7 ööd
Reisi pikkus
Tansaania, Aafrika
Sihtkoht
25 – 35 °C
Ilm
Aastaringselt
Kuupäevad

Luksuslikul Tansaania ringreisil naudid privaatsust ehtsas Aafrika looduses, professionaalsete giididega safarisõitusid loodusfilmidest tuntud rahvusparkides (kuni 6 inimest ühes safarimaasturis), silmast silma kohtumist metsikute loomadega, kohalikku kõrgel tasemel kulinaariat ja premium-taseme majutust.

Serengeti on vaieldamatult maailma kuulsaim looduskaitseala pindalaga 14 763 km², mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elu jooksul külastada! Rahvuspark jääb merepinnast 900 ja 1850 m vahele.

Vaata ka pildigaleriid!


Mwiba looduskaitseala – Serengeti – Chem Chem – Tarangire

Päev 1

Kilimanjaro Lennujaam- Arusha (Õ)

Teile tuleb vastu kohalik esindaja Kilimanjaro Rahvusvahelisse Lennujaama. Transfeer ööbismiskohta Legendary Lodge võtab aega umbes 1 tund. Kohvikasvatuse ja lopsaka taimestiku vahele ära peidetud Ida-Aafrika traditsioonilise hõnguga Legendary Lodge pakub kauneid maastikuvaateid. Kerge õhtusöök serveeritakse saabumiseks, kui avaldate selleks soovi.
Päev 2

Arusha - Mwiba Looduskaitseala (H, L, Õ)

Pärast hommikusööki sõidame Arusha Lennujaama (sõit kestab vaid 10 minutit), kust lendame Serengeti Rahvusparki. Mwiba pakub luksuslikku seiklust imeilusal Mwiba 20 600 hektari suurusel looduskaitsealal, mida ümbritsevad Ngorongoro looduskaitseala ja Maswa loomade kaitseala. Tagasi tulles Lodge’i saate nautida ööbimiskoha ilu ja ümbrust. Samuti pakume ka kerget lõunat. Pärastlõunal on võimalik nautida 45-minutilist masaazži või alternatiivina minna giidiga loomade vaatlusretkele.
3 ja 4

Mwiba Looduskaitseala / Serengeti lõunaosa (H, L, Õ)

Nautige kahepäevast täispikka safarielamust. Kordumatud hingematvad vaated, kus teisi inimesi peaaegu ei kohtagi. Mwiba Lodge’i ööbismiskoha juures on ka giid just teie jaoks, kes oskab rääkida Teile nii loomadest, loodusest kui kõigest muust huvitavast looduspargis. Soovi korral päevaeksursioon Ndutusse. Samuti avaneb võimalus külastada Hadzabet – küttijate hõimu, kui selleks on huvi. Soovi korral on võimalik ilma lisatasuta ööbida Aafrika kauni taeva all (vajalik eelbroneering, mille saab teha Mainor Travelist)
Päev 5

Mwiba Looduskaitseala / Serengeti lõunaosa - Chem Chem Looduspark (H, L, Õ)

Pärast hommikusööki on transfeer lennuväljale ning lend Manyara lennujaama. Lennu ajal saate nautida imelisi vaateid Tansaaniale õhust. Saabudes ootab teid väga kõrgelt hinnatud Chem Chem Safari Lodge‘i esindaja, kes viib teid transfeeriga majutuskohta (sõit 1 tund). Chem Chem Safari Lodge asub eramaal, mille suurus on u 16 000 hektarit. Seal asuvad linnurohked veekogud ja ilmatult suured savannid. Chem Chem asub nn „migratsioonikoridoris” Tarangire rahvuspargi ja Manyara järve rahvuspargi vahel. Külalistemaja asub justkui palmide oaasis, kust avanevad suurepärased panoraamvaated Rifti oru läänepiirkonnale. Pärast lõunat ja siestat on võimalus osaleda erinevates tegevustes, näiteks minna privaatsele safarisõidule.
6 ja 7

Chem Chem Looduspark (H, L, Õ)

Teil on 2 tervet päeva Chem Chemi pargi avastamiseks, põhiliselt jalutades ja saatjaks kohalikud kvalifitseeritud giidid. Päieseloojangud Manyara kaldal on väga meeldejäävad. Samuti soovitame piknikku Tarangire Rahvuspargis. Lisaks on võimalus lisatasu eest tellida nii privaatseid õhtusööke kui ka grillõhtuid Manyara järve kaldal. Erilist tähelepanu väärib Chem Chem Amani Spa, kus saab end hellitada erinevate taaselustavate protseduuridega (lisatasu eest).
Päev 8

Chem Chem Looduspark - Arusha (H, L, Õ)

Pärast mõnusat hommikusööki sõidame umbes 2 tundi Arusha külalistemajja (Legendary Lodge Arusha), kus teile on garanteeritud terveks päevaks tuba, kerge lõuna ja varajane õhtusöök enne äralendu. Vaba aeg, kus saate nautida klaasi veini ja teha kokkuvõtteid oma reisist imelisse Tansaaniasse. Õhtul viib privaatne transfeer teid Kilimanjaro lennujaama.

H – hommikusöök
L – lõunasöök
Õ – õhtusöök

REISI SIHTKOHT Tansaania
REISI TOIMUMISAEG Individuaalreis Sulle sobival ajal
HIND SISALDAB
8-päevast safari-ringreisi Tansaanias
Kõiki transfeere vastavalt programmile
Kõiki reisikavas märgitud söögikordi (tähistatud H, L, Õ)
Kõiki siselende: Arusha – Serengeti – Manyara
2 safarisõitu/jalutuskäiku päevas Mwiba Lodge’is ja Chem Chem Safari Lodge’is (maksimaalselt 6 inimest autos) v.a saabumis- ja lahkumispäeval, mil on võimalik vaid kuni üks sõit/tegevus olenevalt ilmast ja saabumis- ja lahkumisajast
Rahvusparkide pileteid
Valitud (alkohoolseid) jooke
1×45 minutilist tervitusmassaaži Mwiba Lodge’is
Pesupesemisteenust Mwiba ja Chem Chem Safari Lodge’is
Viimasel päeval enne lennujaama suundumist toa kasutust ja õhtusööki Legendary Lodge’is
Vajadusel arstiteenust (Flying Doctor Services)
HIND EI SISALDA Lende Tallinnast Tansaaniasse ja tagasi
Tansaania viisat (50 € / inimene)
Jootrahasid ja isiklikke kulutusi
Söögikordi, mis ei ole reisikavas märgitud
Jooke, kui ei ole reisikavas mainitud teisiti
Reisi- ja tervisekindlustust (küsi pakkumist!)

 

Ringreisi hind inimese kohta ~ 8073 – 11811 € sõltuvalt hooajast ja majutustasemest (lisanduvad lennupiletid Tallinnast Tansaaniasse ja tagasi)
Lisainfo ja broneerimine: krista.esta@mainortravel.ee, tel +372 511 7486

Võimalik on ka reis madalhooajal (vihmasemal ning rohelisel perioodil). Tegemist on luksuspaketiga, aga saame korralda ka soodsama hinnaga safarireise. Küsi pakkumist!

Huvi korral kirjuta meile ja Sinu unistuste luksusreis Tansaaniasse saab teoks.

 

Reisiperiood Orienteeruv ringreisi hind ühele * Orienteeruv ringreisi hind (ööbides Legendary Serengeti Campis ja Little Chem Chemis Mwiba Lodge’i ja Chem Chem Safari Lodge’i asemel) *
Kõrghooaeg 01.01 – 29.02 11 477 € 9043 €
Keskhooaeg 01.03 – 31.03, 11.11 – 19.12 10 009 – 10 710 € 8073 – 8337 €
Kõrghooaeg 01.06 – 31.10 11 811 € 9377 €


Lisainfo ja broneerimine: Krista Esta, tel 511 7486, krista.esta@mainortravel.ee

Tegemist on individuaalreisiga ning kohapeal ei ole eestikeelset Mainor Traveli reisiesindajat. Paketi lõpphind sõltub valitud reisiperioodist ja vabade lennukohtade olemasolust. Võimalik on tellida reise Eestist Tansaaniasse ka suuremale grupile ja teistsuguse reisikavaga. Huvi korral kirjuta meile!


* Hind on arvutatud ühele reisijale kui koos reisib vähemalt 2 inimest. Hinnale lisandub lennupiletite maksumus Tallinnast Tansaaniasse ja tagasi. Lennupiletite hinnad on dünaamilised ning sõltuvad soovitud piletiklassist, lennufirmade kampaaniatest ja vabade kohtade olemasolust. Konsulteeri meie reisikonsultandiga, kes leiab Sulle Sinu soovidele vastava reisivõimaluse!