3 – 18 ööd
Reisi pikkus
Kreeta, Kreeka
Sihtkoht
20 – 30 °C
Ilm

Kreeka kõige lõunapoolsemal saarel Kreetal on selge puhas meri, liivarannad ja hunnitu päike. Põhjaranniku on vallutanud kuurordid nagu Rethimno, Chania, Irakleio, Agios Nikolaos, Elounta ja paljud teised.

Matkajate paradiis on Samaria mäekuru, kus on 18 km pikkune matkarada, mille läbimine võtab umbes 5-7 tundi, kuid pakub väljakutset ja imetabaseid vaateid.

Kõrgel Dikti mägedes asuv Lassithi platoo oli sajandeid täielikult isoleeritud. Kivist tuuleveskite rivi tähistab platoo peasissepääsu. Niisutusvee pumpamiseks on platool riidest purjedega tuuleveskid, mida kasutatakse veel praegugi. Legendi järgi asub siin Dikti koopas Zeusi sünnikoht.

Kreeta puutumatu loodus, sädelevad rannad, mägised piirkonnad, iidne ajalugu on muutnud Kreeta armastatud puhkusepaigaks!


Reisipaketid Kreetale 2022. aastal

Toome Sinuni mõned näited puhkusevõimalustest Kreeta saarel, kuid tegelik valik nii hotellide kui väljumiskuupäevade osas on kordades laiem (vaata kuupäevasid päringuvormist)! Küsi reisipakkumist Kreetale vastavalt oma soovile päringuvormi kaudu või kirjuta meile info@mainortravel.ee.

Hotell ja piirkond Kreetal Reisi kestus ja toitlustus Reisipaketi hind ühele reisijale
Gortyna 3* 7 ööd, hommiku- ja õhtusöök al 395 €
Stella Beach 3* 7 ööd, hommikusöök al 395 €
Brascos 3* 7 ööd, hommikusöök al 415 €
Semiramis Village 4* 7 ööd, kõik hinnas al 465 €
Joan Beach 4* 7 ööd, hommiku- ja õhtusöök al 599 €
Stella Palace Resort & SPA 5* 7 ööd, kõik hinnas al 655 €

REISI SIHTKOHT Kreeta, Kreeka
REISIPERIOOD  23.04 – 19.10.2022
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust soovitud perioodiks valitud hotelli kaheses toas
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Vastutav reisikorraldaja on  Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Kodulehel olevad näidishinnad on dünaamilised ning võivad broneerimise hetkel tabelis toodust mõnevõrra erineda. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt kodulehe päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee.