Pakkumine on aegunud. Soovid reisida? Küsi lisainfot inf@mainortravel.ee või helista 611 7000.


„Suur Õun”, „Linn, mis kunagi ei maga” …

New York on erilise auraga linn, mis lummab oma melu, värvika ajaloo, arhitektuuri, kunsti, moe, kultuuriga. New York võib uhkeldada arvukate tipptasemel muuseumite, vaatamisväärsuste ja paikadega, mis muudavad linna tõeliselt kosmopoliitseks ning kõike hõlmavaks maailmalinnaks.

Erinevad reisikirjad, raamatud, muljed sellest linnast pajatavad ikka samadest paikadest, mis ootavad iga uut tulijat, andmaks võimaluse ise kogeda, tunda ja tunnetada New York City´t! Ameerika suurim metropol on tulvil elamusi igat tüüpi reisijale!

REISI SIHTKOHT New York, Ameerika Ühendriigid
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-New York-Tallinn
Lennujaamamakse
Käsipagasit või registreeritud pagasit vastavalt valitud lennukompanii piletireeglitele
7 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
LISATASU EEST
Transfeerid lennujaamast hotelli
Autorent
Ekskursioonid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

8-päevase (7 ööd) näidispaketi hind ühele inimesele on:
2* hotellis (Hotel BPM Brooklyn, YMCA Vanderbilt või sarnane) alates 990 eurot
3* hotellis (Fairfield Inn & Suites By Marr, Doubletree By Hilton Financial District või sarnane) alates 1390 eurot
4* hotellis (Doubletree Times Square West, Row Nyc või sarnane) alates 1430 eurot

Tegemist on individuaalreisiga, hinnad on dünaamilised. Paketi hind kinnitatakse vastavalt tellimusele, mille hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust ja reisi perioodist. Arvestada tuleks, et pühade ja suuremate ürituste ajal võib reisipaketi hind oluliselt erineda toodud näidishinnast.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!

New York Citys on palju avastada, kuid Times Square on kindlasti kogu linna kõige olulisem punkt. See Broadway ja Seventh Avenue ristumispunkt on hea koht, kus kogeda suurlinnas olemist. Kuigi siin saab ka sisseoste teha, iseloomustavad Times Square’i siiski inimesed, kirevus ja melu! Paljude filmide ja tunnustatud popkultuuri lähtekohaks olevas linnas võib tunda end üsna koduselt. Empire State Buildingu vaateplatvormilt avaneb hingematvalt kaunis pilt linnale.

Rahulikum, kuid sama suurt elamust pakkuv on Rockefeller Center, mille kiired liftid lausa lendavad sadade meetrite kõrgusele. Grand Central Station´it on kajastatud New Yorgis tehtud filmides ning siin sagivad nii kohalikud elanikud kui ka turistid, päeval ja öösel. Manhattani lõunatipust saab vaadata New Yorgi sadamas sirguvat ajaloolist vabadussammast. Parem on seda vaadet nautida mõne Liberty saarele suunduva laeva pealt.

Central Parki roheline oaas on suurepärane koht, kus kohalikud armastavad kõrgel sirguvate pilvelõhkujate kõrval jalutada, joosta ja jalgrattaga sõita. 1883. aastal valminud Brooklyni sild on 1595 jala pikkune rippsild, mis on linna sümbolina sama tähenduslik nagu Empire State Building. Carnegie Hall võib uhkustada sellega, et on olnud esinemispaigaks tähtsaimatele selle sajandi tippartistidele ja -muusikutele. Saalis on eksponeeritud pildid seal esinenutest kui kõigist saali külastanud kuulsustest.

Uus vaatamisväärsus on High Line – 2,33 km pikkune park Manhattanil, mis on rajatud endise raudtee peale. Ameerika kuulsaim kaubatänav – Fifth Avenue – on New Yorgi peamine ostuala, kus paljudel tippdisaineritel on oma esinduskauplused – Cartier, Tiffany, Bergdorf-Goodman, Apple Store Fifth Avenue ja muidugi Saks Fifth Avenue ning paljud teised. Enamuse jaoks seostub New York Manhattani saarega ja eks ta seda ka suuresti on, Manhattan on New Yorgi süda.