Kõige parem kingitus on unustamatu reisielamus!

Reisibüroo kinkekaart paneb silmad särama nii noorel kui vanal – see on ideaalne kingitus sõbrale, kolleegile, pereliikmele ja kallimale. Kinkekaart on väga praktiline ärikingitus ka pikaajalisele või uuele koostööpartnerile. Kingituse saajal on võimalus kinkekaarti kasutada 12 kuu jooksul selle väljastamise hetkest, mis annab piisavalt aega soovitud reisiteenuse valimiseks.

Vali kingituseks sobiv kinkekaart 50, 100 või 500 euro väärtuses. Kinkekaarte on võimalik ka kombineerida, valides kingituseks näiteks 100 ja 50 € kinkekaardid.

Kuidas kinkekaarti osta?

Reisibüroo kinkekaarti saab soetada füüsilisel ja digitaalsel kujul.

Füüsilist kinkekaarti on võimalik osta Mainor Traveli reisibüroost. Asume aadressil Narva mnt 7, 3. korpuse 5. korrus (sissepääs Narva maanteelt TAR TAR söögikoha kõrvalt). Oleme avatud E-R kl 9-17.
Digitaalse kinkekaardi ostuks saada oma soov aadressil info@mainortravel.ee või helista 611 7000. Saadame Sulle kinkekaardi e-posti teel pärast ostuarve tasumist.

Kuidas kinkekaarti kasutada?

Füüsilist ja digitaalset kinkekaarti saab kasutada Mainor Traveli reisibüroos kohapeal ja veebikeskkonnas tasudes Mainor Traveli reisiteenuse eest – olgu selleks lennupiletid, majutus, puhkusereis palmi all, suusareis Šveitsi alpides või individuaalreis vabalt valitud sihtkohas üle maailma – võimalusi kinkekaardi kasutamiseks on palju!

Veebikeskkonnas kinkekaardi kasutamiseks tuleb päringus lisainfona esitada kinkekaardi turvakood. Kinkekaart realiseeritakse päringule järgneva pakkumise kinnitamisel kinkekaardi omaniku poolt. Esitatud arvelt arvestatakse maha kinkekaardi summa. E-posti teel broneeringut tehes esita reisikonsultandile kinkekaardi turvakood soovitud reisiteenustega. Turvakood on trükitud kinkekaardi peale.
Mainor Travel reisibüroos kohapeal kinkekaardi kasutamiseks võta endaga kaasa füüsiline või digitaalne kinkekaart. Digitaalset kinkekaarti võib reisikonsultandile esitada väljaprinditud kujul või nutiseadmest.

Tingimused

  • Kinkekaart on kasutatav maksevahendina reisiteenuste eest Mainor Travel reisibüroos ja kodulehel.
  • Kinkekaart kehtib 12 kuud pärast kinkekaardi väljastamist.
  • Kinkekaart realiseeritakse pärast soovitud reisiteenuse kinnitamist.
  • Iga väljastatud kinkekaarti saab kasutada üks kord.
  • Saadaval on 50, 100 ja 150 € suurused kinkekaardid.
  • Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks.
  • Kui kinkekaardi väärtus on väiksem kui soovitud reisiteenus(ed), on võimalik puuduolev summa juurde maksta.
  • Kui kinkekaardi väärtus on suurem kui soovitud reisiteenus(ed), siis jääki ei tagastata.
  • Kinkekaarti ei saa iseseisvalt kasutada kolmandate osapoolte broneerimissüsteemides (Booking.com, Himoslomat.fi, Rentalcars.com jt), mis on loetletud “Broneeri online” menüükategoorias.
  • Kinkekaart ei ole nimeline ja seda võib edasi kinkida.

Miks osta kinkekaart Mainor Travelist?

Mainor Travel on Eesti staažikaim reisibüroo, pakkudes reisiteenuseid aastast 1988 – head asjad ei kao, vaid muutuvad ajas paremaks.
Mainor Traveli pakutavate teenuste valik on lai. Pakume oma klientidele päikesereise, suusareise, linnareise, kruiise üle maailma, harivaid koolitus- ja sisukaid rühmareise, individuaalreise soovitud sihtkohta ja ärireise. Lisaks vahendame laeva- ja lennukipileteid ja majutusvõimalusi ning erinevaid lisateenuseid soovitud sihtkohas nagu näiteks ekskursioonid, kontsertipiletid, autorent ja palju muudki.
Meie pikaajalise kogemusega reisikonsultandid oskavad Sind nõustada kõikides tekkivates reisiküsimustes.
Oleme Eesti Turismifirmade Liidu asutajaliige.
Meie kliendid julgevad meid soovitada!

Küsi lisainfot info@mainortravel.ee või külasta meid aadressil Narva mnt 7, 3. korpuse 5. korrus, Tallinn.