Sihtkohaekspert Guyan Mitra arvates on Lissaboni linna ja ranna kooslus harmoonilisem kui mis tahes muus maailma paigas. See elegantne päikesepaisteline linn meenutab oma ajast ja arust kommete ning tavadega ladina muinasjuttu. Lisaks sellele on Lissabon üks taskukohasemaid Euroopa metropole.

Lissabon on põneva ajaloo ja huvitavate vaatamisväärsustega linn, kus jätkub avastamist mitmekski päevaks. Linnaga tutvumiseks on mõnus kasutada hop-on-hop-of ekskursioonibusse. Nende marsruudid algavad Marques de Pombali väljaku äärest ja valida on mitmeid erinevaid marsruute. Ostes näiteks mitmepäevase pileti, saab seda bussi edukalt kasutada linnas liikumiseks, eraldi mingit ühistranspordi vajadust sel juhul ei ole. Lissabonist vaid 25-minutilise rongisõidu kaugusele jääb kaks imelist rannakuurorti – vilka ööeluga Estoril ja šarmantne kaluriküla Cascais. Portugali Riviera – see on valge liivaga ookeanirannad, luksuslikud hotellid ja muretu kaluriküla atmosfäär.

REISI SIHTKOHT Lissabon, Portugal
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-Lissabon-Tallinn
Lennujaamamakse
Käsipagasit või registreeritavat pagasit, vastavalt valitud lennufirma piletireeglitele
3 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
hommikusööke
LISATASU EEST
Transfeerid lennujaamast hotelli
Autorent
Ekskursioonid, kontserdipiletid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

4-päevase (3 ööd) näidispaketi hind ühele inimesele on:

3* hotellis (Fenicia Charme, Roma või sarnane) alates 730 eurost.
4*hotellis (Turi Saldanha, Acores või sarnane) alates 890 eurost.
5* hotellis (Iberostar Lisboa, Altis Avenida või sarnane) alates 950 eurost.

Tegemist on individuaalreisiga. Hinnad on dünaamilised. Paketi hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust. Arvestada tuleks, et pühade ja suuremate ürituste ajal võib hind oluliselt erineda toodud näidishinnast.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!