Disneyland

Disneylandi park asub Pariisi eeslinnas Marne-la-Vallees umbes 30 km kaugusel Pariisist. Park koosneb teemapargist ja Walt Disney Stuudiote pargist.

Lõbustuspargi läheduses on mitmed hotellid, restoranid, golfiväljak, raudteejaam. Pariisi Disneyland avati 1992. aastal teisena väljastpool USA-d. Disneyandi kompleks asub umbes 19 km² suurusel maa-alal. Teemapargis on 49 atraktsooni, mis on jagatud viiele teemaalale: Peatänav USA (Main Street U.S.A.), Piirimaa (Frontierland), Seiklustemaa (Adventureland), Fantaasiamaa (Fantasyland) ja Avastustemaa (Discoveryland). Teemapargi keskel, Peatänav USA otsas asub keskväljak ja selle vahetus läheduses Uinuva kaunitari loss. Teemapargi äärealal sõidab kitsarööpalisel raudteel rong.

Suurem osa atraktsioonidest on katuse all – neid saab nautida ilmast sõltumata.

Vaata lähemalt: www.disneylandparis.com

REISI SIHTKOHT Disneyland, Prantsusmaa
REISIPERIOOD Disneyland on avatud aastaringselt
HIND SISALDAB
Lennupiletid Tallinn-Pariis-Tallinn
3 ööd majutust valitud hotellis
Lennujaamamakse
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Sissepääsupiletid
Autorent
Transfeerid
Lisaööd hotellis

4-päevase (3 ööd) näidispaketi hind reisijale alates 799 eurost

Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad sõltuvad vabade lennu- ja hotellikohtade olemasolust. Reisipaketi hind kinnitatakse vastavalt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib erineda näidispaketis toodud hinnast. Küsi pakkumist vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!