Kui reisid, siis vali kõige parem reisikindlustus!

Erinevaid reisikindlustuse pakkujaid on turul palju, kuid nende hinnad ja tingimused võivad erineda kui öö ja päev.

Praegusel ajal reisides tuleks aga reisikindlustuse valikul olla eriti tähelepanelik ning tutvuda kõikide tingimustega, et teha enda jaoks õige valik. Hea uudisena oleme Mainor Travelis suure osa sellest tööst juba ära teinud ning julgustame oma kliente sõlmima Salva reisikindlustuse. Reisikindlustuse soovitame soetada juba koos reisibroneeringuga Mainor Traveli reisikonsultandilt.

Võid kindel olla, et saad ka selle vajaliku reisiteenuse Mainor Travelist täpselt sama hinnaga kui otse kindlustuspakkujalt ostes. Niimoodi teed endal elu mugavamaks: sul jääb üks vorm vähem täita ning saad kõik vajalikud reisidokumendid ühest kohast. Kui aga soovid kindlustuspoliisi ise sõlmida, siis saad seda teha mugavalt ka meie iseteeninduses.


Miks otsustada Salva reisikindlustuse kasuks?

Oleme veendunud, et Salva eesmärgiks on pakkuda kõige paremat reisikindlustust turul. Soovitus just Salva reisikindlustus valida toetub kolmele tugevale alustalale:

COVID-19 kaitse

Tervisekindlustus: Salva Kindlustus hüvitab COVID-19 haigestumise tõttu välismaal tekkinud ravikulud (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile) lepingus märgitud tervisekindlustuse kindlustussummani (maksimaalselt kuni 200 000 eurot). Samuti kaetakse lisakulutused majutusele karantiini sattumise korral ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumuse kuni 2000 eurot eeldusel, et kindlustatul on meditsiiniliselt kinnitatud COVID-19 haigestumine.

Reisitõrge: Salva Kindlustus hüvitab reisipaketi maksumuse juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud.

COVIDi läbipõdenu: Esmakordne COVID-19 haigestumine enne reisi algust on kindlustusjuhtum ja kaetakse reisi ärajäämisega seotud kulud. Covid-19 läbipõdenud inimesele pakub Salva Kindlustus reisi ärajäämise kaitset COVID-19 tõttu, kui enne poliisi sõlmimist või hiljemalt 7 päeva enne reisi algust on COVID-19 laboratoorse PCR testi tulemus negatiivne.

Tervisekindlustuse kindlustussumma kuni 1 000 000 eurot

Tervisekindlustuse poliisile võib valida kuni 1 000 000 euro suuruse katte, mille ulatuses hüvitatakse haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud kulud. Valitud kindlustussumma kehtib ühe kindlustatu kohta. Haigestumise või õnnetuse korral võib pöörduda sobivaimasse raviasutusse, aktsepteerikakse seejuures ka erahaiglaid.

Igale kindlustatud isikule Confido Meditsiinikeskuses 2 koroonatesti 20% soodsamalt

Igal Salva reisipoliisiga kindlustatud isikul on võimalus teha kaks koroonatesti tavahinnast 20% soodsamalt (nii kiirtestid kui ka ninaneelust võetavad laboratoorsed proovid). Sooduskoodid genereeritakse reisipoliisile ning soodustingimustel testimist pakub Confido Meditsiinikeskus.


Küsi lisainfot Mainor Traveli reisikonsultandilt info@mainortravel.ee või helista 611 7000. Reisi vastutustundlikult ja ole kaitstud võimalike ootamatustest tekkivate kulude eest!

Sõlmi COVID-19 kaitsega Salva reisikindlustus mugavalt iseteeninduses.

Autorist

client-photo-1
Mihkel Luur
Mihkel on Mainor Traveli arendus- ja turundusjuht.