7 – 14 ööd
Reisi pikkus
Maroko
Sihtkoht
11. nov 2022 – 17. märts 2023
Kuupäevad

Maroko on Araabia maailma läänepoolseim kants, Al Maghreb al-Aqsa – maa, kus päike loojub.

Maroko on kõrgmäestike, viljakate tasandike, Sahara ja tuhandete kilomeetrite pikkuste randade maa. Atlase mäestik jagab maa kaheks – Atlandi ookeani rannikualaks ja Alžeeria piirini ulatuvaks kõrbealaks. Seiklejatele on Maroko esimeseks Aafrika-elamuseks, kunstnikele ja kirjanikele lõppematu inspiratsiooni allikas.

Kohalik käsitöö on fantaasiarikas ja värvirõõmus. Agadiri souki´s on suurim valik maitseaineid, mis on ilusasti kuhjatud värvilistesse koonusekujulistesse kuhjadesse. Rohukaupmehed pakuvad ravimtaimi kõikvõimalike ihu- ja hingehädade vastu. Tuleb vaid avada rahakoti rauad ja elu pöördub uutesse rööbastesse!

Marrakesh – kuningriigi rikkaima ajaloo ja UNESCO maailmapärandi nimekirja kuuluv linn on pikka aega olnud kogu Maroko pealinnaks. Paika külastades saate teada ka vastuse küsimusele, miks tervet Marokot ametlikult pikalt hoopis Marrakeshi kuningriigiks hüüti.

Agadir on Maroko turismimeka, moodne linn, kus mõnusaks puhkuseks on olemas kõik vajalik. Agadiri vaieldamatuks trumbiks on 7 km pikkune kollase liivaga rand, mis on kohati kuni 200 meetri laiune. Meri läheb aeglaselt sügavaks ning Atlandi hoovusi ja tuuli leevendab lahte kaitsev neem.

Essaouirat ja Taghazouti armastavad seevastu surfarid kogu maailmas. Essaouirat kutsutakse tugevate tuulte tõttu lausa Maroko tuulepealinnaks. Lisaks surfaritele armastavad Essaouirat ka muusikud ja kunstnikud ning seetõttu leidub siin ohtralt kunstigaleriisid. Paljud saabuvad siia just Põhja-Aafrika rikkaliku kultuuri pärast. Essaouira souki’d on kuulsad laia valiku puitehistöö poolest. Taghazout paelub aga rannapuhkuse otsijaid ning ekstreemspordist ja loodusmatkadest huvitatuid.

Vihje! Soovi korral on võimalus peatuda ühel reisil mitmes paigas, seega küsi meilt ka Maroko ringreisi!

REISI SIHTKOHT Agadir ja Marrakesh, Taghazout ja Essaouira. Maroko
REISIPERIOOD 11.11.2022-17.03.2023  Küsi lisainfot meie reisikonsultandilt
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Ekskursioonid
Kindlustus (küsi pakkumist)
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 790 eurost inimese kohta.

Vastutav reisikorraldaja on Coral Travel.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt e-posti teel info@mainortravel.ee