3 – 18 ööd
Reisi pikkus
Rhodos, Kreeka
Sihtkoht
19 – 25 °C
Ilm

Dodekaneeside pealinn Rhodos oli juba 5.-3. sajandil eKr tähtis keskus. Rhodose oluline vaatamisväärsus on keskaegne müüridega ümbritsetud vanalinn, mis on suurepäraselt säilinud ja mis on kantud muinsuskaitseobjektide nimekirja.

Tuuline läänerannik on hotelle, baare ja restorane täis kivine rannariba. Lõunasse suundudes muutub maastik roheliseks. Viinamarjaväljade ja puudega kaetud mäenõlvadel kükitavad valged külad. Moni Filerimou, Antiik-Kameiros, Emonas – veinivalmistamise külad ja vaimustav Petaloudese org, mis annab Rhodosele „Liblikasaare” nime. Liblikaorg (Petaloudes) on risti-rästi puitsildadega tepitud kitsas ja leherikas jõeorg, mis köidab nii jalutajaid kui liblikapüüdjaid.

Varjulisel idarannikul leidub kilomeetrite kaupa mererandu ja kaljuseid abajaid, Faliraki ja Lindose rahvarohked väljakud vahelduvad saare kaguosa mahajäetud liivalagendikega. Maastik on siin nagu rikkalik lapitekk.

Rannad, männimetsadega kaetud mäenõlvad, väikesed valged külad, oliivisalud – kõik see meelitab saarele palju külastajaid.

2023. aasta puhkusereisid toimuvad perioodil 8.05-19.10.2023


Pakettreisid Rhodosele, Kreekasse

Küsi reisipakkumist päringuvormi kaudu, vaata kõiki hotelle allolevalt lingilt või kirjuta info@mainortravel.ee

Vaata Rhodose reisipakettide hindu siit:

Värkselt uuendatud Rhodose pakettreiside valik on nii hotellide kui väljumiskuupäevade osas piisavalt lai, et sobida igale maitsele. Kui sa siiski allolevalt lingilt midagi meelepärast ei leidnud, siis küsi oma soovidele vastavat reisipakkumist (ka individuaalreisile) kodulehe päringuvormi kaudu või kirjuta meie reisikonsultandile info@mainortravel.ee. Teeme sinu reisisoovid teoks!

Vaata kõiki Rhodose hotelle ja pakettreise siit

Meie valikus on sadu erineva tasemega hotelle Rhodosel. Samuti on lai valik ka väljumiskuupäevade osas. Küsi lisainfot reisivõimaluste kohta ja saada päring: info@mainortravel.ee.

REISI SIHTKOHT Rhodos, Kreeka
REISIPERIOOD 08.05-19.10.2023
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas.
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Vastutav reisikorraldaja on  Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajatega samad hinnad.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist, broneeringu tegemise hetkest ja vabade kohtade olemasolust. Tabelis toodud hinnad on orienteeruvad ning kehtivad eeldusel, kui koos reisib kaks täiskasvanut, kes ööbivad ühes toas. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee