Hubane väike suurlinn Vltava jõe kaldal, mida õigustatult 100-torni-linnaks kutsutakse, on suurepärane kombinatsioon Vana Maailma sarmist ja tempokast modernsusest, olles samas vägagi rahakotisõbralik.

Praha vanalinna kutsutakse Stare Mestoks, selle juudi linnaosa Josefov on Franz Kafka sünnikoht ning siin asub mitu sünagoogi. Vanalinnast võib ka leida ühe käe abil rippuva Sigmund Freudi kuju, mis sümboliseerib kinnihoidmise-lahtilahkmise dilemmat. Raekoja platsil püüab pilku vanim siiani töötav astronoomiline kell, mille juurest võib leida täistunni saabumist ootavaid kaameratega turistide horde, kes kella ja kujude liikumist jäädvustada tahavad. Läheduses võib näha Tyni kirikut, mis oma 80-meetriste tornidega kõrgub üle linna. Raekoja platsilt kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel on ajalooline Karli sild, mis on rohkem kui pool kilomeetrit pikk ja peaaegu kümme meetrit lai, kaunistatud 30 pühaku kujuga. Silda ületades jõuab Malá Stranale, kus asub Praha loss, Eiffeliga sarnanev Petr’ini vaatetorn ning ka Lennoni sein. Malá Strana on üks Praha ajaloolisemaid ja eksklusiivsemaid piirkondi, mistõttu on ka hinnatase vastav.

Tšehhi kunstist annab hea ülevaate südalinnast eemale jääv Veletrźni Palac, modernset kunsti saab imetleda Kampa saarel. Tšehhi Filharmooniaorkestri kontserte saab nautida Rudolfinumis. Paljud söögi- ja joogikohad kannavad vahva sõdur Josef Švejki nime. Tšehhi rahvusköök pakub parimat vastumürki tervislikule toitumisele: see on kõhtutäitev ja koosneb hõrkudest praadidest, mille retsepte ei paljastata kunagi kellelegi.

REISI SIHTKOHT Praha, Tšehhi
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-Praha-Tallinn
Lennujaamamakse
Käsipagasit või registreeritavat pagasit, vastavalt valitud lennufirma piletireeglitele
3 ööd majutust ühele kahekohalises toas
hommikusööke
LISATASU EEST
Transfeerid lennujaamast hotelli
Autorent
Ekskursioonid ja kontserdipiletid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

4-päevase (3 ööd) näidispaketi hind ühele inimesele on:

3* hotellis (City Centre, Abri, Tivoli, Orion või sarnane) alates 595 eurost
4* hotellis (Clarion Old Town, Richmond Certovka, Constans või sarnane) alates 695 eurost

Tegemist on individuaalreisiga. Hinnad on dünaamilised. Paketi hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust. Arvestada tuleks, et pühade ja suuremate ürituste ajal võib hind oluliselt erineda toodud näidishinnast.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!

Hotell Plav ***
http://www.hotel-pav.cz/en/

Best Westerni ketti kuuluv ja klientidelt head tagasisidet saanud turistiklassi hotell Praha kesklinnas. Igati modernne ja kaasaegne hotell asub 1806. aastal ehitatud hoones. Otse hotelli lähedal on kohvikuid ja restorane, Praha kuulsaim õllekas U Fleku asub otse hotelli kõrval. Avarad kõigi mugavustega toad, tasuta internet.

Hotell Angelo ****
http://www.angelohotel.com/

Neljatärni disainhotell Angelo asub Praha südalinnast umbes 30 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Otse hotelli lähedal on piisavalt söögi- ja joogikohti ning samuti ostuvõimalusi. Hotellil on 163 kõigi mugavustega tuba, kõigis konditsioneer, kohvi/tee keedukann, internet (lisatasu eest), plasmaTV, DVD-mängija, raadio, minibaar. Avarad ja mugavad vannitoad. Hotellil on oma jõusaal ja ilusalong.

Praha – mitte ainult õllepealinn!

Praha on viimastel aastatel saanud populaarsemaks reisisihiks kui kunagi varem. Soodne asukoht Euroopa südames, sõbralik hinnatase ja legendaarne õllekultuur on üldlevinud põhjused, mis Prahat avastama ja armastama kutsuvad.

Praha vanalinn on 1992. aastal kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse ja Prahat peetakse õigustatult üheks Euroopa kauneimaks linnaks.
Linna nimi tuleb slaavi sõnast “praga”, mis tähendab koolet. Praha kandis ületas vana kaubatee Vltava jõe.
Tänapäeva Prahas elab umbes 1,2 miljonit inimest.

https://www.pragueexperience.com/