4 ööd
Reisi pikkus
Leedu kuurordid
Sihtkoht

Puhkus Leedus

Leedu on suurepärane valik neile, kes soovivad oma transpordiga ja lähedastega sõita kuni kahenädalasele kvaliteetpuhkusele, et tutvuda Leedu spaade, kuurortide, kultuuripärandi, uute maitseelamuste ja loodusega.

Puhkust Leedus saab nautida seitsmes erinevas kuurordis – Palangal, Birštonas, Druskininkais, Neringal, Trakais, Anykščiais ja Pakruojis. Just siit leiad Leedu kõige atraktiivsemad majutusvõimalused – alates peresõbralikest apartementidest kuni viietärniliste luksuslike sviitideni. Oleme valikusse lisanud ka majutuse jaanipäevaks autentses mõisahäärberis.

Ööbimiste vahemik on võimalik alates kahest ööst kuni 14 ööni. Hinnad ühe inimese ja voodi kohta kaheks ööks (koos hommikusöögiga) algavad 55 eurost, kuid parima pakkumise saad, kui valid majutuseks kolm või enam ööd.

Hotellipaketid Leedus

Toome Sinuni mõned mõtted lühipuhkuseks Leedus. Broneeri hotellipakett Mainor Travelist – kirjuta meile info@mainortravel.ee või kasuta päringuvormi. Kui siit omale meelepärast majutusvõimalust ei leidnud, siis kirjuta meile ja leiame Sulle sobiva pakkumise!

Hotell ja piirkond Reisi kestus ja toitlustus Reisipaketi hind ühele täiskasvanule
Grand Baltic Dunes 4*, Palanga 4 ööd, söökideta al 79 € (27.09.2020)
Gabija 4*, Palanga 4 ööd, hommikusöögiga al 105 € (19.09.2020)
Royal SPA Residence 4*, Birštonas 4 ööd, hommikusöögiga al 105 € (04.07.2020)
Nidos Namai 4+*, Neringa 4 ööd, söökideta al 115 € (14.09.2020)
Vytautas Mineral SPA 4*, Birštonas 4 ööd, hommikusöögiga al 155 € (31.08.2020)
Pakruojise mõis, Central Estate 4+*, Pakruojis 4 ööd, hommiku- ja õhtusöögiga al 475 € (22.06.2020, puhkus jaanipäeval!)
HIND SISALDAB
Majutust 4 ööd valitud hotellis
Toitlustust vastavalt hotellile
LISATASU EEST
Autorent, mis kehtib Eestis, Lätis ja Leedus
Soovi korral lennupiletid Tallinn – Vilnius – Tallinn
Lisaööd hotellis
Reisikindlustus

Hotellipaketi broneerimine

Saada oma broneerimissoov info@mainortravel.ee või esita see kodulehe päringuvormi kaudu. Lisaks saame sind aidata autorendiga, mis kehtib sõiduks nii Eestis, Lätis kui Leedus. Küsi pakkumist!

Puhkuseperiood peab jääma 2020. aastasse.