7 – 14 ööd
Reisi pikkus
Algarve, Portugal
Sihtkoht
23 – 30 °C
Ilm

Portugali lõunapoolseim provints, Atlandi ookeani ääres paiknev Algarve, on maa kõige paremini välja arendatud kuurortpiirkond, mida iseloomustavad Euroopa parimate hulka kuuluvad kuldsed rannad, päikseline kliima, korralik valik hotelle ning eripalgelisi ajaveetmisvõimalusi ja vaatmisväärsusi nii lähiümbruses kui ka kaugemal.


Reisipaketid Portugali

Tegemist on näidispakettidega, mille hinnad ja saadavus on ajas muutuvad. Valik nii hotellide kui väljumiskuupäevade osas ei piirdu ainult tabelis tooduga. Küsi oma soovidele vastavat reisipakkumist kodulehe päringuvormi kaudu või kirjuta meie reisikonsultandile info@mainortravel.ee. Teeme sinu reisisoovid teoks!

Grupireis vali 3 väljumise vahel: 17.09, 24.09 ja 01.10.2021. 17. ja 24. septembri väljumisega saab puhata ka 14 ööd. Individuaalreise korraldab Mainor Travel aastaringselt.

Hotell (Faro, Algarve) Reisi kestus, toatüüp ja toitlustus Reisipaketi hind näidiskuupäeval
Studio 17 3* 7 ööd / standard stuudio / söökideta al 489 € (01.10.2021)
Luar Hotel 3* 7 ööd / standard / hommikusöögiga al 529 € (01.10.2021)
Pestana Viking Resort 4* 7 ööd / deluxe sea side / hommikusöögiga al 595 € (01.10.2021)
Jupiter Algarve 4* 7 ööd / standard/ hommikusöögiga al 629 € (01.10.2021)
Pestana Alvor South Beach 4* 7 ööd / deluxe pool view / hommikusöögiga al 745 € (24.09.2021)
Club Amarilis 3* 7 ööd / 1 bedroom standard apt / kõik hinnas al 745 € (01.10.2021)
Jupiter Albufeira 5* 7 ööd / classic / kõik hinnas al 875 € (01.10.2021)

REISI SIHTKOHT Faro. Algarve, Portugal
REISIPERIOOD 17.09.2021 – 01.10.2021
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Vastutav reisikorraldaja on Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad. Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Kõik hinnad on näidatud ühele inimesele eeldusel, et koos reisib kaks täiskasvanut, kes ööbivad kaheses toas. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt päringuvormi kaudu või kirjuta info@mainortravel.ee.

Infot riiki sisenemise ja seal viibimise tingimuste kohta leiad siit. Lisaküsimuste korral pöördu oma reisikonsultandi või välisriigi pädevate ametiasutuste poole.

Albufeira on Algarve üks populaarsemaid ja kaunemaid kuurorte kauni vanalinna, suure hulga erinevate söögi-ja joogikohtadega. Suurem osa hotellidest on ehitatud vanalinna ja pearanda ümbritsevatele mäekülgedele ning randa ja vanalinna jõudmine tähendab tihedat mäest üles-alla rühkimist.

Praia da Rocha (Kaljurand) on väike kompaktne kuldse liivarannaga ja tumekollaste liivakaljudega kuurort. Linn on täis apartmente ja hotelle ning rohkelt ajaveetmiskohti nii päevaks kui ööseks.

Kui peaksite reisima Portugali, siis võite kindlad olla, et see maa pakub üllatusi ja tõelisi elamusi kõigile meeleorganeile. Lillades õites lõhnavad puud ja rosmariinipõõsad, mis kasvavad teede ääres, sidruni- ja apelsinipuude väljad… Ja kui te satute küladesse, siis saate kindlasti osta mõne küpse apelsini, mis on magusaim, mida eales olete söönud. Võite sattuda rannarestorani, kus saate nautida parimat kala oma elus. Näha unustamatut pilti kiriku kõrval asuva söögikoha ees, kus grupp vanamehi on sättinud end kaarte taguma või lihtsalt juttu ajama ja möödakäijaid loendama. Tunda maailmalõppu sattumise ärevust ja võidelda tuulega, et mitte minema saada puhutud…

See võib vabalt juhtuda, nautige seda!

Küsi reisipakkumist grupi- või individuaalreisile info@mainortravel.ee. Teeme sinu reisisoovid teoks!