3 – 18 ööd
Reisi pikkus
Kreeta, Kreeka
Sihtkoht
20 – 30 °C
Ilm

Kreeka kõige lõunapoolsemal saarel Kreetal on selge puhas meri, liivarannad ja hunnitu päike. Põhjaranniku on vallutanud kuurordid nagu Rethimno, Chania, Irakleio, Agios Nikolaos, Elounta ja paljud teised.

Matkajate paradiis on Samaria mäekuru, kus on 18 km pikkune matkarada, mille läbimine võtab umbes 5-7 tundi, kuid pakub väljakutset ja imetabaseid vaateid.

Kõrgel Dikti mägedes asuv Lassithi platoo oli sajandeid täielikult isoleeritud. Kivist tuuleveskite rivi tähistab platoo peasissepääsu. Niisutusvee pumpamiseks on platool riidest purjedega tuuleveskid, mida kasutatakse veel praegugi. Legendi järgi asub siin Dikti koopas Zeusi sünnikoht.

Kreeta puutumatu loodus, sädelevad rannad, mägised piirkonnad, iidne ajalugu on muutnud Kreeta armastatud puhkusepaigaks!


 

Pakettreisid Kreeta saarele otselennuga Tallinnast

Küsi reisipakkumist päringuvormi kaudu, vaata kõiki hotelle allolevalt lingilt või kirjuta info@mainortravel.ee

Vaata Kreeta reisipakettide hindu siit:

Värkselt uuendatud pakettreiside valik on nii hotellide kui väljumiskuupäevade osas piisavalt lai, et sobida igale maitsele. Kui sa siiski allolevalt lingilt midagi meelepärast ei leidnud, siis küsi oma soovidele vastavat reisipakkumist (ka individuaalreisile) kodulehe päringuvormi kaudu või kirjuta meie reisikonsultandile info@mainortravel.ee. Teeme sinu reisisoovid teoks!

Vaata kõiki Kreeta hotelle ja pakettreise siit

Meie valikus on sadu erineva tasemega hotelle Kreetal. Samuti on lai valik ka väljumiskuupäevade osas. Küsi lisainfot reisivõimaluste kohta ja saada päring: info@mainortravel.ee.

REISI SIHTKOHT Kreeta, Kreeka
REISIPERIOOD  23.04 – 19.10.2022
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust soovitud perioodiks valitud hotelli kaheses toas
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Vastutav reisikorraldaja on Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Kodulehel olevad näidishinnad on dünaamilised ning võivad broneerimise hetkel tabelis toodust mõnevõrra erineda. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt kodulehe päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee.