Saar, mida külastavad aastas miljonid turistid, on harjunud külalisi vastu võtma. Küpriootide legendaarne külalislahkus on rannikualadel oma siirusest natuke kaotanud, kuid mägikülades elab see ehedalt edasi. Kohalikke iseloomustab eelkõige oskus elu nautida. Probleemidesse suhtutakse filosoofiliselt, need lahenevad siga-siga (aeglaselt-aeglaselt). Küpriootide jaoks on elulaadiks ehk absoluutselt parimaks viisiks aega veeta istudes pere või sõpradega roogade all lookas laua taga, nautida mezet ja juua veini. Küprosel on arvukalt taverne, kus bouzouki muusika ja kreeka tantsude saatel saab mõnusalt õhtut veeta.

Päevaks plaane tehes ei tohi unustada keskpäevast kõrvetavat päikest ning kohalike tava pidada kõige kuumemal ajal paar tundi siestat. Lisaks päikese ja mere nautimisele võiks kavva võtta ka Aphrodite sünnikoha, mis on Küprose enim fotografeeritud koht – Petra tou Romiou, massiivne kaljumoodustis säravsinises vees, kus merevahust sündis kreeka armastusjumalanna. Vaade on hingematvalt kaunis ja kohalkäinuna võite veenduda Aphrodite eksimatus maitses!

Küpros on midagi enamat kui kuurortsaar. Küprosel on mida pakkuda, vaja vaid kohale sõita ja meeled valla hoida!

REISI SIHTKOHT Küpros
REISIPERIOOD 17.09 – 30.10.2019
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 455 eurost inimese kohta.

Vastutavad reisikorraldajad on Aurinko ja Novatours.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!