7 ööd või enam
Reisi pikkus
Mauritius
Sihtkoht
21 – 30 °C
Ilm
Aastaringselt
Kuupäevad

Mauritius on puhkajate paradiis valgete liivarandade ja türkiissinise veega. Erinevate olude ja iseloomuga rannad annavad võimaluse nii snorgeldamiseks kui ka surfamiseks. Mereelustik on väga mitmekesine – võimalus on kohata nii suuri merekilpkonni kui delfiiniparvesid, näha vaalasid ja isegi haisid.

Mauritiuse rikkaliku floora ja faunaga saab tutvuda Black River Gorges rahvuspargis ja Pamplemousse´i Botaanikaaias. Võimalik on, et kohtate haruldasi linde ja loomi nagu Mauritiuse tuuletallajat, kaeluspapagoid, roosatuvi või lendrebast. Casela Pargis võid nautida tiigri, lõvi või gepardi seltskonda, Vanilla Pargis jälgida hiidkilpkonnade ja krokodillide tegemisi.

Ohtrate veespordivõimaluste, suurepäraste golfiväljakute (neid on saarel 8!), gurmeerestoranide, arvestatava tasemega spaade ja ülimõnusa kliima tõttu on Mauritius arusaadavalt koht, kus on mõnus puhata!


Individuaalreisid Mauritiusele

3* hotellis koos hommikusöögiga alates 990 eurot
4* hotellis
koos hommikusöögiga alates 1410 eurot

Näidishinnad on koostatud ühele inimesele eeldusel, et koos reisib kaks inimest, kes ööbivad kahekohalises hotellitoas ning viibivad Mauritiusel 7 ööd. Soovi korral on võimalik puhkus ka pikemaks perioodiks.

HIND SISALDAB
Lennupileteid Tallinn-Mauritius-Tallinn
Äraantavat pagasit
Kõiki lennujaamamakse
Majutust ühele inimesele kaheses toas
7 ööd majutust valitud hotellis kaheses toas
Hommikusööke
LISATASU EEST
Reisikindlustus (soovitatav, koos reisitõrkega)
Transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi (soovitatav)
Lisaööd hotellis
Ööbimine üksinda toas
Lisavoodi toas
Ekskursioonid
Muud lisateenused (merevaade, toitlustus)

Vastutav reisikorraldaja on Mainor Travel.
Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad sõltuvad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolust. Reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks. Hinnad võivad toodud näidishinnast olla palju kõrgemad kõrghooajal, pühade või suurte ürtuste toimumise ajal. Küsi täpsustatud individuaalreisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt kodulehe päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee

Mauritius on kõigest Saaremaa suurune saareke, kuid siin on ka lisaks imelisele rannajoonele pakkuda palju huvitavat: Prantsuse koloniaalstiilis majad, mitmed looma – ja looduspargid, põnevad matkarajad ning palju muud.

Maurituse turismikeskus on koondunud põhjaossa Grand Baie ümbrusesse, kus asub kõige enam hotelle, randu ja meelelahutusasutusi.

Lääneranniku rahulikud rannad sobivad perepuhkuseks. Idarannik on see-eest saare kuulsaim osa, kus asuvad kõige tähelepanuväärsemad hotellid ja väidetavalt kauneimad valge liivaga rannad. Saare lopsaka loodusega lõunaosa on metsikum. Ka kagu- ja edelaosas on hotelle, mis on koondunud rahulikele rannaaladele surfipiirkonna ja kaljumatkaradade lähedale.

Soovid minna seltskonnaga golfireisile Mauritiusele?

Kirjuta meile info@mainortravel.ee ja leiame selleks sobiva võimaluse!