Alati elust kihavasse, romantilisse ja šarmantsesse Pariisi on kerge armuda. Pariisi linnale ja inimestele on omane piiritu eneseusk, mida hõngub tema grandioossetest monumentidest ja muuseumidest, bistroodest, poodidest ja kaunitest laiadest bulvaritest. Enesekindlust õhkub nii kohalikust saiapoodnikust kui tüüpilisest pariislasest ja raevunud autojuhist.

Läbi Pariisi voolava Seine´i jõe paremkallas on siiani säilitanud kodanluse väärika imago. Ajalooliselt kaupmeeste ja kuningasoo pärusmaa on tänapäeval äri ja valitsuse koduks. Faubourg St-Honorél võib näha juveelipoodide luksust ja haute couture´i. Champs-Elyseés´l on suurimad kinod.

Seine´i vasakkallas on seevastu alati olnud boheemlik ja intellektuaalne. Linnas käib pidev sebimine, kuid vaatamata sellele näib aeg paljudes Pariisi kvartalites paigal seisvat. Linnaosad võivad olla moes või moest väljas, kuid igaüks säilitab oma eripära.

Pariis on üks maailma tihedamini asustatud pealinnu. Käige ringi, avastage ja kogege Pariisi kvartalite hõngu, kunsti Louvre´s, jalgeall avanevat tuledevaipa Eiffeli tornis, romantilisi kohvikuid, ilma milleta poleks Pariis see mis ta on!

REISI SIHTKOHT Pariis, Prantsusmaa
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-Pariis-Tallinn
Lennujaamamakse
Käsipagasit või registreeritavat pagasit, vastavalt valitud lennufirma piletireeglitele
3 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
hommikusööke
LISATASU EEST
Lisaööd Pariisis
Majutus ühekohalises toas
Pariisi transpordi- ja muuseumikaart
Autorent
Reisikindlustus
Ekskursioonid ja kontserdipiletid

4-päevase (3 ööd) näidispaketi hind ühele inimesele on:

3* hotellis (Art Congres, Kyriad Paris 18-Porte de Clignancourt, Louis Blanc või sarnane) alates 695 eurost
4*hotellis (Novotel Vaugirard Montparnasse,Elysees Bassano, Mercure Paris Bastille või sarnane) alates 725 eurost

Tegemist on individuaalreisiga. Hinnad on dünaamilised. Paketi hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust. Arvestada tuleks, et pühade ja suuremate ürituste ajal võib hind oluliselt erineda toodud näidishinnast.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!

Hotell Opera Cadet ***
http://www.operacadet.com/

Šarmantne kolmetärnihotell Pariisi südalinnas. Kõik tähtsamad vaatamisväärsused – Montmartre, Sacre Coeur, Galleries La Fayette, Opera – jäävad hotellist maksimaalselt 10 minuti jalutuskäigu kaugusele. Metroopeatus on otse hotelli kõrval. 6-korruselisel hotellis on 85 tuba, kena siseõu, fuajees internetinurk. Pariisi kesklinna hotellidele tüüpiliselt ei ole numbritoad väga suured, ent tubades on olemas kõik mugavused: TV, telefon, minibaar, konditsioneer, vannitoas föön.