Barcelona on Kataloonia pealinn, suuruselt teine Hispaania linn. Barcelona linnareis näitab, et öö on sama elav kui päev. Igal nädalapäeval pulbitseb elu La Ramblal hommikuni. La Rambla suurimaid tõmbenumreid on La Boqueria – linna kuulsaim turg. Lai promenaad ulatub Placa de Cataluyani. Siin kõrval asub Sagrada Familia, mis on Barcelona kõige ikoonilisem ehitis, arhitekt Antoni Gaudi meistriteos, mille ehitamist alustati juba aastal 1882 ning mis peaks valmis saama aastal 2026.

REISI SIHTKOHT Barcelona, Hispaania
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-Barcelona-Tallinn
Lennujaamamakse
Käsipagasit või registreeritavat pagasit, vastavalt valitud lennufirma piletireeglitele
3 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
hommikusööke
LISATASU EEST
Transfeerid lennujaamast hotelli
Autorent
Ekskursioonid, kontserdipiletid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

4-päevase (3 ööd) näidispaketi hind Barcelona linnareisile ühele inimesele on:

3* hotellis (HCC Lugano, Nouvel, Glories või sarnane) alates 670 eurost
4* hotellis (Barcelona 1882, America, Alimara või sarnane) alates 790 eurost

Tegemist on individuaalreisiga. Hinnad on dünaamilised. Paketi hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust. Arvestada tuleks, et pühade ja suuremate ürituste ajal võib hind oluliselt erineda toodud näidishinnast.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!

Barcelona on Kataloonia pealinn, suuruselt teine Hispaania linn. Barcelona on öösiti sama elav kui päeval. Igal nädalapäeval pulbitseb elu La Ramblal hommikuni. See on Barcelona kuulsaim bulvar, kõige rahvarohkem. La Rambla suurimaid tõmbenumreid on La Boqueria- linna kuulsaim turg. Lai promenaad ulatub Placa de Cataluyani. Siin kõrval asub Sagrada Familia, mis on Barcelona kõige ikoonilisem ehitis, arhitekt Antoni Gaudi meistriteos, mille ehitamist alustati juba aastal 1882 ning mis peaks valmis saama aastal 2026.

Väikese jalutuskäigu kaugusel asub Parc Güell, mis on Gaudi äärmiselt ambitsioonikas projekt, kavandatud kui loodusega kokku sulandunud elamupiirkond. Pargis on näha Barcelonas laialt levinud mosaiikide kasutamist mitmekümneid meetreid pikal lookleval pingil ning “piparkoogimaju”. Külastamist väärivad on ka Ciutadella park ning Arc de Triomph, mis ehitati 1888. maailmanäituseks.

Placa de España on linna üks olulisemaid väljakuid, mille vahetus läheduses asub meeliülendavaid elamusi pakkuv Magic Fountains. Jalutada saab Montjuic´i mäele, kus on palju parke ning ilusaid linnavaateid ning kus asub kunstimuuseum.

Kataloonlased jumaldavad söömist. Nad naudivad parimaid ja kõige fantaasiarikkamaid toite Hispaanias ning Barcelona on õigeim koht selle proovimiseks. Siin saab nautida nii mereande ja kui ka kohalikke spetsialiteete.

Barcelona ja jalgpall on lahutamatud ning nende maailmakuulsad mängijad oskavad oma fännidele anda suurepäraseid etendusi Camp Nou’l. Kui mängib Barca, võib linnas elu täiesti soiku jääda. Ka laste jaoks on Barcelona suurepärane linn. Leidub palju sobilikke söögikohti ja tegevust: loomaaed, Poble Espanyol – Hispaania küla rekonstruktsioon, Tibidabo lõbustuspark, Museu de la Xocolata (šokolaadimuuseum), Museu de Cera (vahakujude muuseum).