7 ööd või enam
Reisi pikkus
Dubai, AÜE
Sihtkoht
24 – 30 °C
Ilm

Dubai on koht, kus asuvad kaasaegse maailma „imed”. Siin asuvad maailma kõige suuremad, kõrgemad, uhkemad, säravamad, luksuslikumad, omapärasemad, adrenaliinirohkemad … „kõige-kõige” ehitised, hooned, atraktsioonid. Dubai sümboliks on maailma kõrgeim pilvelõhkuja – 828 m kõrgune Burj Khalifa, mille 124. korrusel asub kõrgeim avalikkusele avatud vaateplatvorm, kuhu saab maailma kõige kiirema liftiga. 122. korrusel asub maailma kõige kõrgemal asuv restoran ja 144. korrusel ööklubi.

Dubais on nii lastele kui ka täiskasvanutele elamusi pakkuvaid tegevusi küllaga. Džiibisafari või lumelaua/ -suuskadega sõitmine kõrbes. Mitmed vee- ja lõbustuspargid nagu Wonderland vee- ja lõbustuspark, Wild Wadi veepark, Dubai Aquarium & Discovery Centre akvaariumikeskus, mille tunnelites saab imetleda mereloomi kaladest pingviinideni. Adrenaliinirikkaid kogemusi saab päris kindlasti Ferrari Worldis, mis on umbes seitsme jalgpalliväljaku suurune teemapark, vaid tunnikese autosõidu kaugusel Dubaist. Siin leidub palju huvitavat ja harivat autohuvilistele ja Ferrari-kummardajatele.Siin on maailma kiireim Ameerika mägede atraktsioon. Pakutakse ka 4D-simulatsioonil kihutamist. Eriti sobilik on see neile, kes Ameerika mägedele ei kipu.

Need on vaid killukesed sellest ülihuvitavast „kõige- kõigemast” linnast!


Reisipaketid Dubaisse

Vaata kõiki hotelle allolevalt lingilt või küsi reisipakkumist päringuvormi kaudu

Värkselt uuendatud Dubai pakettreiside valik on nii hotellide kui väljumiskuupäevade osas piisavalt lai, et sobida igale maitsele. Kui sa siiski allolevalt lingilt midagi meelepärast ei leidnud, siis küsi oma soovidele vastavat reisipakkumist (ka individuaalreisile) kodulehe päringuvormi kaudu või kirjuta meie reisikonsultandile info@mainortravel.ee. Teeme sinu reisisoovid teoks!

Vaata kõiki Dubai hotelle ja pakettreiside pakkumisi siit
REISI SIHTKOHT Dubai, Araabia Ühendemiraadid
REISI TOIMUMISAEG Individuaalreisid toimuvad aastaringselt – küsi pakkumist info@mainortravel.ee
HIND SISALDAB
Lennupileteid Tallinn-Dubai-Tallinn
Transfeere lennujaamast hotelli ja tagasi
Käsipagasit ja registreeritud pagasit vastavalt lennukompanii piletireeglitele
7 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
Toitlustust vastavalt valitud paketile
LISATASU EEST
Autorent
Ekskursioonid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

Pakume Dubaisse individuaalreise ja reisikorraldaja Novatours pakettreise. Rühmareisid toimuvad võimalusel vastavalt reisikorraldajate reisikavale (küsi lisainfot reisikonsultandilt). Individuaalreis tähendab, et klient saab reisiteenuse rätseplahendusega ning väljumiskuupäevade valikul on suurem vabadus. Hinnad on dünaamilised ning peegeldavad lennupiletite ja hotellide broneerimissüsteemides olevaid hetkehindasid. Paketi lõplik hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust ning võib näidispakkumistes toodud hindadest olla oluliselt kallim kui soovitakse reisida sihtkoha kõrghooajal, koolivaheajal või pühade ajal. Soodsaima hinnaga reisimiseks soovitame reisi planeerides olla kuupäevade valikul paindlik ning broneerida reis pikemalt ette.

Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee

Dubais asub kuulus Palm Jumeirah, mis on maailma suurim tehissaar. Palmi kujutava saare kõige kaugemas otsas asub üüratu suur Atlantise hotellikompleks, kus paikneb Lähis-Ida suurim veepark Aquaventure, milles üheks atraktsiooniks on muuseas ka liuglemine läbi haikala-akvaariumite.

Maailma suurim kaubanduskeskus Dubai Mall hõlmab endas üle tuhande kaupluse ja saja restorani. Dubai Mallis asub ka akvaariumikompleks, milles toimuvat elu saab keskuse külastaja jälgida läbi hiigelsuure klaasist seina. Elu seal sees on kirev ja seda võib vaatama jäädagi. Huvilistele pakutakse ka võimalust osta pilet ning minna haide keskele sukeldumisseiklusele.

Dubai Emirates Mallis asub aga mäesuusakeskus, kus sisetingimustes on võimalik nautida mäesuusatamist. Niisama ilu nautlejatele pakub suurepärast vaatepilti maailma suurim purskaev, mille pikkus on 275 m ja mida pimedal ajal valgustab enam kui 6000 lampi.

Dubai rannikust ca 280 m kaugusel tehissaarel asub maailma kõige luksuslikumaks peetav purjekat meenutava välimusega hotell Burj-Al-Arab.