3 ööd või enam
Reisi pikkus
Viin, Austria
Sihtkoht
Aastaringselt
Kuupäevad

Keiserlik Viin pakub avastamisrõõmu kaugelt enamaks, kui mõnesse päeva mahub: kuninglikud lossid, ballid, kohvikud, ooper ja Viini Filharmoonikud, kohalikke veine pakkuvad vinoteegid, kesklinna butiigid ja poekesed. Tallinnast Viini on võimalik lennata ka otselendudega.

Viini suursugune kesklinn viib Sind Habsburgide dünastia jalajälgesesse. Vaatamisväärsuste hulka kuuluvad kindlasti kaunid barokklossid Schönnbrunn ja Belvedre, keisrite residents Hofsburg, Püha Stephani toomkirik, Hispaania ratsakool, suursugune Ringallee, mitmed maailmakuulsad muuseumid. Viin on kuulus oma kohvikute poolest – peale linnaga tutvumist tasub kindlasti nautida kohvi ja Sacher kooki mõnes neist. Pole vist vaja rõhutada, et Viin on suurepärane koht muusikaelamuste saamiseks.

REISI SIHTKOHT Viin, Austria
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt, tegemist on individuaalreisiga
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-Viin-Tallinn
Lennujaamamakse
Käsipagasit lennukiistme all
4 ööd majutust ühele inimesele kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
hommikusööke
LISATASU EEST
Lisaööd Viinis
Ühese toa lisamaks
Ekskursioonid, kontserdipiletid ja muud lisateenused sihtkohas
Transfeerid ja/või autorent
Reisikindlustus
Vajadusel äraantav pagas ühel või mõlemal suunal

5-päevase (4 ööd) näidispaketi hind Viini ühele inimesele on:

3* hotellis kesklinnas alates 670 €
4* hotellis kesklinnas alates 730 €

Tegemist on individuaalreisiga. Hinnad on dünaamilised ning sõltuvad valitud väljumiskuupäevast, broneerimise hetkest ning vabade hotelli- ja lennukohtade olemasolust.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!


Riiki sisenemise tingimused: vaata Reisi Targalt infoportaalist.

Tegevusi Viinis

  • Schönbrunni lossikontsert või lossikontsert koos õhtusöögiga
  • Viini Mozarti orkestri kontserdid

Viini Mozarti Orkester loodi 1986. aastal. Orkestrisse kuulub kolmkümmend muusikut Viini parimatest orkestritest, kaks ooperilauljat (sopran ja bariton) Viini Rahvusooperist, viiuli-, klaveri ja flöödisolistid. Nii orkester, dirigent kui lauljad esinevad Mozarti ajastu kostüümides. Kontserdi repertuaar koosneb Mozarti sümfooniatest, instrumentaalkontsertitest, aariatest ning duettidest Mozarti kuulsamatest ooperitest, mille põhjal on orkestril välja töötatud ühtekokku 80 erinevat programmi. Kontserdid toimuvad Viini kuulsates ajaloolistes kontserdisaalides: Musikverein`i Kuldses saalis ja Viini Rahvusooperi saalis.