6-14 ööd
Reisi pikkus
Burgas, Varna
Sihtkoht
22 – 34 °C
Ilm

Bulgaaria sobib suurepäraselt puhkusepaigaks nii rannamõnude ihalejatele kui ka ajaloo- ja kultuurihuvilistele. Perepuhkus Bulgaarias Musta mere ääres on hea valik, mille muudavad veel paremaks teenuste ja toodete soodsad hinnad. Samuti ei puudu siit sõltuvalt piirkonnast aktiivne ööelu ja -melu ning kohalikus rannaäärses lokaalis häid suupisteid ja drinke nautides ei pea arve suuruse üle muret tundma.

Tuntumad kuurordid Bulgaarias on Golden Sands, Sunny Beach, St. Konstantin ning Obzor. Sihtkohtainfot ja reisisoovitusi küsi Mainor Traveli reisikonsultandilt.

Reisipaketid Bulgaariasse

Küsi reisipakkumist päringuvormi kaudu, vaata kõiki hotelle allolevalt lingilt või kirjuta info@mainortravel.ee

Vaata Golden Sands ja Sunny Beach reisipakettide hindu siit:

Värkselt uuendatud Bulgaaria pakettreiside valik väljalendudega Burgasesse ja Varnasse on nii hotellide kui väljumiskuupäevade osas piisavalt lai, et sobida igale maitsele. Kui sa siiski allolevalt lingilt midagi meelepärast ei leidnud, siis küsi oma soovidele vastavat reisipakkumist (ka individuaalreisile) kodulehe päringuvormi kaudu või kirjuta meie reisikonsultandile info@mainortravel.ee. Teeme sinu reisisoovid teoks!

Vaata kõiki Bulgaaria kuurortite hotelle ja pakettreiside pakkumisi siit

Meil on pakkuda väga laias valikus hotelle Burgases, Varnas ja nende lähiümbruses. Samuti on lai valik ka väljumiskuupäevade osas. Küsi lisainfot reisivõimaluste kohta ja saada päring: info@mainortravel.ee.

REISI SIHTKOHT Burgas või Varna, Bulgaaria
REISIPERIOOD Grupireisid Burgasesse: 25.05.2022 – 09.09.2022
Grupireisid Varnasse: 17.05.2022 – 13.09.2022
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust valitud hotelli kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Vastutav reisikorraldaja on Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist, broneeringu tegemise hetkest ja vabade kohtade olemasolust. Reisimine kõrghooajal mõjutab oluliselt reisipaketi hinda. Küsi täpsustatud pakkumist vastavalt oma soovidele valitud perioodiks meie reisikonsultandilt päringuvormi kaudu või kirjuta info@mainortravel.ee

Bulgaaria on kirju ja vastuoluline maa. Siin elab palju erinevaid rahvusi, loodus pakub nii mägesid kui tasandikke ja looklevaid merekaldaid. Poole selle riigi alast haaravad enda alla mäed, millest nii mõnigi kõrgub pilvedesse.

Bulgaaria  ajalugu on olnud keeruline. Siit on läbi käinud erinevad vallutajad, kuid enim on türgi ja slaavi mõjutusi. Oma jälje on siinsele rahvale jätnud ka kohalikud traakia ja gooti hõimud. Muuhulgas oli ka gladiaatorite juht Spartakus traaklane. Et saada ettekujutust sellest maast ja tema elanikest, tuleks ette võtta sõit iidsetesse küladesse nagu Bata, Emona, Erketśa, Kulevtśa ja Kazaśko, kus võib kuulda rahvalaule ja osa saada külasimmanitest. Etnograafide väitel on Bulgaarias üle 10 000 erineva tradistiooni ja rahvakombe, mis seostuvad kohalike tähtpäevadega. Rahvamuusika ja koorilaul on ka praegu Bulgaarias au sees ning Varna on koht, kus toimub palju erinevaid festivale.

Kindlasti tasub külastada Nessebari muuseumlinna,  kus on ümbruskonna ilusamad slaavi-kreeka arhitektuuriga kirikud. Ja vaadata Rila mägikloostrit Plovdivi lähedal ning Rooside orgu, kuhu türklased 17. sajandil roosiistikud tõid ja kus toodetakse kuulsat roosiõli.