3, 4 või 7 ööd
Reisi pikkus
Malaga, Hispaania
Sihtkoht
Aastaringselt
Kuupäevad

Antonio Banderase ja Pablo Picasso sünnilinn Malaga

Vahemere-äärne Lõuna-Hispaania sadamalinn Malaga on tuntud ranna- ja kultuuripuhkuse sihtkoht Costa del Soli kuurortpiirkonnas. Igal aastal külastab Malagat 6 miljonit välisturisti. Costa del Soli piirkond on populaarne ka hispaanlaste endi seas – aastas käib selles regioonis puhkamas ca 5 miljonit inimest teistest Hispaania provintsidest.

Rannapuhkus

Malaga rannariba on tervelt 14 km pikk ning üldiselt on kõik rannad hästi varustatud, et külastajad saaksid täielikult rannamõnusid nautida ja end mugavalt tunda. Populaarsed ja kesklinna lähedal asuv rannad on näiteks La Caleta ja Playa de la Malagueta, millest viimane asub vaid 20 min jalutuskäigu kaugusel Plaza de la Constituciónist. Kaunite randade hulka kuuluvad kindlasti ka Playa de el Palo, Playa de la Misericordia ja Playa de las Acacias.

Linnapuhkus

Kollased liivarannad, fantastilised vahemereäärsed mereannirestoranid ja särtsakas ööelu on vaid üks pool Malagast. Turiste tõmbab magnetina siia ka märkimisväärne arhitektuur (19. sajandi lõpul ehitatud kaunis peatänav Calle Larios, Iglesia del Sagrado Corazóni kirik, La Alcazaba kindlus ning selle kõrval asuva Rooma teatri varemed, Malaga katedraal jt), lopsakad pargid, hispaania üks ilusaim botaanikaaed La Concepcion, muuseumid (Picasso Museum Málaga, uunikumide muuseum Museo Automovilístico jt), head golfirajad (nt Parador de Málaga golfikeskus 10 km Malagast) ja kõikvõimalikud muud vaatamisväärsused.

Malagas saab igaüks meelepäraselt puhata. See linn on atraktiivne nii seiklust ja pidusid otsivale noorele, ajaloo- ja kultuurihuvilisele, Vahemere köögi armastajale, golfarile, matkajale aga ka lastega peredele – Costa del Soli piirkonnas asub mitmeid vee- ja loomaparke.


Linnareis Malagasse

5-päevase (4 ööd) näidispaketi hind Malagasse koos hommikusöögiga ühele inimesele on:

3* hotellis kesklinnas või selle läheduses alates 799 €
4* hotellis kesklinnas või selle läheduses alates 850 €

ℹ️ Pakume linnapuhkust Malagas ka 3 või 7 ööks. Küsi pakkumist!

HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-Malaga-Tallinn. Otselennud airBalticuga igal teisipäeval ja laupäeval kuni 29.10
Lennujaamamakse
Käsipagasit lennukiistme all
4 ööd majutust ühele inimesele kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
hommikusööke
LISATASU EEST
Lisaööd Malagas
Ühese toa lisamaks
Ekskursioonid, kontserdipiletid ja muud lisateenused sihtkohas
Golfipaketid
Transfeerid ja/või autorent
Reisikindlustus
Vajadusel äraantav pagas ühel või mõlemal suunal

Tegemist on individuaalreisiga. Hinnad on dünaamilised ning sõltuvad valitud väljumiskuupäevast, broneerimise hetkest ning vabade hotelli-ja lennukohtade olemasolust. Väljumiskuupäevade valik on sõltuv lennugraafikust. Saadaval on igal tasemel hotelle kõikjal Malagas vastavalt Sinu soovile. Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!

Lisainfo saamiseks kirjuta meie reisikonsultandile info@mainortravel.ee.

Soovid pikema kestusega puhkusepakkumist terves Costa del Soli kuurortpiirkonnas? Vaata siia: individuaalreisid Costa del Soli, Hispaaniasse.


Riiki sisenemise tingimused: vaata Reisi Targalt – Hispaania.