14 ööd
Reisi pikkus
Cancun, Mehhiko
Sihtkoht
22 – 31 °C
Ilm

Mehhiko võlu on Kariibi mere imeilusad kristallselge vee ja valge liivaga rannad ning asteekide ja maiade põnev ajaloopärand. Yukatani poolsaarel asuv Cancun on üks Põhja-Ameerika populaarsemaid kuurorte. Maiade kultuuri müstilised jäljed vaatavad siin vastu iga nurga tagant. Imeilus loodus, luksuslikud hotellid, ööklubid ja kõrgetasemelised restoranid toovad siia puhkama igal aastal miljoneid turiste.

Reisipaketid Cancuni, Mehhikosse

Vaata kõiki hotelle allolevalt lingilt või küsi reisipakkumist päringuvormi kaudu

Värkselt uuendatud Mehhiko pakettreiside valik on nii hotellide kui väljumiskuupäevade osas piisavalt lai, et sobida igale maitsele. Kui sa siiski allolevalt lingilt midagi meelepärast ei leidnud, siis küsi oma soovidele vastavat reisipakkumist (ka individuaalreisile) kodulehe päringuvormi kaudu või kirjuta meie reisikonsultandile info@mainortravel.ee. Teeme sinu reisisoovid teoks!

Vaata kõiki Cancuni hotelle ja pakettreiside pakkumisi siit

REISIPERIOOD Individuaalreise saab tellida aastaringselt.
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust valitud hotellis kaheses toas
Toitlustust vastavalt hotellile
Võimalusel grupitransfeerid
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Transfeerid individuaalreisi puhul
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Hinnad on dünaamilised ning võivad seetõttu tabelis toodust olla veidi soodsamad või kallimad. Küsi täpsustatud reisi hinda soovitud perioodiks vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!

Grupireiside reisiperiood ei sobi või on kohad välja müüdud? Küsi pakkumist individuaalreisiks sulle sobival ajal: info@mainortravel.ee

NB! Individuaalreisi puhul koostatakse reisiplaan nn “rätseplahendusena” vastavalt kliendi soovidele ning see sisaldab lennupileteid ja hotellimajutust. Privaattransfeerid, toitlustus jm vastavalt soovile lisatasu eest. Individuaalreisi puhul soovitame olla reisikuupäevade valikul paindlik, sest lennupiletite hinnad võivad kuupäeviti oluliselt erineda.

Huvitavaid kogemusi ja elamusi pakub hiljuti loodud veealune kunstimuuseum. Meeleolukates salsaklubides ning hubastes baarides saab osa kirevast ööelust.

Lisaks vanalinnale on Cancunis hotellide piirkond, mida kutsutakse Zona Hotelera´ks. Ilusal kitsal rannajoonel paiknevad hotellid pakuvad reeglina „kõik hinnas” teenusega majutust. Ranna lähedal asub väga palju erinevate riikide rahvustoitude restorane.Imeilus loodus, luksuslikud hotellid, ööklubid ja kõrgetasemelised restoranid toovad siia puhkama igal aastal miljoneid turiste.

Riviera Maya on maailmas tuntud ka oma väga heade golfiväljakute, erinevate suleldumisvõimaluste poolest. Ilusad korallriffid paeluvad sukeldujaid nii oma ilu kui elurikkusega.

Cancuni vahetus läheduses asub Playa del Carmen. See on kõigest 55 km kaugusel lennujaamast Kariibi mere muinasjutulisel rannikul. Siin jätkub samuti tegevust nii sukeldujatele kui ka surfaritele. Rahulikuma puhkuse austajad aga saavad jalutada mööda rannaäärset imeilusat promenaadi, astuda sisse väikestesse poekestesse või nautida vaateid mõnes kohvikus või restoranis istudes.