Vastavalt soovile
Reisi pikkus
Malta
Sihtkoht
20 – 30 °C
Ilm
Aastaringselt
Kuupäevad

Individuaalreisid Maltale

Malta Vabariik on tihedalt asustatud saareriik Vahemeres, mis koosneb seitsmest saarest: Malta saarest, Għawdexi saarest ja Kemmuna saarest ning 4 asustamata saarest. Malta on Euroopa Liidu kõige väiksem liikmesriik nii pindalalt kui ka rahvaarvult.

Maltal on palju toredaid randu ja seetõttu on see armastatud puhkusekoht. Kuna keskmised temperatuurid septembris-oktoobris on päeval 28 °C, öösel 20 °C ja vesi 25 °C, on see heaks suve pikendamise võimaluseks. Suvehooajal on avatud veepargid, kus on võimalik isegi koos delfiinidega ujuda.

Kultuuri- ja ajaloohuvilistel on võimalus tutvuda rikkaliku ja omapärase ajaloopärandiga: UNESCO maailmapärandisse kuuluv Valetta linn, Hal- Saflieni Hypogeum – kolmandast aastatuhandest eKr pärit maa-alune tempel, kuhu lubatakse kuni 80 külastajat päevas ning eelajaloolised megaliittemplid saare erinevates kohtades.

REISI SIHTKOHT Malta
REISIPERIOOD Aastaringselt (individuaalreis)
HIND SISALDAB
Lennupiletit sihtkohta ja tagasi
Käsipagasit
7 ööd majutust ühele reisijale kaheses toas
LISATASU EEST
Transfeerid lennujaamast hotelli
Autorent
Ekskursioonid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 670 eurost inimese kohta.

3* hotellis (Uliysses Aparthotell või sarnane) alates 670 eurost
4* hotellis (Canifor või sarnane) alates 780 eurost

Tegemist on individuaalreisiga ning näidispaketi hind on koostatud ühele inimesele eeldusel, et koos reisib kaks inimest. Hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust. Reisimine kõrghooajal ning suuremate pühade või ürituste ajal võib oluliselt mõjutada reisipaketi hinda. Küsi pakkumist!