4 ööd, 7 ööd ja rohkem
Reisi pikkus
Hurghada, Egiptus
Sihtkoht
20 – 30 °C, Varieeruv
Ilm

Ühenda rannapuhkus Egiptuse ajaloo ja värvika kultuuriga. Hurghadat iseloomustavad kaunid liivarannad, kirgas ja puhas merevesi, suurepärased sukeldumis- ja snorkeldamisvõimalused, soodne hinnatase, palju põnevaid ekskursioone ja suurepärased vaatamisväärsused. Veeda soe kevad- või talvepuhkus Punase mere ääres.


Reisid Hurghadasse

Küsi reisipakkumist päringuvormi kaudu, vaata kõiki hotelle allolevalt lingilt või kirjuta info@mainortravel.ee

Vaata Hurghada reisipakettide hindu siit:

Värkselt uuendatud Hurghada pakettreiside valik on nii hotellide kui väljumiskuupäevade osas piisavalt lai, et sobida igale maitsele. Kui sa siiski allolevalt lingilt midagi meelepärast ei leidnud, siis küsi oma soovidele vastavat reisipakkumist (ka individuaalreisile) kodulehe päringuvormi kaudu või kirjuta meie reisikonsultandile info@mainortravel.ee. Teeme sinu reisisoovid teoks!

Vaata kõiki Hurghada hotelle ja pakettreiside pakkumisi siit

Meie valikus on palju erineva tasemega hotelle Hurghadas. Samuti on lai valik ka väljumiskuupäevade osas. Küsi lisainfot reisivõimaluste kohta ja saada päring: info@mainortravel.ee.


REISI SIHTKOHT Hurghada
REISIPERIOOD 02.10.2022 – 22.04.2023
HIND SISALDAB
Lennupiletid Tallinn – Hurghada – Tallinn koos lennujaamamaksudega
Käsipagasit ja registreeritud pagasit vastavalt lennukompanii piletireeglitele
Majutust 7 ööd valitud hotellis (võimalik ka pikem reis)
Toitlustust vastavalt valitud reisipaketile
Transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
LISATASU EEST
Ekskursioonid kohapeal
Majutus ühekohalises toas
Reisikindlustus
Autorent
Hotellide lisateenused
Egiptuse viisa

Küsi pakkumist soovitud perioodiks meie reisikonsultandilt! Saada päring kõikide soovidega päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee

Vastutavad reisikorraldajad on Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib alati reisikorraldajatega samad hinnad. “Alates hinnad” on dünaamilised ning sõltuvad broneerimise hetkest ja hotellide täituvusest. Reisides pühade ja koolivaheaegade ajal tuleb arvestada mõnevõrra kõrgemate hindadega. Täpse hinna saamiseks küsi pakkumist!

Infot riiki sisenemise tingimuste kohta leiad siit. Lisainfot uuri oma reisikonsultandilt või sihtriigi pädevate ametiasutuste kodulehtedelt.

Hurghada on üks tähtsamaid turismikeskusi Punase mere kaldal. See on Kairost 450 km kaugusel. Rajatud küll juba 20. sajandi esimesel poolel, oli Hurghada veel hiljaaegu vaikne kalurikülake. Tänaseks on temast saanud üks populaarsemaid puhkuse- ning sukeldumiskeskusi Punase mere ääres. Siiski ei ole Hurghada vaid pelgalt turismikeskus, siin elab ka 50 000 kohalikku elanikku.

Kuurort koosneb kolmest piirkonnast: uuemast keskusest Sakkalast, vanemast linnaosast El Daharist ning 5 km pikkuse hotellide, kaupluste, kohvikute ja baaride jadaga hiljuti tekkinud tänapäevasest rajoonist Village road.

Restoranidest tasuks külastada Sakkala peatänaval ja Village road’i jalakäijatetänaval olevat populaarseimat mereannirestorani Fish house, Sakkala ringtee ääres olevat gurmaaniköögi, originaalse atmosfääri, värske ja maitsva toidu ning mereandide odava hinna poolest tuntud El Minat, mererannal Egiptuse köögi hõrgutisi pakkuvat, Hurghada üht kaunimat restorani Felfela, aga ka Sakkalas Bella Vista hotellis asuvat Itaalia köögi ja parimate pitsadega restorani Laluna.
Sakkala ööklubidest väärivad nimetamist Ministry of Sound (endine Papa’s Beach Club) ning Hed Kandi (endine Liquid Lounge). Village roadil tasub külastada Hard Rock Cafed ja Little Buddha´t. Sissepääs ööklubidesse on Hurghadas tavaliselt tasuline (25–80 EGP).
Coffee Shopid (kohvipoed) on siin istumiskohad, kus saab odavalt (3–5 EGP) vesipiipu suitsetada, kohvi, teed või mahla juua, mõnel pool ka kohalikke suupisteid maitsta. Parimad vesipiibud on järgnevates kohvikutes: Mashrabia, El Arabi, Harafeesh.
Käibemaksuvabades poodides (tax-free) müüakse kohalikke alkohoolseid jooke. Välismaise päritoluga vägijooke saab soetada üksnes 24 tunni jooksul alates saabumise päevast. Toidukauplustes alkoholi ei müüda. Vägijooke saab osta mõningates baarides, hotellides. Hurghada maksuvabad kauplused asuvad Sakkalas, Village roadis, lennujaamas ja El Gounas.

Punase mere veealust maailma peetakse üheks kaunimaks ja värvikamaks maailmas. Siin saab järele proovida kõik veespordiliigid: sukeldumise, purjetamise, lainelauaga sõitmise jne. Paljud sukeldumishuvilised käivad siin puhkamas ja sportimas. Peaaegu igas suuremas Hurghada hotellis laenutatakse veespordivarustust. Selle ala uustulnukatele korraldavad kogenud instruktorid sukeldumiskursusi. Merele, korallriffide juurde tehakse laevaekskursioone. Giftuni saar keset merd on parim paik esmakordseks tutvumiseks veealuse maailmaga. Abu Dabab, Shoab Alam, Shab Sharm, Panoramos ja Shoab Al Hamra (Elphinstone), aga samuti Rashmani ääres olevate korallide juures tasub proovida nii päevast kui öist sukeldumist.

Egiptuse hotellide juures tuleb silmas pidada eripära, et nii mõnegi 4-5* hotelli tärnitase ei pruugi vastata tavapärasele Euroopas kehtivale hotellitasemele. Väga odava hinnaga pakkumistesse soovitame suhtuda tähelepanelikult juhul kui majutuse kvaliteet ja toitlustustase on oluline.

Seetõttu soovitame parima hinna ja kvaliteedisuhtega reisi planeerides pidada nõu Mainor Traveli reisikonsultandiga või lugeda avalikest portaalidest hotelli kohta saadavat tagasisidet. Tee Egiptuse puhkusereisi planeerides teadlikke valikud!