Budapestis võib kitsastes koopakäikudes roomata, ooperit kuulata ja kohaliku muusika järgi tantsu vihtuda või turgutada end juba Türgi ajast pärit kuumaveeallikatele loodud ravispaades.

Siin asub maailma suurim termaalveebassein (Széchenyi) , esimene maa-alune raudtee kontinendil, suuruselt kolmas parlamendihoone maailmas ja suurim sünagoog Euroopas.

Jalutuskäik mööda Budapesti tähtsamaid turismiobjekte võib võtta tunde. Üks ilusamaid kohti on Kalameeste Bastion, mille õhulised tornid meenutavad eemalt muinasjutulossi. Bastioni müürilt avaneb imeilus vaade linnale, Pesti linnaosale ja hiiglaslikule parlamendihoonele ning Doonaule. Budapest on kuulus linn oma koobaste poolest. Linna ümbritsevad mäed on täis uuristatud arvukaid käike ja sammassaale, mis algselt olid tekitatud looduse poolt.

Liiklus Buda ja Pesti vahel toimub arvukatel sildadel. Üks neist on 19. sajandist pärit Széchnenyi Kettsild, mis oli esimeseks sillaks kahe linna vahel. Doonaule jääb ka Margiti saar, millel laiub Budapesti ilusamaid parke ja mis on tuntud kui mõnus pikniku- ja sportimiskoht. Kui ronida kõrge mäe otsa Buda linnaosas, siis kroonib seda vaeva vapustav vaade üle Budapesti. Ette on võimalik võtta ka mõnus laevasõit piki Doonaud. Päris kindlasti saab Budapestis nautida suurepäraseid sööke ja kuulsaid kohalikke veine. Budapest on kõigenautleja paradiis!

REISI SIHTKOHT Budapest, Ungari
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-Budapest-Tallinn
Lennujaamamakse
Käsipagasit või registreeritavat pagasit, vastavalt valitud lennufirma piletireeglitele
3 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
hommikusööke
LISATASU EEST
Transfeerid lennujaamast hotelli
Autorent
Ekskursioonid, kontserdipiletid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

4-päevase (3 ööd) näidispaketi hind ühele inimesele on:

3* hotellis (Gloria,Papillon, Silver või sarnane) alates 499 eurost
4*hotellis (Carlton, Atrium Fashion, Marmara või sarnane) alates 650 eurost

Tegemist on individuaalreisiga. Hinnad on dünaamilised. Paketi hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust. Arvestada tuleks, et pühade ja suuremate ürituste ajal võib hind oluliselt erineda toodud näidishinnast.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!