Hetkeseisuga väljumisi Tallinnast Sharm El Sheikhi ei toimu. Lennud on tühistatud kuni 15.11.2020. Küsi lisainfot meie reisikonsultandilt aadressil info@mainortravel.ee.


Egiptus on jõudsalt kasvav kaasaegse turismi sihtkoht ja on muutunud klassikaliseks puhkuse sihtkohaks. Eksootilised reisid maailma pikimal jõel, Niilusel, Giza püramiidide külastused, muljetavaldav Kuningate org ja värviküllane ning alati soe Punane meri, on tõmmanud turiste üle maailma aastakümnete jooksul. Reis Egiptusesse võimaldab külastajatel tutvuda Põhja-Aafrika islamikultuuriga ja avastada linnade siginat-saginat, kus elegantsed mošeed seisavad kõrvuti vanade kristlike kirikutega ning vanad linnaturud on kuurortidest kiviviske kaugusel. Reisi Egiptusesse – Sahara kõrbe, kaamelite, jumalkuningate vaaraode, berberitest nomaadide ja Punase mere maale.

Miks minna Sharm El Sheihki puhkama?

Sharm El Sheikh on kuulus oma Egiptuse ajaloo ja kultuuri tõttu ja on suurepärane värav kolme riigiga tutvumiseks: Egiptus, Iisrael (Jeruusalemm) ja Jordaania (Petra).
Sharm El Sheikhi kliima on aastaringselt soe ja kuiv.
Siin on maailmakuulsad Punase mere kuurordid ja korallrifid. Sharm El Sheikh on suurepärane koht snorgeldamiseks ja akvalangiga sukeldumiseks.
Siin on erinevaid rannapiirkondi, mis sobivad kõikide vajadustega: rannaribad neile, kes eelistavad vaikset puhkust ja korallrifid neile, kes soovivad uudistada mereelu.
Sharm El Sheikh tasub külastamist oma hästi arendatud kuurortide ja hotellide ja nende atraktiivse hinnataseme, kvaliteedi ja teeninduse tõttu.

Hotell ja piirkond Reisi kestus ja toitlustus Reisipaketi hind ühele reisijale
Falcon Hills 3-* / Hadaba 7 ööd / hommikusöögiga al 279 €
Shores Amphoras 5* / Hadaba 7 ööd / kõik hinnas al 435 €
Pickalbatros Royal Albatros Moderna 5* / Nabq Bay 7 ööd / kõik hinnas al 499 €

 

Valikus on ka mitmeid teisi hotelle. Küsi pakkumist!

REISI SIHTKOHT Sharm El Sheikh, Egiptus
REISIPERIOOD 05.10.2020 – 28.04.2021
HIND SISALDAB
Lennupileteid Tallinn-Sharm El Sheikh-Tallinn
Transfreere lennujaamast hotelli ja tagasi
Käsipagasit ja registreeritud pagasit
7 ööd majutust ühele kahekohalises toas (võimalik ka pikem reis)
Toitlustust vastavalt valitud pakkumisele
LISATASU EEST
Autorent
Ekskursioonid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

Vastutav reisikorraldaja on Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad.

Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee