Peaaegu 3000 aastat lebasid muistse Minose tsivilisatsiooni jäänused Kreeta rannikutasandike all kuni alles 20. sajandi alguses kaevati välja suured Minoseaegsed lossid Knossoses, Phaistoses, Malias ja Zakroses. Nende suurejoonelisus demonstreerib nüüd Euroopa kultuuri allikaks peetud Minose tsivilisatsiooni haritust ja kunstilist kujutlusvõimet.

Kreeka kõige lõunapoolsemal saarel Kreetal on selge puhas meri, liivarannad ja hunnitu päike. Põhjaranniku on vallutanud kuurordid nagu Rethimno, Chania, Irakleio, Agios Nikolaos, Elounta ja paljud teised.

Matkajate paradiis on Samaria mäekuru, kus on 18 km pikkune matkarada, mille läbimine võtab umbes 5-7 tundi, kuid pakub väljakutset ja imetabaseid vaateid.

Kõrgel Dikti mägedes asuv Lassithi platoo oli sajandeid täielikult isoleeritud. Kivist tuuleveskite rivi tähistab platoo peasissepääsu. Niisutusvee pumpamiseks on platool riidest purjedega tuuleveskid, mida kasutatakse veel praegugi. Legendi järgi asub siin Dikti koopas Zeusi sünnikoht.

Kreeta puutumatu loodus, sädelevad rannad, mägised piirkonnad, iidne ajalugu on muutnud Kreeta armastatud puhkusepaigaks.

REISI SIHTKOHT Kreeta, Kreeka
REISIPERIOOD 24.04 – 31.10.2019
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 349 eurost inimese kohta.

Vastutavad reisikorraldajad on Aurinko ja Novatours.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!