7 ööd või enam
Reisi pikkus
Sharm El Sheikh, Egiptus
Sihtkoht
20 – 30 °C
Ilm

Sharm El Sheikh – Egiptuse puhkusekuurort

Egiptus on jõudsalt kasvav kaasaegse turismi sihtkoht ja on muutunud klassikaliseks puhkuse sihtkohaks. Eksootilised reisid maailma pikimal jõel, Niilusel, Giza püramiidide külastused, muljetavaldav Kuningate org ja värviküllane ning alati soe Punane meri, on tõmmanud turiste üle maailma aastakümnete jooksul. Reis Egiptusesse võimaldab külastajatel tutvuda Põhja-Aafrika islamikultuuriga ja avastada linnade siginat-saginat, kus elegantsed mošeed seisavad kõrvuti vanade kristlike kirikutega ning vanad linnaturud on kuurortidest kiviviske kaugusel. Reisi Egiptusesse – Sahara kõrbe, kaamelite, jumalkuningate vaaraode, berberitest nomaadide ja Punase mere maale.

Miks minna Sharm El Sheikhi puhkama?

Sharm El Sheikhi kliima on aastaringselt soe ja kuiv.
Siin on maailmakuulsad Punase mere kuurordid ja korallrifid. Sharm El Sheikh on suurepärane koht snorgeldamiseks ja akvalangiga sukeldumiseks.
Siin on erinevaid rannapiirkondi, mis sobivad kõikide vajadustega: rannaribad neile, kes eelistavad vaikset puhkust ja korallrifid neile, kes soovivad uudistada mereelu.
Sharm El Sheikh tasub külastamist oma hästi arendatud kuurortide ja hotellide ja nende atraktiivse hinnataseme, kvaliteedi ja teeninduse tõttu.
Sharm El Sheikh on kuulus oma Egiptuse ajaloo ja kultuuri tõttu ja on suurepärane värav kolme riigiga tutvumiseks: Egiptus, Iisrael (Jeruusalemm) ja Jordaania (Petra). Uuri huvi korral nendesse riikidesse sisenemise võimalusi ja tingimusi oma reisikonsultandilt.


Reisipaketid Sharm El Sheikhi

Tegemist on näidispakettidega. Tubade saadavus ja hinnad võivad muutuda. Valik hotellide ja väljumiste osas ei piirdu ainult allolevaga. Küsi täpsustatud hinda või pakkumist vastavalt oma soovidele päringuvormi kaudu või kirjuta info@mainortravel.ee.

Hotell ja piirkond Reisi kestus, toatüüp ja toitlustus Reisipaketi hind ühele reisijale
Falcon Hills 3-* / Hadaba 7 ööd / standard / hommiku- ja õhtusöök al 375 € (18.03.2021)
Aurora Oriental Resort 4-* / Nabq Bay 7 ööd / standard / kõik hinnas al 525 € (01.12, 05.12, 17.12)
Amphoras 5* / Hadaba 7 ööd / standard / kõik hinnas al 529 € (18.03.2021)
Barcelo Tiran Sharm 5* / Nabq Bay 7 ööd / superior / kõik hinnas al 535 € (18.03.2021)

Valikus on ka mitmeid teisi hotelle ja väljumisi ka teistel kuupäevadel. Küsi pakkumist!

REISI SIHTKOHT Sharm El Sheikh, Egiptus
REISIPERIOOD 13.02 – 17.04.2021 ja 01.10.2021 – 20.04.2022
HIND SISALDAB
Lennupileteid Tallinn-Sharm El Sheikh-Tallinn
Transfreere lennujaamast hotelli ja tagasi
Käsipagasit ja registreeritud pagasit
7 ööd majutust ühele kahekohalises toas (võimalik ka pikem reis)
Toitlustust vastavalt valitud pakkumisele
LISATASU EEST
Autorent
Ekskursioonid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

Vastutav reisikorraldaja on Novatours. Mainor Travel on reisikorraldaja lepinguline partner ning garanteerib alati reisikorraldajaga samad hinnad.

Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee

Infot riiki sisenemise tingimuste kohta leiad siit. Lisainfot uuri oma reisikonsultandilt või sihtriigi pädevate ametiasutuste kodulehtedelt.

Egiptuse hotellide juures tuleb silmas pidada eripära, et näiteks nii mõnegi 4* hotelli tärnitase ei pruugi vastata neljatärnise Tenerife või Kreeta hotellitasemele. Sama tähelepanekut võib tõdeda ka 5* jt hotellide puhul. Seetõttu soovitame konsulteerida reisikonsultandiga või lugeda avalikest portaalidest hotelli kohta saadavat tagasisidet, et teeksid oma puhkusereisi planeerides enda jaoks õigeid valikuid.