Keiserlik Viin pakub avastamisrõõmu kaugelt enamaks, kui mõnesse päeva mahub: kuninglikud lossid, ballid, kohvikud, ooper ja Viini Filharmoonikud, kohalikke veine pakkuvad vinoteegid, kesklinna butiigid ja poekesed. Tallinnast Viini on võimalik lennata Air Balticu või Nordica otselendudega.

REISI SIHTKOHT Viin, Austria
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-Viin-Tallinn
Lennujaamamakse
Käsipagasit või registreeritavat pagasit, vastavalt valitud lennufirma piletireeglitele
3 ööd majutust ühele inimesele kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
hommikusööke
LISATASU EEST
Lisaööd Viinis
Ühese toa lisamaks
Ekskursioonid, kontserdipiletid ja muud lisateenused sihtkohas
Transfeerid ja/või autorent
Reisikindlustus
Vajadusel äraantav pagas

4-päevase näidispaketi hind Viini ühele inimesele on:

3* hotellis (Boutique Donauwalzer, Lucia või sarnane) alates 305 €
4* hotellis (Mercure Raphael Hotel Vienna, Hotel Josefshof Am Rathaus või sarnane) alates 350 €

Tegemist on individuaalreisiga. Hinnad on dünaamilised. Paketi hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust. Arvestada tuleks, et pühade ja suuremate ürituste ajal võib hind oluliselt erineda toodud näidishinnast.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!

Donauwalzer hotell Viin ***
http://www.donauwalzer.at/

Kolmetärni hotell, neljatärni teenindus ja viietärni šarm!

Perehotell Viini kesklinnas. Mertoopeatus on otse hotelli kõrval, kesklinna (Ringstrasse, Viini Ülikool) on trammiga 10 min. Hotellis on 74 tuba, 24 tundi avatud hotellibaar, oma väike spaakeskus (lisatasu eest) ja kena siseõu. Kõigi mugavustega tubades on telefon, TV, raadio, minibaar. Wifi on tasuta 1 tund majutusperioodi kohta.

Hinna sees on rikkalik hommikusöök rootsi lauas.

 

Viini suursugune kesklinn viib Sind Habsburgide dünastia jalajälgesesse. Vaatamisväärsuste hulka kuuluvad kindlasti kaunid barokklossid Schönnbrunn ja Belvedre, keisrite residents Hofsburg, Püha Stephani toomkirik, Hispaania ratsakool, suursugune Ringallee, mitmed maailmakuulsad muuseumid. Viin on kuulus oma kohvikute poolest – peale linnaga tutvumist tasub kindlasti nautida kohvi ja Sacher kooki mõnes neist. Pole vist vaja rõhutada, et Viin on suurepärane koht muusikaelamuste saamiseks.

Tegevusi Viinis

  • Schönbrunni lossikontsert või lossikontsert koos õhtusöögiga
  • Viini Mozarti orkestri kontserdid

Viini Mozarti Orkester loodi 1986. aastal. Orkestrisse kuulub kolmkümmend muusikut Viini parimatest orkestritest, kaks ooperilauljat (sopran ja bariton) Viini Rahvusooperist, viiuli-, klaveri ja flöödisolistid. Nii orkester, dirigent kui lauljad esinevad Mozarti ajastu kostüümides. Kontserdi repertuaar koosneb Mozarti sümfooniatest, instrumentaalkontsertitest, aariatest ning duettidest Mozarti kuulsamatest ooperitest, mille põhjal on orkestril välja töötatud ühtekokku 80 erinevat programmi. Kontserdid toimuvad Viini kuulsates ajaloolistes kontserdisaalides: Musikverein`i Kuldses saalis ja Viini Rahvusooperi saalis.