7 ööd
Reisi pikkus
Madeira, Portugal
Sihtkoht
19 – 25 °C
Ilm

Kaunilt mägine Madeira saar on loodusesõprade ja matkajate paradiis. Peamiseks vaatamisväärsuseks on saare lopsakas loodus, eukalüpti- ja loorberipuumetsad, aastaringselt õites troopilised aiad ja pargid.

Madeira pealinnas Funchalis tasub külastada lille- ja juurviljaturgu, botaanikaaeda, erinevaid kunstimuuseume, veinimaja, kus saab maitsta ja osta erinevaid Madeira veine ning nautida mõnes lahevaatega restoranis värskeid mereande ja kohalikku või rahvusvahelist kööki.

Madeira parim rand on Prainha. Õhtuti saab aega veeta baarides ja ööklubides, mis on sageli olemas ka hotellides. Kohalikest roogadest tasub proovida näiteks musta mõõkkala, röstitud maisiga tuunikala, tomati- ja sibulasuppi jm.

Pakettreisid Madeirale toimuvad toimuvad perioodil 23.10-13.11.2023

Küsi reisipakkumist päringuvormi kaudu, vaata kõiki hotelle allolevalt lingilt või kirjuta info@mainortravel.ee

Reisipaketid Portugali, Madeira saarele

Vaata hiljuti uuendatud näidispakette! Valik nii hotellide kui väljumiskuupäevade osas on piisavalt lai, et sobida igale maitsele. Kui sa siiski allolevalt lingilt midagi meelepärast ei leidnud, siis küsi oma soovidele vastavat reisipakkumist (ka individuaalreisile) kodulehe päringuvormi kaudu või kirjuta meie reisikonsultandile info@mainortravel.ee. Teeme sinu reisisoovid teoks!

Vaata kõiki hotelle ja väljumisi Madeirale siit

REISI SIHTKOHT Madeira, Portugal
REISIPERIOOD Väljumised Tallinnast 23.10-13.11.2023
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust soovitud perioodiks valitud hotelli kaheses toas
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Vastutav reisikorraldaja on  Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Kodulehel olevad näidishinnad on dünaamilised ning võivad broneerimise hetkel tabelis toodust mõnevõrra erineda. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt kodulehe päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee.

Riiki sisenemise ja seal viibimise tingimused: Reisi Targalt – Portugal