Reis on tühistatud ning väljumist ei toimu. 


Kui Sa armastad kihutada, naudid kõrgeid tippe ja Sulle ei meeldi pikad tõstukijärjekorrad, siis see reis on just Sulle! Suusareis toimub 07.03 – 14.03.2020 ja 14.03-21.03.2020

Pennini mäeahelik Lääne-Alpides asub Edela-Šveitsi ja Loode-Itaalia piiril ning seal asub 10 Alpide kõrgemat tippu kaheteistkümnest (ülejäänud 2 kuuluvad Mont Blanci massiivi). Monte Rosa on suur liustikuga kaetud massiiv Pennini Alpides, mille kõrgeim tipp, Monte Rosa (Dufourspitze) 4663 m, on kõrguselt teine Euroopas. Kõrgeid mägesid lahutavad pikad ja kitsad orud.
Monte Rosa suusapiirkond ühendab endas kolme oru – Valle d’Ayas’i, Valle di Gressoney ning Valsesia suusarajad. Trasside kõrgused on kuni 3550 m. Suusahooaeg algab juba detsembri alguses ja kestab aprilli keskpaigani. 200 km radu ja 3 suurt nõlva (Alagna, Gressoney ja Champoluc) on omavahel suusagondlitega ühendatud ja sõidetavad kõik ühe mäepiletiga.

Suusaküla
Majutuse valisime seekord Champoluci külla, kus on mõnusalt palju restorane, elava muusikaga baar ja isegi ööklubi. Sellest talvest avatud suur tervisekompleks Champoluci keskuses. Tõustes 3260 m kõrgusele Indren liustikule, avanevad Sulle hingematvad vaated Sesia ja Gressoney orgudele. Selge ilmaga paistavad siit imekaunid järvesilmad Po orus. Alagna nõlvad on suhteliselt järsud. Kes soovib laugemat laskumist, siis tuleb võtta suund Gressoney piirkonda, mis sobib hästi ka lastega peredele.

Väljaspool märgistamata radu laskumiseks soovitame turvalisuse huvides kasutada kohalike suusainstruktorite abi. Kogenud suusahundid võivad alustada päeva tõustes helikopteriga kuni 4500 m merepinnast ja alustada sealt peadpööritavat laskumist mööda märgistamata radu, kus puuderlund jätkub veel mitmeid päevi peale sadu.

Monte Rosa plussid ja miinused:

lumekindel kuurort
heas korras suusanõlvad
kaasaegne liftide süsteem, palju gondel- ja tooltõstukeid
ühendatud suusapiirkond ühe mäepiletiga
keskmisest soodsam hinnatase
tagasihoidlik internetiühendus
tagasihoidlik after ski

REISI SIHTKOHT Monte Rosa, Itaalia (ilma rühmajuhita)
REISI TOIMUMISAEG 14.03 – 21.03.2020
HIND SISALDAB
LENNUINFO:
Smartlynx charterlend Milaanosse (Bergamo lennujaam)
Lennuajad:
MYX521 TLL-BGY 08.00-10.00
MYX522 BGY-TLL 11.00-15.00
Lubatud äraantav pagas 15 kg + käsipagas 5 kg.
Suusapagasi palume ette tellida reisi broneerimisel, sest suusakottide arv on piiratud!
Edasi-tagasi lennupileteid Milanosse
Transfeere lennujaamast hotelli ja tagasi
Lennujaamamakse
7 ööd majutust ühele valitud toatüübis
Toitlustust vastavalt tellitud paketile
LISATASU EEST
Reisikindlustus

8-päevase (7 ööd) paketi hind ühele inimesele on:

3* hotellis Les Coupoles
http://www.lescoupoles.com
Hea asukohaga, sõbraliku pererahvaga kodune majutus. Asub tõstukist vaid 400m kaugusel. Majas on baar, saun ja väike sisebassein, tasuta wifi. Hommikusöök rootsi lauas.
Reisipaketi hind 1 inimesele kaheses toas hommikusöögiga 990 €

Apartmendid Champoluc keskuses
http://www.champolucapartment.com/
Lihtsad, erineva suurusega apartmendid. Asuvad kuni 600m tõstukist. Apartmendis on kööginurk ja valikus nii 1 magamistoa kui 2 magamsitoaga apartmente. Täpse kirjelduse saadame, kui on teada reisijate arv ja täpsed soovid. Hommikusöögi tellimise võimalus lähedalolevast restoranist. Tõstukite läheduses, ilma söökideta.
Reisipaketi hind ühele inimesele kuueses apartmendis alates 690 €

Mäeinfo:

Küla kõrgus: 1579 m
Kõrgeim tõstuk: 3275 m
Laskumisradu: 180 km
Musti radu: 16 km
Punaseid radu: 119 km
Siniseid radu: 45 km
Pikim laskumine: 10 km