6-14 ööd
Reisi pikkus
Burgas, Varna
Sihtkoht
22 – 34 °C
Ilm
13. mai – 22. september
Kuupäevad

Bulgaaria sobib suurepäraselt puhkusepaigaks nii rannamõnude ihalejatele kui ka ajaloo- ja kultuurihuvilistele. Perepuhkus Bulgaarias Musta mere ääres on hea valik, mille muudavad veel paremaks teenuste ja toodete soodsad hinnad. Tuntumad kuurordid Bulgaarias on Golden Sands, Sunny Beach, St. Konstantin ning Obzor.

Reisipakkumised Bulgaariasse

Tegemist on näidispakkumistega, mille hinnad ja saadavus võib ajas muutuda. Valik hotellide ja kuupäevade osas on kordades suurem! Broneeri reis soodsalt nüüd ning reisi hiljem: küsi pakkumist soovitud perioodiks päringuvormi kaudu või kirjuta meile info@mainortravel.ee.

Hotell ja piirkond Reisi kestus ja toitlustus Reisipaketi hind ühele reisijale
Balaton 2*+ Burgas (Sunny Beach) 7 ööd / hommikusöök al 319 € (01.09.2021)
Marieta Palace 4* Burgas (Sunny Beach) 7 ööd / hommikusöök al 435 € (25.08.2021)
Bonita 3* Burgas (Golden Sands) 8 ööd / hommikusöök al 439 € (11.09.2020)
Sol Nessebar Palace 5* Varna (Sunny Beach) 7 ööd / kõik hinnas al 599 € (16.05.2021)

 

REISI SIHTKOHT Burgas või Varna, Bulgaaria
REISIPERIOOD Grupireisid Burgasesse: 17.05 – 20.09.2020 ja 26.05.2021 – 17.09.2021
Grupireisid Varnasse: 18.05 – 20.09.2020 ja 16.05.2021 – 19.09.2021
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust valitud hotelli kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Vastutav reisikorraldaja on Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist, broneeringu tegemise hetkest ja vabade kohtade olemasolust. Reisimine kõrghooajal mõjutab oluliselt reisipaketi hinda. Küsi täpsustatud pakkumist vastavalt oma soovidele valitud perioodiks meie reisikonsultandilt päringuvormi kaudu või kirjuta info@mainortravel.ee

Bulgaaria on kirju ja vastuoluline maa. Siin elab palju erinevaid rahvusi, loodus pakub nii mägesid kui tasandikke ja looklevaid merekaldaid. Poole selle riigi alast haaravad enda alla mäed, millest nii mõnigi kõrgub pilvedesse.

Bulgaaria  ajalugu on olnud keeruline. Siit on läbi käinud erinevad vallutajad, kuid enim on türgi ja slaavi mõjutusi. Oma jälje on siinsele rahvale jätnud ka kohalikud traakia ja gooti hõimud. Muuhulgas oli ka gladiaatorite juht Spartakus traaklane. Et saada ettekujutust sellest maast ja tema elanikest, tuleks ette võtta sõit iidsetesse küladesse nagu Bata, Emona, Erketśa, Kulevtśa ja Kazaśko, kus võib kuulda rahvalaule ja osa saada külasimmanitest. Etnograafide väitel on Bulgaarias üle 10 000 erineva tradistiooni ja rahvakombe, mis seostuvad kohalike tähtpäevadega. Rahvamuusika ja koorilaul on ka praegu Bulgaarias au sees ning Varna on koht, kus toimub palju erinevaid festivale.

Kindlasti tasub külastada Nessebari muuseumlinna,  kus on ümbruskonna ilusamad slaavi-kreeka arhitektuuriga kirikud. Ja vaadata Rila mägikloostrit Plovdivi lähedal ning Rooside orgu, kuhu türklased 17. sajandil roosiistikud tõid ja kus toodetakse kuulsat roosiõli.