Berliin on kodune, samas alati uus ja huvitav. Ja tõeline maailmalinn, Euroopa südames paiknev arhitektuuri-, moe- ja disainimeka. Berliinist leiab nii tipptasemel kultuuri, restorane, väljapaistvate kollektsioonidega muuseume kui ka tempokat ööelu. Keda need argumendid ei veena, siis lisame siia fakti, et tegemist on väga taskukohase metropoliga.

REISI SIHTKOHT Berliin, Saksamaa
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-Berliin-Tallinn (otselennud 4 korda nädalas)
Lennujaamamakse
Käsipagasit
3 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
hommikusööke
LISATASU EEST
Transfeerid lennujaamast hotelli
Autorent
Äraantav pagas
Ekskursioonid, kontserdipiletid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

4-päevase (3 ööd) näidispaketi hind ühele inimesele on:

3* hotellis alates 550 eurost
4* hotellis alates 650 eurost

Tegemist on individuaalreisiga. Hinnad on dünaamilised. Paketi hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust. Arvestada tuleks, et pühade ja suuremate ürituste ajal võib hind oluliselt erineda toodud näidishinnast.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!


Riiki sisenemise tingimused: vaata infot Reisi Targalt infoportaalist.

Glamuurne ja ühtaegu isepäine Berliin võlub kõiki, kellele lähevad korda ajalugu, kunst, arhitektuur, toidu nautimine ja ööelu. Oma mõnusate parkide, ülitrendikate klubide ja keeruka ajalooga tõmbab tänapäeva vaheldusrikas ja sundimatu Berliin kõikjalt kokku inimesi.

Pärast maailmakuulsa Berliini müüri langemist on linn kiiresti muutunud üheks Euroopa põnevaimaks loome- ja kultuurikeskuseks. Tähtsamad vaatamisväärsused on kahtlemata Riigipäevahoone, Brandenburgi väravad ja Charlottenburgi loss.

Berliin on üha enam ka perepuhkuse veetmise koht, sest linnas leidub rohkelt haljasalasid: nt lokkav Tiergarteni park, Volkspark Friedrichshaini park ning Mauerpark. Lastega peredele leidub ka küllaldaselt sobivaid söögikohti. Lisaks veel suurepärane Zoo Berlin ja palju põnevust pakkuv Tropical Island, mis asub vaid 60 km kaugusel Berliinist.

Kunstihuvlistele pakub kindlasti huvi Muuseumisaar. UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv muuseumisaar koosneb viiest mugavalt kõrvuti asetsevast muuseumist, mis kõik asuvad hästi ligipääsetaval saarel Spree jõel. Iga muuseum on omaette vaatamisväärsus, mille uurimisele kulub vähemalt pool päeva.

Muusikaarmastajad saavad nautida maailmakuulsate Berliini Filharmoonikute kontserte.

linnareis lennupiletid hotellid