Maldiivide saarestik asub India ookeanis. Atollides on kokku umbes 1200 korallsaart, millest umbes 200 on asustatud ning neist umbes pooled on muudetud kuurortsaarteks. Enamasti ongi ühe hotelli territoorium terve saar.

Maldiivide saarestikus elab kokku 230 000 inimest, mõni kass, paar koera ning terve hulk igasugust muud ujuvat ja roomavat. Maldiivid on kunagi nii portugallaste, inglaste, araablaste kui ka indialaste poolt tallatud saared, kuni ligi 40 aastat tagasi võtsid kohalikud mehed end kokku ja panid lipu masti. Nimetati riik iseseisvaks ning tänaseni on olemas Maldiivide Vabariik, sada protsenti islamiusuline ning alkoholivaba. Riik ise on maaliline, liiv rannas valge nagu 3M-paber ning vesi sinine nagu Navitrolla taevas. Päike kuum ning õhk värske, kergelt kummelise mekiga. (Martin Hanson, Eesti Ekspress).

Oma haruldaste korallsaarte, kaunite palmisalude, siniste laguunide, valgete paradiisirandadega on need saared unistuste puhkusepaik. See on koht neile, kes tahavad nautida rahulikku puhkust kõrgetasemelistes hotellides ja idüllilises ümbruses. Maldiivid on sukeldujate paradiis – mitmekülgne veealune maailm, lõputuna näivad korallid, värvilised rahud ja kalade kirev maailm.

Lugematu hulk laguune on ideaalsed surfaritele.

Maldiividel valitseb troopiline kliima. Õhutemperatuur on aastaringselt keskmiselt 28 kraadi, vesi umbes 26 kraadi. Parim aeg Maldiivide külastamiseks on novembrist aprillini, mil valitseb kuivem periood. Vihmasem on seal aprillist oktoobrini ning sageli on ka üsna tormine.

REISI SIHTKOHT Maldiivid
REISIPERIOOD Individuaalreis aastaringselt
HIND SISALDAB Lennupileteid Tallinn-Male-Tallinn
Lennujaamamakse
Pagasit vastavalt lennukompanii piletireeglitele
Majutust kaheses toas, hommikusööke
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Transfeerid
Lisateenused (merevaade, toitlustamine jms) sihtkohas
Ühekohalise toa lisamaks, lisavoodi

8-päevase (7 ööd) näidispaketi hind Maldiividele majutusega 4*hotellis  kaheses toas  hommikusöögiga alates 1160 eurot inimese kohta, eeldusel, et koos reisib kaks inimest.

Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ning lennu- ja hotellikohtade saadavusest. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt aadressil info@mainortravel.ee või paremal asuva päringuvormi kaudu.