Hispaania kõige lõunapoolsema autonoomse piirkonna Andaluusia maastik on imeline. Sierra Nevada, Hispaania kõrgeim mäeahelik, Almeria kõrbed, sisemaa bueblos blancos (valged külad) ja Guadalquivri jõe lammialad. Andaluusiat on kujundanud nii hispaanlased kui ka araablased ja mõlema kultuuri huvitavat segu võib kohata ka Sevillas või Granadas või ka mujal.

El que no ha visto Sevilla, no ha visto maravilla – kes pole näinud Sevillat, see pole näinud imet (Hispaania vanasõna). Tuglas on öelnud: „See on linn, mis ühendab eneses veelgi kõike seda, mida romantiliselt Hispaanialt traditsiooni tõttu nõuame. See on veelgi duenjade, kitarride, palkonite, serenaadide, lehvikute, mustlastantsude, kirikupidude ja härjavõitluste linn.” Carmeni, Don Juani ja Figaro linn.

Granada linna kohal mäeküljel vonkleb Alhambra sakiline müürilint. Seda mauri kuningate kindluslossi peetakse araabia ehituskunsti pärliks. Araabia kombe kohaselt on loss väljast tagasihoidlik, ent seda mõjusam on seespool avanev rikkalikkus – pitsilised, stukk-kaunistustega sambad vaiksetes siseõuedes, taimemustrite ja ornamentidega seinad, siseõued, kanalid, basseinid, purskkaevud, apelsinipuud, lõhnavad küpressid, lopsakad roosipõõsad – selle kõige imetlemine röövib kahtlemata päevast mitu tundi, kuid kindlasti on see seda väärt!

Costa del Sol on pikitud tihedalt täis väikesi linnu. Torremolinos, Fuengirola, Benalmadena… Kunagised kalurikülad, millest tänaseks on saanud kuurordid.

Andaluusia rannikul olles on paljud imeilusad ja ligitõmbavad paigad käe ulatuses!

REISI SIHTKOHT Costa del Sol, Hispaania
REISIPERIOOD 03.09 – 26.10.2019
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Ekskursioonid
Kindlustus (küsi pakkumist)
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 549 eurost inimese kohta.

Vastutav reisikorraldaja on Aurinko. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad. Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt kodulehe päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee