Lennupiletid

Mainor Meelis pakub lennupileteid kõikidesse maailma sihtpunktidesse.
Lennupiletite ostmisel tuleks meeles pidada, et soodsate hindadega piletid on alati seotud piirangutega väljaostmise tähtaja või pileti muutmise suhtes. Broneeritud piletid tuleb välja osta enamasti 48 tunni jooksul peale broneerimist, hilisem pileti muutmine või tagastamine ei pruugi enam olla võimalik. Täpsema info saamiseks saada oma lennusoov e-posti teel: info@mainortravel.ee või kontakteeru reisibürooga siit.

Laevapiletid

Mainor Meelis vahendab laevapileteid kõikidele tuntud parv- ja kiirlaevadele.

Otsing

Otsi pakkumisi soovitud sihtkohta

Majutus

Mainor Meelisel on pakkuda tuhandeid soodsaid lepingulisi hotellihindu üle maailma. Meie kasutuses on mitmeid erinevaid hotellibroneerimissüsteeme, oskame valida ja soovitada sulle sobivat hotelli asukoha, hinnaklassi jm järgi. Hotellihinnad võivad aastaringselt suuresti kõikuda sõltudes hooajast, mitmesugustest suursündmustest (messid, erinevad kultuuri- ja spordiüritused jms) – sel juhul oleks tark oma reisiplaanid paika panna varakult, juba mitmeid kuid enne planeeritavat reisi.

Reisikindlustus

Mainor Meelis pakub oma klientidele Salva, Seesami ja Ergo reisikindlustust. Üldjuhul jaguneb reisikindlustus kolmeks:

  1. Tervisekindlustus – hüvitab reisi ajal ootamatu haigestumise seotud ravi-ja haiglakulud.
  2. Reisitõrke kindlustus – hüvitab reisi tühistamise, reisi katkemise ja reisile hilinemisega tekkinud kulutused.
  3. Pagasikindlustus – kindlustab pagasi ja isiklikud asjad.

Võite omale kindlustuspoliisi ise vormistada meie kodulehel.
Kui seltskonnas on lapsi, või kui reisimine on seotud mõne harrastusega (näiteks mäesuusatamine), siis võivad eri kindlustusfirmade hinnad ja tingimused olla erinevad ja sel juhul soovitame teil saata meile päring.

Autorent

Meie vahendusel saad broneerida ise omale sobiva auto Hertzi ja Avise valikust. Vali endale sobiv sihtkoht, kuupäevad ning autotüüp ja broneeri omale sõiduvahend siit. Internetis broneerimisel toimub tasumine krediitkaardiga ning auto saate broneeritud rendikontorist kätte maksekinnituse alusel. Kui Te online broneerimissüsteemis ei leidnud teile sobivat pakkumist, siis palun saatke oma soov meie kontaktivormi kaudu.