13 ööd
Reisi pikkus
Seišellid
Sihtkoht
24 – 30 °C
Ilm

Seišellidel valitseb troopiline kliima. Keskmine temperatuur on +26…+28 °C. Kontrastid aastaaegade vahel on väikesed, nii et reisikoti võib igal ajal ära pakkida ja kohe minna, kui hing ihaldab! Maailma ühed tuntuimad paradiisirannad ootavad Sind!

Reisipaketid Seišellidele

Vaata kõiki hotelle allolevalt lingilt või küsi reisipakkumist päringuvormi kaudu

Värkselt uuendatud Seišellide pakettreiside valik on nii hotellide kui väljumiskuupäevade osas piisavalt lai, et sobida igale maitsele. Kui sa siiski allolevalt lingilt midagi meelepärast ei leidnud, siis küsi oma soovidele vastavat reisipakkumist (ka individuaalreisile) kodulehe päringuvormi kaudu või kirjuta meie reisikonsultandile info@mainortravel.ee. Teeme sinu reisisoovid teoks!

Vaata kõiki Seišellide hotelle ja pakettreiside pakkumisi siit

REISIPERIOOD Pakettreis Seišellidele toimub 04.11.2022 – 24.02.2023. Individuaalreisid toimuvad sulle sobival ajal
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
7 ööd majutust valitud hotellis kaheses toas
Toitlustust vastavalt hotellile
Transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
LISATASU EEST
Reisikindlustus (soovitavalt Covid-19 kaitsega, küsi pakkumist!)
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Lisateenused sihtkohas

 

Pakume ka individuaalreise Seišellidele! Otsusta individuaalreisi kasuks siis, kui grupireiside lennugraafik ei ole Sulle sobiv või soovid puhata näiteks 10 ööd või mõnes kindlas hotellis, mida reisikorraldajad ei paku. Individuaalreisi hinnas on lend ja majutus. Privaattransfeerid ja muud reisiteenused on lisatasu eest.


Reisipaketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Hinnad on dünaamilised ning võivad seetõttu tabelis toodust olla veidi soodsamad või kallimad. Hotellide valik ei piirdu ainult ülaltooduga – küsi huvi korral lisainfot meie reisikonsultandilt! Oled reisikuupäevade valikul paindlik? Küsi meilt soodsaimat väljumist päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee. Vastutav reisikorraldaja on Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad. Individuaalreise korraldab Mainor Travel.

Seišellid koosnevad kahest suurest saarterühmast. Mahe saar on kõige suurem Seišellide saarestiku arhipelaagis, kus elab peaegu 90% riigi elanikest. Mahe saarel asub samuti ka riigi pealinn Victoria ja põhilennujaam.

Seišelli Rahvuspargis asub riigi kõige kõrgem tipp Seišelli mägi (905 m). Mahe troopilistes metsades kasvavad väga haruldased taimeliigid, mida leidub ainult selles maailma nurgakeses, näiteks meduuspuu (jellyfish tree), sarracenia (pitcher plant), palju haruldasi orhideeliike. Mahe’l on väga mugav ühendus teiste Seišellide saartega.

Hotelle on nii suurematel kui väiksematel saartel, kogu infrastruktuur on suurepäraselt välja arendatud. Imeliselt ilusad pikad valge liivaga metsikud rannad, korallrahud, helesinine kristallselge vesi, suurepärased hotellid – see kõik on põhjus, miks sinna nii väga ihatakse. Kultuurihuvilised saavad Mahel külastada kohalikke galeriisid, muuseume, botaanikaaeda. Uute maitsete otsingul soovitatakse piiluda tehastesse, kus valmistatakse rummi või teed.