Montenegro meelitab imelise looduse, Aadria merre laskuvate mäenõlvade, rikka ajaloolise pärandi ja külalislahkusega.

Ajaloolistes lossides on tunda Veneetsia hingust ja linnad on vanad nagu Kreekas. Kõik see rikkus mahub ära Eestist kolm korda väiksemale territooriumile.

Siin on viis rahvusparki, millest kõige populaarsem asub Shkodëri järve ääres. Rannikut on Montenegrol vaid 294 km, kuid sinna mahub ära 117 suurepärast supelranda. Kotori laht on üks Aadria mere rannikust kõige kaugemale ulatuvaid lahtesid. Sätendavast veest tõusvad mäed tunduvad romantilistena ja isegi veidi dramaatilistena. Imelised vaated avanevad Montenegro linnades ka õhtuti, kui tänavatel süttivad laternad ja algab aktiivne ööelu. Rikas ajalugu on seotud naaberriikidega, mistõttu Kotori ja Budva kohta võib kuulda võrdlust „väike Dubrovnik“. Kuna Montenegro on väike riik, siis on vahemaad väikesed ja igast kuurordist on mugav sõita naaberlinnadesse ning rahvusparkidesse. Mugav on isegi mõneks päevaks naaberriiki Horvaatiasse reisida.

Montenegro põhiline kuurort on Budva Riviera. See on 35 km pikkune Budva linna ümbritsev rannikuala. Päikeseline Budva on üks Aadria mere ranniku vanimaid asustatud punkte.
Budva linn on tuntud eelkõige keskaegsetest müüridest ümbritsetud vanalinna ehk Stari Gradi poolest, mille ülikitsastel tänavatel leidub hulgaliselt Veneetsia stiilis maju, kellatorne, varjulisi väljakuid, butiike ja kunstikauplusi. Linna uues osas, sadama ümbruses, aga paiknevad nooblid restoranid, tänavakohvikud ja ööklubid.  Elavaloomulist Budvat iseloomustavad esmaklassilised rannad ning Saint Tropezi elegantne atmosfäär. Siin leidub pisikesi idüllilisi lahesoppe ja liivaseid rannaribasid.

Paari kilomeetri kaugusel Budvast leiame Becici ranna, mis sai juba 1935. a Euroopa kauneima ranna tiitli. Männipuudest ja küpressidest ümbritsetud endisest kalurikülast on tänapäeval kujunenud mõnus kuurort, mille promenaadi lõpus on omapäraste kaupluste ja vabaõhukohvikutega endine Rafailovici kaluriküla, kus leidub mitmeid tippklassi kalarestorane.

Suurepäraste randade, metsaga kaetud mägede, järskude kaljude ja peegelsiledate järvedega Montenegro võlub oma loodusliku iluga. Lisaks kaunile loodusele leidub siin aga ka sajanditevanuse ajalooga vaatamisväärsusi ja suurepäraseid kuurortlinnu.

REISI SIHTKOHT Montenegro ja Horvaatia
REISIPERIOOD 03.05 – 05.07.2019
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
7 ööd majutust valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Paketi hinnad algavad 335 eurost inimese kohta.

Vastutavad reisikorraldajad on Aurinko ja Novatours.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!