7 ja 14 päeva
Reisi pikkus
Mauritius
Sihtkoht
21 – 33 °C
Ilm
Aastaringselt
Kuupäevad

Mauritius on puhkajate paradiis valgete liivarandade ja türkiissinise veega. Erinevate olude ja iseloomuga rannad annavad võimaluse nii snorgeldamiseks kui ka surfamiseks. Mereelustik on väga mitmekesine – võimalus on kohata nii suuri merekilpkonni kui delfiiniparvesid, näha vaalasid ja isegi haisid.

Mauritiuse rikkaliku floora ja faunaga saab tutvuda Black River Gorges rahvuspargis ja Pamplemousse´i Botaanikaaias. Võimalik on, et kohtate haruldasi linde ja loomi nagu Mauritiuse tuuletallajat, kaeluspapagoid, roosatuvi või lendrebast. Casela Pargis võid nautida tiigri, lõvi või gepardi seltskonda, Vanilla Pargis jälgida hiidkilpkonnade ja krokodillide tegemisi.

Ohtrate veespordivõimaluste, suurepäraste golfiväljakute (neid on saarel 8!), gurmeerestoranide, arvestatava tasemega spaade ja ülimõnusa kliima tõttu on Mauritius arusaadavalt koht, kus on mõnus puhata!


Mainor Traveli individuaalreisid Mauritiusele

Reisid pikkusega 7 ja 14 päeva

3* hotellis koos hommikusöögiga alates 990 eurot
4* hotellis
koos hommikusöögiga alates 1410 eurot

Näidishinnad on koostatud ühele inimesele eeldusel, et koos reisib kaks inimest, kes ööbivad kahekohalises hotellitoas ning viibivad Mauritiusel 7 ööd. Soovi korral on võimalik puhkus ka pikemaks perioodiks. Individuaalreisi hind on tugevalt sõltuv väljumise ajast, hooajast ja vabade lennu- ja hotellikohtade saadavusest.

Küsi pakkumist soovitud perioodiks: info@mainortravel.ee

HIND SISALDAB
Lennupileteid Tallinn-Mauritius-Tallinn
Äraantavat pagasit
Kõiki lennujaamamakse
Majutust ühele inimesele kaheses toas
Hommikusööke
LISATASU EEST
Reisikindlustus (soovitame, koos reisitõrkega)
Transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi (soovitame)
Lisaööd hotellis
Ööbimine üksinda toas
Lisavoodi toas
Ekskursioonid
Muud lisateenused (merevaade, toitlustus)

Pane tähele: Hetkeseisuga (05.10.2020) reisikorraldajad Mauritiusele grupireise ei organiseeri. Siiski on meil võimalik on korraldada Sulle individuaalreis – nii saad just oma soovidele vastava reisi soovitud hotellis ja sobivate väljumiskuupäevadega. Pea nõu meie reisikonsultandiga!

COVID-19 info: riiki sisenemise tingimused (info seisuga 05.10.2020)

Mauritius on turistidele avatud 1. oktoobrist 2020 ning sobib pikaajaliseks reisiks. Mauritiusele saabudes peab olema ette näidata negatiivne PCR-test, mis ei tohi olla vanem kui 5 päeva. Samuti tuleb reisijal olla valmis kohapealseks testimiseks kui see on vajalik. Kõik riiki saabuvad turistid peavad viibima 14-päevases eneseisolatsioonis valitsuse poolt heaks kiidetud hotellis. Riiki sisenemise ja seal viibimise tingimuste täitmine on reisija isiklik kohustus ja vastutus.


Vastutav reisikorraldaja on Mainor Travel.
Reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Hinnad kodulehel on orienteeruvad ning paketi lõpphind võib osutuda näidatust soodsamaks või kallimaks olenevalt hooajast, lennupiletite hinnast, hotellitasemest ja soovitud lisateenustest. Soovides reisida jõuludel, aastavahetusel või koolivaheajal tuleb arvestada keskmisest kõrgema hinnatasemega.

Esita hinnapäring ja lisainfo broneeringu kohta kodulehe päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee

Mauritius on kõigest Saaremaa suurune saareke, kuid siin on ka lisaks imelisele rannajoonele pakkuda palju huvitavat: Prantsuse koloniaalstiilis majad, mitmed looma – ja looduspargid, põnevad matkarajad ning palju muud.

Maurituse turismikeskus on koondunud põhjaossa Grand Baie ümbrusesse, kus asub kõige enam hotelle, randu ja meelelahutusasutusi.

Lääneranniku rahulikud rannad sobivad perepuhkuseks. Idarannik on see-eest saare kuulsaim osa, kus asuvad kõige tähelepanuväärsemad hotellid ja väidetavalt kauneimad valge liivaga rannad. Saare lopsaka loodusega lõunaosa on metsikum. Ka kagu- ja edelaosas on hotelle, mis on koondunud rahulikele rannaaladele surfipiirkonna ja kaljumatkaradade lähedale.

Soovid minna seltskonnaga golfireisile Mauritiusele?

Kirjuta meile info@mainortravel.ee ja leiame selleks sobiva võimaluse!