Londoni linnareis suudab pakkuda midagi meelepärast igale maitsele. Londonis on kõrvuti uhked pilvelõhkujad ja ajaloolised ehitised, siin kohtuvad britilik konservatiivsus ja vabameelselt värvikad kultuurid. Esmapilgul võib linn küll uskumatult hullumeelne tunduda, justkui kõik jookseksid pidevalt kuskile. Kuid leides Londonist just endale meelepärased kohad, pakub linn elamuse, mida tahaks uuesti kogema tulla.

Olles Londonis esimest korda, tasub ära vaadata sealsed kuulsad vaatamisväärsused: Big Ben, parlamendihoone, London Eye. Omaette vaatamisväärsus on see, kuidas Tower Bridge’i silda muusika saatel avatakse ja suletakse. Thamesi kallast kaunistavad kaks moodsat pilvelõhkujat The Shard ja Heron Tower, mille 40. korrusel asub kohvik Duck&Waffle, kust saab nautida suurepärast vaadet Londonile.

Kuninganna ametlikus residentsis Buckingham Palace’is võib näha vahtkonnavahetuse tseremooniat igal keskpäeval.

Londonis on kaheksa kuninglikku parki, neist suurim Hyde Park. Trafalgar Square on valitsusasutuste ja meelelahutuskeskuste piirkonna piiriks. Linna suurimad teatrid, kinod, lõbustusasutused ja populaarsemad kohvikud asuvad Sohos ja Piccadilly Circuses. Soho on üks Londoni elavamaid osi ning seal võib leida erinevaid restorane, kohvikuid kui ka väikesi butiike. Leichester Squaril asub suur ja põnev M&M’S Worldi kaubamaja. Soho kõrval kulgeb üks maailma pikimaid ja rahvarohkemaid poodlemistänavaid Oxford Street. Ostlemiseks tasub kindlasti varuda terve päev, sest seal on uskumatult palju inimesi ja poode.

Kui jalgsi linnaga tutvumine tundub liiga väsitav, siis võib alati jalgratta laenutada, kuid tuleb meeles pidada, et Londoni liiklus on vasakpoolne!

REISI SIHTKOHT London, Suurbritannia
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-London-Tallinn
Lennujaamamakse
Käsipagasit või registreeritavat pagasit, vastavalt valitud lennufirma piletireeglitele
3 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
hommikusööke
LISATASU EEST
Transfeerid lennujaamast hotelli
Autorent
Ekskursioonid, kontserdipiletid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

4-päevase (3 ööd) näidispaketi hind ühele inimesele on:

3* hotellis (Ashley,Travelodge Central City Road, Orchard või sarnane) alates 320 eurot
4* hotellis (Hilton Kensington, Henry VIII, Melia White House või sarnane) alates 410 eurot

Tegemist on individuaalreisiga. Hinnad on dünaamilised. Reisipaketi hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust. Arvestada tuleks, et pühade ja suuremate ürituste ajal võib hind oluliselt erineda toodud näidishinnast.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!