7 – 14 ööd
Reisi pikkus
Rhodos, Kreeka
Sihtkoht
19 – 25 °C
Ilm

Dodekaneeside pealinn Rhodos oli juba 5.-3. sajandini eKr tähtis keskus. Rhodose oluline vaatamisväärsus on keskaegne müüridega ümbritsetud vanalinn, mis on suurepäraselt säilinud ja mis on kantud muinsuskaitseobjektide nimekirja.

Tuuline läänerannik on hotelle, baare ja restorane täis kivine rannariba. Lõunasse suundudes muutub maastik roheliseks. Viinamarjaväljade ja puudega kaetud mäenõlvadel kükitavad valged külad. Moni Filerimou, Antiik-Kameiros, Emonas – veinivalmistamise külad ja vaimustav Petaloudese org, mis annab Rohodosele „Liblikasaare” nime. Liblikaorg (Petaloudes) on risti-rästi puitsildadega tepitud kitsas ja leherikas jõeorg, mis köidab nii jalutajaid kui liblikapüüdjaid.

Varjulisel idarannikul leidub kilomeetrite kaupa mererandu ja kaljuseid abajaid, Faliraki ja Lindose rahvarohked väljakud vahelduvad saare kaguosa mahajäetud liivalagendikega. Maastik on siin nagu rikkalik lapitekk.

Rannad, männimetsadega kaetud mäenõlvad, väikesed valged külad, oliivisalud – kõik see meelitab saarele palju külastajaid.

Reisipaketid Rhodosele, Kreekasse

Tegemist on näidispakettidega valitud kuupäevadel. Tegelik valik nii hotellide kui ka kuupäevade osas on palju laiem! Küsi täpsustatud reisipakkumist vastavalt oma soovile päringuvormi kaudu või kirjuta meile info@mainortravel.ee.

Hotell Rhodosel Reisi kestus ja toitlustus Reisipaketi hind ühele reisijale
Argo 2* 7 ööd, söökideta al 385 €
Dionysos 4* 7 ööd, hommikusöök al 419 €
Lindos Imprerial 5* 7 ööd, hommiku- ja õhtusöök al 555 €
All Senses Nautica Blue Exclusive Resort & Spa 5* 7 ööd, kõik hinnas al 575 €
Lindos Princess Beach 4* 7 ööd, kõik hinnas al 699 €
Mitsis Faliraki Beach 5* 7 ööd, kõik hinnas al 775 €

REISI SIHTKOHT Rhodos, Kreeka
REISIPERIOOD 28.04 – 20.10.2022
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas.
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Vastutav reisikorraldaja on  Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajatega samad hinnad.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist, broneeringu tegemise hetkest ja vabade kohtade olemasolust. Tabelis toodud hinnad on orienteeruvad ning kehtivad eeldusel, kui koos reisib kaks täiskasvanut, kes ööbivad ühes toas. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee