Dodekaneeside pealinn Rhodos oli juba 5.-3. sajandini eKr tähtis keskus. Rhodose oluline vaatamisväärsus on keskaegne müüridega ümbritsetud vanalinn, mis on suurepäraselt säilinud ja mis on kantud muinsuskaitseobjektide nimekirja.

Tuuline läänerannik on hotelle, baare ja restorane täis kivine rannariba. Lõunasse suundudes muutub maastik roheliseks. Viinamarjaväljade ja puudega kaetud mäenõlvadel kükitavad valged külad. Moni Filerimou, Antiik-Kameiros, Emonas – veinivalmistamise külad ja vaimustav Petaloudese org, mis annab Rohodosele „Liblikasaare” nime. Liblikaorg (Petaloudes) on risti-rästi puitsildadega tepitud kitsas ja leherikas jõeorg, mis köidab nii jalutajaid kui liblikapüüdjaid.

Varjulisel idarannikul leidub kilomeetrite kaupa mererandu ja kaljuseid abajaid, Faliraki ja Lindose rahvarohked väljakud vahelduvad saare kaguosa mahajäetud liivalagendikega. Maastik on siin nagu rikkalik lapitekk.

Rannad, männimetsadega kaetud mäenõlvad, väikesed valged külad, oliivisalud – kõik see meelitab saarele palju külastajaid.

REISI SIHTKOHT Rhodos, Kreeka
REISIPERIOOD 30.04 – 15.10.2020
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 399 eurost inimese kohta.

Vastutav reisikorraldaja on  Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajatega samad hinnad.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist, broneeringu tegemise hetkest ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee