Hispaania kõige lõunapoolsema autonoomse piirkonna Andaluusia maastik on imeline. Sierra Nevada, Hispaania kõrgeim mäeahelik, Almeria kõrbed, sisemaa bueblos blancos (valged külad) ja Guadalquivri jõe lammialad. Andaluusiat on kujundanud nii hispaanlased kui ka araablased ja mõlema kultuuri huvitavat segu võib kohata ka Sevillas või Granadas või ka mujal.

El que no ha visto Sevilla, no ha visto maravilla – kes pole näinud Sevillat, see pole näinud imet (Hispaania vanasõna). Tuglas on öelnud: „See on linn, mis ühendab eneses veelgi kõike seda, mida romantiliselt Hispaanialt traditsiooni tõttu nõuame. See on veelgi duenjade, kitarride, palkonite, serenaadide, lehvikute, mustlastantsude, kirikupidude ja härjavõitluste linn.” Carmeni, Don Juani ja Figaro linn.

Granada linna kohal mäeküljel vonkleb Alhambra sakiline müürilint. Seda mauri kuningate kindluslossi peetakse araabia ehituskunsti pärliks. Araabia kombe kohaselt on loss väljast tagasihoidlik, ent seda mõjusam on seespool avanev rikkalikkus – pitsilised, stukk-kaunistustega sambad vaiksetes siseõuedes, taimemustrite ja ornamentidega seinad, siseõued, kanalid, basseinid, purskkaevud, apelsinipuud, lõhnavad küpressid, lopsakad roosipõõsad – selle kõige imetlemine röövib kahtlemata päevast mitu tundi, kuid kindlasti on see seda väärt!

Costa del Sol on pikitud tihedalt täis väikesi linnu. Torremolinos, Fuengirola, Benalmadena… Kunagised kalurikülad, millest tänaseks on saanud kuurordid.

Andaluusia rannikul olles on paljud imeilusad ja ligitõmbavad paigad käe ulatuses!


Pakettreisid Costa Del Soli piirkonda on kestusega 4 ja 7 ööd. Veeda kas pikk nädalalõpp või terve nädal päikeserannikul!

🏠 Hotel Sol Principe **** hommikusöögiga alates 650 €

Elegantne 4* hotell asub Torremolinose keskuses, Playamari ranna lähedal. Hotelli ümbruses on palju erinevaid kauplusi ja toidukohti. Hotell on sobilik peredele. Hotellis on laguunidega välibasseinid, troopiline aed ja soojendusega sisebassein.
SOL tuba – 4 ööd alates 650 €
SOL tuba 7 ööd alates 939 €

🏠 Hotel Sol House Costa Del Sol **** hommikusöögiga alates 690 €

Carihuela rannast kõigest 300 m kaugusel asuv hotell. Hotellil on 3 merevaatega basseini.
House Junior Suite Ground Floor Room – 4 ööd alates 690 €
House Junior Suite Ground Floor Room – 7 ööd alates 1025 €

HIND SISALDAB
Airbalticu edasi-tagasi lendu Tallinn – Malaga – Tallinn
20 kg äraantavat pagasit
Lennujaama transfeere
Hommikusööke
4 või 7 ööd majutust
24/7 reisiabi vastutavalt reisikorraldajalt
HIND EI SISALDA / LISATASU EEST Reisikindlustus
Ühekohaline tuba
Ekskursioonid ja muud reisiteenused sihtkohas

Küsi pakkumist soovitud perioodiks meie reisikonsultandilt päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee

Vastutavad reisikorraldajad on Mainor Travel ja Estravel. Mainor Travel on Estraveli pakettreiside ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad. Paketi hind on arvutatud eeldusel, et koos reisib kaks inimest. Hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt kodulehe päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee