Koolitusreisid, erialareisid, õppereisid … ? Mis need on?

Kui koolitusreisidest räägitakse, siis tihti arvatakse, et see tähendab vaid seda, et sõidetakse kollektiiviga välismaale, istutakse konverentsisaalis ning siis keegi tuleb koolitama. Et sellist ühepoolset arvamust meie koolitusreisidest ei tekiks, siis räägime Mainor Travelis meelsamini erialareisidest, õppereisidest ja huvialareisidest.

Sellistel reisidel näed, kuidas elavad ja töötavad Sinu kolleegid teisel pool maakera ning saad inspiratsiooni, motivatsiooni ja uusi valdkonnasiseseid kontakte. Seejuures jääb alles võimalus ka vaba aja veetmiseks, et näha, mida põnevat valitud sihtriik veel pakub.

🎞 Vaata videost, mida kujutab endast üks õppereis ning millist kasu ja kogemust saad just Sinu huvidele ja soovidele korraldatud erialareisilt, mida pole üheski reisikataloogis!

Seminar toimus turismimessil Tourest. Küsimusi esitas Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson, vastas Mainor Traveli tegevjuht Krista Esta.

Õppereiside korraldamise soovi kohta saab rohkem infot kirjutades info@mainortravel.ee või telefoni teel Kristalt +372 511 7486.

Autorist

client-photo-1
Mihkel Luur
Mihkel on Mainor Traveli arendus- ja turundusjuht.