7 ööd
Reisi pikkus
Malaga, Hispaania
Sihtkoht
19 – 25 °C
Ilm

Malaga on tuntud ranna- ja kultuuripuhkuse sihtkoht Costa del Soli kuurortpiirkonnas. Costa del Sol on populaarne ka hispaanlaste endi seas – aastas käib selles regioonis puhkamas ca 5 miljonit inimest teistest Hispaania provintsidest.

Malaga rannariba on tervelt 14 km pikk ning üldiselt on kõik rannad hästi varustatud, et külastajad saaksid täielikult rannamõnusid nautida ja end mugavalt tunda. Populaarsed ja kesklinna lähedal asuv rannad on näiteks La Caleta ja Playa de la Malagueta, millest viimane asub vaid 20 min jalutuskäigu kaugusel Plaza de la Constituciónist. Kaunite randade hulka kuuluvad kindlasti ka Playa de el Palo, Playa de la Misericordia ja Playa de las Acacias.

Pakettreisid Malagasse toimuvad toimuvad kolmapäeviti 05.10 – 26.10.2022. Küsi pakkumist!


Reisid Malagasse 2022. aastal

Toome Sinuni mõned näited puhkusevõimalustest Malagas, kuid tegelik hotellivalik on palju laiem. Lisainfo: info@mainortravel.ee.

REISI SIHTKOHT Malaga, Hispaania
REISIPERIOOD Väljumised Tallinnast 05.10, 12.10, 19.10 ja 26.10.2022.
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust soovitud perioodiks valitud hotelli kaheses toas
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Vastutav reisikorraldaja on  Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Kodulehel olevad näidishinnad on dünaamilised ning võivad broneerimise hetkel tabelis toodust mõnevõrra erineda. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt kodulehe päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee.

Riiki sisenemise ja seal viibimise tingimused: Reisi Targalt – Hispaania