8 ööd
Reisi pikkus
Seišellid
Sihtkoht
24 – 30 °C
Ilm
29. dets 2019 – 14. märts 2020
Kuupäevad

Seišellid koosnevad kahest suurest saarterühmast. Mahe saar on kõige suurem Seišellide saarestiku arhipelaagis, kus elab peaegu 90% riigi elanikest. Mahe saarel asub samuti ka riigi pealinn Victoria ja põhilennujaam.

Seišelli Rahvuspargis asub riigi kõige kõrgem tipp Seišelli mägi (905 m). Mahe troopilistes metsades kasvavad väga haruldased taimeliigid, mida leidub ainult selles maailma nurgakeses, näiteks meduuspuu (jellyfish tree), sarracenia (pitcher plant), palju haruldasi orhideeliike. Mahe’l on väga mugav ühendus teiste Seišellide saartega.

Hotelle on nii suurematel kui väiksematel saartel, kogu infrastruktuur on suurepäraselt välja arendatud. Imeliselt ilusad pikad valge liivaga metsikud rannad, korallrahud, helesinine kristallselge vesi, suurepärased hotellid – see kõik on põhjus, miks sinna nii väga ihatakse. Kultuurihuvilised saavad Mahel külastada kohalikke galeriisid, muuseume, botaanikaaeda. Uute maitsete otsingul soovitatakse piiluda tehastesse, kus valmistatakse rummi või teed.

Seišellidel valitseb troopiline kliima. Keskmine temperatuur on +26…+28 °C, vihmaperiood on detsembrist märtsini, maist oktoobrini on kuiv. Kontrastid aastaaegade vahel on väikesed, nii et reisikoti võib igal ajal ära pakkida ja kohe minna, kui hing ihaldab!

REISI SIHTKOHT Seišelli Vabariik
REISIPERIOOD Grupireisid toimuvad 29.12.2019 – 14.03.2020. Individuaalreisid toimuvad aastaringselt – küsi pakkumist!
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
8 ööd majutust valitud hotellis kaheses toas
Toitlustust vastavalt hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

9-päevase (8 ööd) paketi hinnad algavad 999 eurost inimese kohta.

Hotell / piirkond Toitlustuspakett Reisi pikkus Hind alates
La Residence (2) / Mahe Söökideta 8 ööd 999 €
Crown Beach (4) / Mahe Hommikusöök 8 ööd 1499 €
Kempinski Seychelles Resort (5) / Mahe Hommikusöök 8 ööd 1755 €

 

Ainult lennupiletid edasi-tagasi al 719 €.

Vastutav reisikorraldaja on Novatours.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!