7 ööd
Reisi pikkus
Tansaania, Aafrika
Sihtkoht
25 – 35 °C
Ilm
Aastaringselt
Kuupäevad

Tansaania meeldejäävaimad hetked! 8-päevane ringreis, ehtne safari ja matkad giididega loodusparkides. Piirkonnad: Mwiba looduskaitseala – Serengeti – Chem Chem looduskaitseala – Tarangire.

REISI SIHTKOHT Tansaania
REISI TOIMUMISAEG Individuaalreis Sulle sobival ajal
HIND SISALDAB
8-päevast ringreisi Tansaanias
Kõiki transfeere vastavalt programmile
Reisikavas märgitud söögikordi (tähistatud H, L, Õ)
Kõiki siselende: Arusha – Serengeti – Manyara
Safarisõite koos ingliskeelse giidiga (maksimaalselt 6 inimest autos)
Rahvusparkide pileteid
Valitud jooke
1×45 minutilist tervitusmassaaži Mwiba Lodge’is
1×30 minutilist tervitusmassaaži Chem Chem Lodge’is
Arstiteenust
HIND EI SISALDA Lende Tallinnast Tansaaniasse ja tagasi
Tansaania viisat (hetkehind 50 € / inimene)
Jootrahasid ja isiklikke kulutusi
Söögikordi, mis ei ole reisikavas märgitud
Jooke, mis ei kuulu programmi juurde
Reisi- ja tervisekindlustust (küsi pakkumist!)

Hind inimese kohta: alates 7700 € (lisandub lennupiletite maksumus marsruudil Tallinn – Kilimanjaro rahvusvaheline lennujaam – Tallinn)

Reisiperiood Orienteeruv ringreisi hind * Orienteeruv ringreisi hind (ööbides Legendary Mobile Campis ja Little Chem Chemis Mwiba Lodge’i ja Chem Chem Safari Lodge’i asemel) *
Kõrghooaeg (01.01 – 28.02, 15.06 – 31.10) 11 663 € 9370 €
Keskhooaeg (01.03 – 31.03, 11.11 – 19.12) 9390 € 7700 €


Lisainfo ja broneerimine: Krista Esta, tel 511 7486, krista.esta@mainortravel.ee

Tegemist on individuaalreisiga ning kohapeal ei ole eestikeelset Mainor Traveli reisiesindajat. Paketi lõpphind sõltub valitud reisiperioodist ja vabade lennukohtade olemasolust. Võimalik on tellida ka grupireise Tansaaniasse või Tansaania Deluxe-klassi ringreisi. Huvi korral kirjuta meile!


* Hind on arvutatud ühele reisijale kui koos reisib vähemalt 2 inimest. Hinnale lisandub lennupiletite maksumus Tallinnast Tansaaniasse ja tagasi. Lennupiletite hinnad on dünaamilised ning sõltuvad soovitud piletiklassist, lennufirmade kampaaniatest ja vabade kohtade olemasolust. Konsulteeri meie reisikonsultandiga, kes leiab Sulle Sinu soovidele vastava reisivõimaluse!

Päev 1

Kilimanjaro Lennujaam- Arusha (Õ)

Teile tuleb vastu esindaja Kilimanjaro Rahvusvahelisse Lennujaama. Transfeer ööbismiskohta Legendary Lodge võtab aega umbes 1 tund. Kohvikasvatuse ja lopsaka taimestiku vahele ära peidetud Ida-Aafrika traditsioonilise hõnguga Legendary Lodge pakub kauneid maastikuvaateid. Kerge eine serveeritakse Teie saabumisel.
Päev 2

Arusha - Mwiba Looduskaitseala (H, L, Õ)

Pärast hommikusööki sõidame Arusha Lennujaama (sõit kestab vaid 10 minutit), kust lendame Serengeti Rahvusparki. Mwiba pakub luksuslikku seiklust imeilusal Mwiba 20 600 hektari suurusel looduskaitsealal. Tagasi tulles Lodge’i saate nautida ööbimiskoha ilu ja ümbrust. Samuti pakume ka kerget lõunat. Pärastlõunal on võimalik nautida 45-minutilist masaazži või alternatiivina minna giidiga loomade vaatlusretkele.
3 ja 4

Mwiba Looduskaitseala / Serengeti lõunaosa (H, L, Õ)

Kahepäevane safari. Kordumatud hingematvad vaated, kus teisi inimesi peaaegu ei kohtagi. Mwiba Lodge’i ööbismiskoha juures on ka giid, kes oskab rääkida Teile nii loomadest, loodusest kui kõigest muust huvitavast looduspargis. Soovi korral päevaeksursioon Ndutusse. Samuti avaneb võimalus külastada Hadzabet – küttijate hõimu. Soovi korral on võimalik ilma lisatasuta ööbida Aafrika kauni taeva all (vajalik eelbroneering, mille saab teha Mainor Travelist)
Päev 5

Mwiba Looduskaitseala- Chem Chem Looduspark (H, L, Õ)

Pärast hommikusööki on transfeer lennujaama, kus sõidame Manyara lennujaama. Teid ootab väga kõrgelt hinnatud Chem Chem Safari Lodge‘i esindaja, kes viib teid transfeeriga majutuskohta (sõit 1 tund). Chem Chem Safari Lodge asub eramaal, mille suurus on u 16 000 hektarit. Seal asuvad linnurohked veekogud ja ilmatult suured savannid. Chem Chem asub nn „migratsioonikoridoris” Tarangire rahvuspargi ja Manyara järve rahvuspargi vahel. Külalistemaja asub justkui palmide oaasis, kust avanevad suurepärased panoraamvaated Rifti oru läänepiirkonnale. Pärast lõunat ja siestat on võimalus osaleda erinevates tegevustes.
6 ja 7

Chem Chem Looduspark (H, L, Õ)

Teil on 2 tervet päeva Chem Chemi pargi avastamiseks, põhiliselt jalutades ja saatjaks kohalikud kvalifitseeritud giidid. Päieseloojangud Manyara kaldal on väga meeldejäävad. Samuti soovitame piknikku Tarangire Rahvuspargis. Lisaks on võimalus lisatasu eest tellida nii privaatseid õhtusööke kui ka grillõhtuid Manyara järve kaldal. Erilist tähelepanu väärib Chem Chem Amani Spa, kus saab end hellitada erinevate taaselustavate protseduuridega (lisatasu eest).
Päev 8

Chem Chem Looduspark - Arusha (H, L, Õ)

Pärast mõnusat hommikusööki sõidame umbes 2 tundi Arusha külalistemajja (Legendary Lodge Arusha), kus teile on garanteeritud terveks päevaks tuba, kerge lõuna ja varajane õhtusöök enne äralendu. Vaba aeg, kus saate nautida klaasi veini ja teha kokkuvõtteid oma reisist imelisse Tansaaniasse. Õhtul viib privaatne transfeer teid Kilimanjaro Lennujaama.

H – hommikusöök
L – lõunasöök
Õ – õhtusöök


Ringreisi hind inimese kohta ~ 7700 – 11633 € sõltuvalt hooajast ja majutustasemest
(lisanduvad lennupiletid Tallinnast Tansaaniasse ja tagasi)
Lisainfo ja broneerimine: krista.esta@mainortravel.ee, tel +372 511 7486

Pakume ka rühmareisi ning deluxe-klassi ringreisi. Huvi korral kirjuta meile ja Sinu unistuste reis Tansaaniasse saab teoks.