SWISS alustab lendamist Tallinna ja Zürichi vahel

Šveitsi suurim lennufirma Swiss International Air Lines (SWISS) alustab 25. juunist Tallinnasse lendamist, et teenindada lende marsruudil Tallinn – Zürich – Tallinn.

Esialgse lennuplaani alusel toimuvad lennud kaks korda nädalas, reedel ja pühapäeval. Lennupileteid Tallinnast Zürichisse, majutust ja muid kohapealseid reisiteenuseid on võimalik broneerida Mainor Traveli reisikonsultandi kaudu – kirjuta oma reisisoovist info@mainortravel.ee.

Tallinna lennujaama kommertsjuhi Eero Pärgmäe sõnul on see kauaoodatud positiivne uudis. “Meil on hea meel teatada, et vaatama keerulisele olukorrale lennunduses on meil võimalik avada ka uusi liine ning tervitada uusi lennufirmasid. Zürich on seni olnud kasutamata potentsiaal – eestlaste huvi Šveitsi lendamise vastu on olnud suur, kuid võimalusi selleks seni nappinud, ”rääkis Pärgmäe.

14.05.2021 seisuga peavad kõik reisijad ette näitama negatiivse PCR-testi tulemuse (mis ei ole vanem kui 72h) kohta (lennureisi korral enne lennukisse minekut). Riskiriikidest saabujad (sh Eestist) peavad olema 10-päevaseses karantiinis, mida on võimalik lühendada 7. päeval tehtud antigeeni kiirtesti või PCR-testi negatiivse tulemuse korral.

Autorist

client-photo-1
Mihkel Luur
Mihkel on Mainor Traveli arendus- ja turundusjuht.