7 ööd või enam
Reisi pikkus
Sharm El Sheikh, Egiptus
Sihtkoht
20 – 30 °C
Ilm

Miks minna Sharm El Sheikhi puhkama?

Sharm El Sheikhi kliima on aastaringselt soe ja kuiv.
Siin on maailmakuulsad Punase mere kuurordid ja korallrifid. Sharm El Sheikh on suurepärane koht snorgeldamiseks ja akvalangiga sukeldumiseks.
Siin on erinevaid rannapiirkondi, mis sobivad kõikide vajadustega: rannaribad neile, kes eelistavad vaikset puhkust ja korallrifid neile, kes soovivad uudistada mereelu.
Sharm El Sheikh tasub külastamist oma hästi arendatud kuurortide ja hotellide ja nende atraktiivse hinnataseme, kvaliteedi ja teeninduse tõttu.
Sharm El Sheikh on kuulus oma Egiptuse ajaloo ja kultuuri tõttu ja on suurepärane värav kolme riigiga tutvumiseks: Egiptus, Iisrael (Jeruusalemm) ja Jordaania (Petra). Uuri huvi korral nendesse riikidesse sisenemise võimalusi ja tingimusi oma reisikonsultandilt.

Pakettreisid Sharm El Sheikhi, Egiptusesse

Küsi reisipakkumist päringuvormi kaudu, vaata kõiki hotelle allolevalt lingilt või kirjuta info@mainortravel.ee

Vaata Sharm El Sheikhi reisipakettide hindu siit:

Värkselt uuendatud Sharmi pakettreiside valik on nii hotellide kui väljumiskuupäevade osas piisavalt lai, et sobida igale maitsele. Kui sa siiski allolevalt lingilt midagi meelepärast ei leidnud, siis küsi oma soovidele vastavat reisipakkumist (ka individuaalreisile) kodulehe päringuvormi kaudu või kirjuta meie reisikonsultandile info@mainortravel.ee. Teeme sinu reisisoovid teoks!

Vaata kõiki Sharm El Sheikhi hotelle ja pakettreiside pakkumisi siit

Meie valikus on erineva tasemega hotelle Sharm El Sheikhis. Samuti on lai valik ka väljumiskuupäevade osas. Küsi lisainfot reisivõimaluste kohta ja saada päring: info@mainortravel.ee.

REISI SIHTKOHT Sharm El Sheikh, Egiptus
REISIPERIOOD 13.10.2022 – 23.04.2023
HIND SISALDAB
Lennupileteid Tallinn-Sharm El Sheikh-Tallinn
Transfreere lennujaamast hotelli ja tagasi
Käsipagasit ja registreeritud pagasit
7 ööd majutust ühele kahekohalises toas (võimalik ka pikem reis)
Toitlustust vastavalt valitud pakkumisele
LISATASU EEST
Autorent
Ekskursioonid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

Vastutav reisikorraldaja on Novatours. Mainor Travel on reisikorraldaja lepinguline partner ning garanteerib alati reisikorraldajaga samad hinnad.

Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee

Infot riiki sisenemise tingimuste kohta leiad siit. Lisainfot uuri oma reisikonsultandilt või sihtriigi pädevate ametiasutuste kodulehtedelt.

Egiptuse hotellide juures tuleb silmas pidada eripära, et näiteks nii mõnegi 4* hotelli tärnitase ei pruugi vastata neljatärnise Tenerife või Kreeta hotellitasemele. Sama tähelepanekut võib tõdeda ka 5* jt hotellide puhul. Seetõttu soovitame konsulteerida reisikonsultandiga või lugeda avalikest portaalidest hotelli kohta saadavat tagasisidet, et teeksid oma puhkusereisi planeerides enda jaoks õigeid valikuid.

Sharm El Sheikh – Egiptuse puhkusekuurort

Egiptus on jõudsalt kasvav kaasaegse turismi sihtkoht ja on muutunud klassikaliseks puhkuse sihtkohaks.

Eksootilised reisid maailma pikimal jõel, Niilusel, Giza püramiidide külastused, muljetavaldav Kuningate org ja värviküllane ning alati soe Punane meri, on tõmmanud turiste üle maailma aastakümnete jooksul. Reis Egiptusesse võimaldab külastajatel tutvuda Põhja-Aafrika islamikultuuriga ja avastada linnade siginat-saginat, kus elegantsed mošeed seisavad kõrvuti vanade kristlike kirikutega ning vanad linnaturud on kuurortidest kiviviske kaugusel.

Reisi Egiptusesse – Sahara kõrbe, kaamelite, jumalkuningate vaaraode, berberitest nomaadide ja Punase mere maale.