1 öö või enam
Reisi pikkus
Karksi, Eesti
Sihtkoht

Morna Õnne talu

Meie Morna Õnne talu Morna külas, Karksi lähedal Lõuna-Eestis tahab hoida nii vanu traditsioone – jätkata omamaise veinisortimendiga – samas otsida, avastada, proovida ja jagada uusi maitseid, kasutades Mulgimaa viljakatel mäenõlvadel küpsenud veiniviinamarju, aga ka sõstraid ja teisi loodusande.

Viinamarjade kasvatamine ja nendest veinide valmistamine Eestis on tõelise hoo saanud viimase veerandsajandiga. Karmides Põhjamaa tingimustes kasvanud taimed pakuvad eriti koloriitse maitsebuketiga marju, millest kannatliku katsetamise ja tööga oleme setitanud üha kvaliteetsemaid ja põnevamaid veine.

Pakume oma külastajatele ringkäiku viinamäel, veinimuuseumis ja toodangu degusteerimist, aga ka maitsvaid toite ja luksuslikku und meie häärberis. Või hoopis põnevas Pesäs keset kaunist loodust. Meeldiv üllatus ootab siin igat külalist!

Küsi lisainfot puhkusevõimaluste kohta: info@mainortravel.ee


Broneeri teenus Mainor Travelist. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ja garanteerib teenusepakkujaga samad hinnad. Sind aitavad kogenud spetsialistid e-posti teel info@mainortravel.ee või telefonil 611 7000.