Ühenda rannapuhkus Egiptuse ajaloo ja värvika kultuuriga. Hurghadat iseloomustavad kaunid liivarannad, kirgas ja puhas merevesi, suurepärased sukeldumis- ja snorkeldamisvõimalused, soodne hinnatase, palju põnevaid ekskursioone ja suurepärased vaatamisväärsused!

TOP 3 reisipakkumist 2021. aasta kevadeks (7 ööd):

TITANIC RESORT & AQUAPARK

TITANIC RESORT & AQUAPARK 4* kõik hinnas al 519 €
Väljumised 02.03 / 09.03 / 16.03 / 23.03.

2017. aastal renoveeritud hotellis on kokku 331 tuba. Hotellil on oma veepark, randa viib tasuta transfeer. Soojendusega bassein 🛈 nii lastele kui täiskasvanutele.

TITANIC PALACE

TITANIC PALACE 5* ultra kõik hinnas al 569 €
Väljumised 02.03 / 09.03 / 16.03 / 23.03.

Suure basseiniala ja veepargiga hotell sobib hästi lastega peredele. Olemas soojendusega bassein 🛈. Soojendusega lastebassein asub hotelli veepargis. Ristkasutus naaberhotelliga Titanic Beach Spa & Aquapark*****

titanic royal 2021 2022 egiptuse reisidTITANIC ROYAL 5* ultra kõik hinnas al 569 €
Väljumised 02.03 / 09.03 / 16.03 / 23.03.

Uus 2019. aastal avatud hotell. Kokku 387 tuba. Asub ca 10 km Hurghada lennujaamast, 17 km Hurghada kuurordikeskusest, mere ääres. Hotelli territoorium asub 50 000 m² suurusel alal. Hotell asub Titanic Resort & Aqua Park 4* hotellist vaid 200 meetri kaugusel, tänava teisel poolel.


Reisipaketid Hurghadasse muul ajal al 399 € (7 ööd). Soovi korral ka pikem puhkus. Küsi pakkumist Hurghada reisiks info@mainortravel.ee

Hotell ja piirkond Reisi kestus ja toitlustus Reisipaketi hind ühele reisijale
Mirage Bay Resort & Aqua Park 4* / Hurghada 7 ööd / hommikusöögiga al 399 €
Titanic Palace 5* / Hurghada 7 ööd / kõik hinnas al 459 €
Titanic Royal Resort 5* / Hurghada 7 ööd / kõik hinnas al 489 €

 

Saadaval on laias valikus ka teisi hotelle! Küsi pakkumist!

REISI SIHTKOHT Hurghada
REISIPERIOOD 13.10.2020 – 02.05.2021
HIND SISALDAB
Lennupiletid Tallinn – Hurghada – Tallinn koos lennujaamamaksudega
Käsipagasit ja registreeritud pagasit vastavalt lennukompanii piletireeglitele
Majutust 7 ööd valitud hotellis (võimalik ka pikem reis)
Toitlustust vastavalt valitud reisipaketile
Transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
LISATASU EEST
Ekskursioonid kohapeal
Majutus ühekohalises toas
Reisikindlustus
Autorent
Hotellide lisateenused
Egiptuse viisa

Küsi pakkumist soovitud perioodiks meie reisikonsultandilt! Saada päring kõikide soovidega päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee

Vastutavad reisikorraldajad on Novatours ja Kidy Tour. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajatega samad hinnad. “Alates hinnad” on dünaamilised ning sõltuvad broneerimise hetkest ja hotellide täituvusest. Reisides pühade ja koolivaheaegade ajal tuleb arvestada mõnevõrra kõrgemate hindadega. Täpse hinna saamiseks küsi pakkumist!

Hurghada on üks tähtsamaid turismikeskusi Punase mere kaldal. See on Kairost 450 km kaugusel. Rajatud küll juba 20. sajandi esimesel poolel, oli Hurghada veel hiljaaegu vaikne kalurikülake. Tänaseks on temast saanud üks populaarsemaid puhkuse- ning sukeldumiskeskusi Punase mere ääres. Siiski ei ole Hurghada vaid pelgalt turismikeskus, siin elab ka 50 000 kohalikku elanikku.

Kuurort koosneb kolmest piirkonnast: uuemast keskusest Sakkalast, vanemast linnaosast El Daharist ning 5 km pikkuse hotellide, kaupluste, kohvikute ja baaride jadaga hiljuti tekkinud tänapäevasest rajoonist Village road.

Restoranidest tasuks külastada Sakkala peatänaval ja Village road’i jalakäijatetänaval olevat populaarseimat mereannirestorani Fish house, Sakkala ringtee ääres olevat gurmaaniköögi, originaalse atmosfääri, värske ja maitsva toidu ning mereandide odava hinna poolest tuntud El Minat, mererannal Egiptuse köögi hõrgutisi pakkuvat, Hurghada üht kaunimat restorani Felfela, aga ka Sakkalas Bella Vista hotellis asuvat Itaalia köögi ja parimate pitsadega restorani Laluna.
Sakkala ööklubidest väärivad nimetamist Ministry of Sound (endine Papa’s Beach Club) ning Hed Kandi (endine Liquid Lounge). Village roadil tasub külastada Hard Rock Cafed ja Little Buddha´t. Sissepääs ööklubidesse on Hurghadas tavaliselt tasuline (25–80 EGP).
Coffee Shopid (kohvipoed) on siin istumiskohad, kus saab odavalt (3–5 EGP) vesipiipu suitsetada, kohvi, teed või mahla juua, mõnel pool ka kohalikke suupisteid maitsta. Parimad vesipiibud on järgnevates kohvikutes: Mashrabia, El Arabi, Harafeesh.
Käibemaksuvabades poodides (tax-free) müüakse kohalikke alkohoolseid jooke. Välismaise päritoluga vägijooke saab soetada üksnes 24 tunni jooksul alates saabumise päevast. Toidukauplustes alkoholi ei müüda. Vägijooke saab osta mõningates baarides, hotellides. Hurghada maksuvabad kauplused asuvad Sakkalas, Village roadis, lennujaamas ja El Gounas.

Punase mere veealust maailma peetakse üheks kaunimaks ja värvikamaks maailmas. Siin saab järele proovida kõik veespordiliigid: sukeldumise, purjetamise, lainelauaga sõitmise jne. Paljud sukeldumishuvilised käivad siin puhkamas ja sportimas. Peaaegu igas suuremas Hurghada hotellis laenutatakse veespordivarustust. Selle ala uustulnukatele korraldavad kogenud instruktorid sukeldumiskursusi. Merele, korallriffide juurde tehakse laevaekskursioone. Giftuni saar keset merd on parim paik esmakordseks tutvumiseks veealuse maailmaga. Abu Dabab, Shoab Alam, Shab Sharm, Panoramos ja Shoab Al Hamra (Elphinstone), aga samuti Rashmani ääres olevate korallide juures tasub proovida nii päevast kui öist sukeldumist.