Vastavalt soovile
Reisi pikkus
Maldiivid
Sihtkoht
25 – 35 °C
Ilm

Reisid Maldiivide paradiisisaartele

Maldiivide saarestik asub India ookeanis. Atollides on kokku umbes 1200 korallsaart, millest umbes 200 on asustatud ning neist umbes pooled on muudetud kuurortsaarteks. Enamasti ongi ühe hotelli territoorium terve saar.

Maldiivide saarestikus elab kokku 230 000 inimest, mõni kass, paar koera ning terve hulk igasugust muud ujuvat ja roomavat. Maldiivid on kunagi nii portugallaste, inglaste, araablaste kui ka indialaste poolt tallatud saared, kuni ligi 40 aastat tagasi võtsid kohalikud mehed end kokku ja panid lipu masti. Nimetati riik iseseisvaks ning tänaseni on olemas Maldiivide Vabariik, sada protsenti islamiusuline ning alkoholivaba. Riik ise on maaliline, liiv rannas valge nagu 3M-paber ning vesi sinine nagu Navitrolla taevas. Päike kuum ning õhk värske, kergelt kummelise mekiga. (Martin Hanson, Eesti Ekspress).

Oma haruldaste korallsaarte, kaunite palmisalude, siniste laguunide, valgete paradiisirandadega on need saared unistuste puhkusepaik. See on koht neile, kes tahavad nautida rahulikku puhkust kõrgetasemelistes hotellides ja idüllilises ümbruses. Maldiivid on sukeldujate paradiis – mitmekülgne veealune maailm, lõputuna näivad korallid, värvilised rahud ja kalade kirev maailm.

Lugematu hulk laguune on ideaalsed surfaritele.

Maldiividel valitseb troopiline kliima. Õhutemperatuur on aastaringselt keskmiselt 28 kraadi, vesi umbes 26 kraadi. Parim aeg Maldiivide külastamiseks on novembrist aprillini, mil valitseb kuivem periood. Vihmasem on seal aprillist oktoobrini ning sageli on ka üsna tormine.


Individuaalreisid Maldiividele

8-päevase (7 ööd) individuaalreisi keskmine hind Maldiividele 4* hotellis kaheses toas alates 1800 € eurot / inimene.
Sisaldab hommikusööki ning kehtib eeldusel, et koos reisib kaks inimest. Hind võib olla oluliselt odavam kui olla reisikuupäevade valikul paindlik.

Paketi lõplik hind sõltub soovitud reisiperioodist ning lennu- ja hotellikohtade saadavusest. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt aadressil info@mainortravel.ee või kodulehe päringuvormi kaudu. Tee oma unistuste reis teoks!


Maldiivide pakettreiside pakkumised

Vaata kõiki hotelle allolevalt lingilt või küsi reisipakkumist päringuvormi kaudu

Värkselt uuendatud Maldiivide pakettreiside valik on nii hotellide kui väljumiskuupäevade osas piisavalt lai, et sobida igale maitsele. Kui sa siiski allolevalt lingilt midagi meelepärast ei leidnud, siis küsi oma soovidele vastavat reisipakkumist (ka individuaalreisile) kodulehe päringuvormi kaudu või kirjuta meie reisikonsultandile info@mainortravel.ee. Teeme sinu reisisoovid teoks!

Vaata kõiki Maldiividel pakkumises olevaid hotelle ja pakettreiside pakkumisi siit

Meil on pakkuda laias valikus hotelle Maldiividel. Samuti on lai valik ka väljumiskuupäevade osas kui soovid individuaalreisi hooajavälisel ajal. Individuaalreisid on aga kallimad kui reisikorraldajate gruppides toimuvad pakettereisid.

REISI SIHTKOHT Maldiivid
REISIPERIOOD Individuaalreis aastaringselt, pakettreisid 10.11.2022 – 06.04.2023
HIND SISALDAB Lennupileteid Tallinn-Male-Tallinn
Lennujaamamakse
Pagasit vastavalt lennukompanii piletireeglitele
Majutust kaheses toas, hommikusööke
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Transfeerid
Lisateenused (merevaade, toitlustamine jms) sihtkohas
Ühekohalise toa lisamaks, lisavoodi