi pakkumist!
Autorent
Ekskursioonid
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis
Reisikindlustus (soovitavalt reisitõrke ja COVID-19 kattega)

Vastutavad reisikorraldajad on Novatours ja Coral Travel. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajatega samad hinnad. Individuaalreise korraldab Mainor Travel. Välja toodud hinnad on dünaamilised ja informatiivsed. “Alates” hinnaga kohtade arv on piiratud. Paketi lõplik hind sõltub valitud reisi perioodist, broneerimise hetkest ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt kas päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee


Türki saad ka individuaalreisiga olenemata reisikorraldajate lennugraafikust

Küsi pakkumist individuaalreisile info@mainortravel.ee ja saad personaalse pakkumise.


Reisi vastutustundlikult! Tutvu aegsasti Türki sisenemise ja seal viibimise tingimustega. Hoia silm peal ka sihtriigi ametlikel infokanalitel. Lisainfot küsi oma reisikonsultandilt.

Ka ajaloo- ning kultuurihuvilistele on Türgis põnevaid avastusi. Kuigi Antalya on tänapäeval üks tuntumaid kuurortlinnu, leidub siin mõndagi põnevat- võrratu vanalinn sadamasse viivate kitsaste tänavatega, mošeed, suurepäraselt säilinud iidne linnamüür ja XIII sajandist pärit 38 meetri kõrgune minarett. Linna üks vanim mälestis on Rooma imperaatori Hadrianuse auks rajatud marmorväravad.

Pole kahtlust, et Türgis võib leida igaüks endale meelepäraseid tegevusi!