1 öö või enam
Reisi pikkus
Viimsi
Sihtkoht

Perepaketi hinnad alates 134 €

majutus 1 ööpäev peretoas (suur või väike peretuba*)
hommikumantlite kasutus
tervislik buffet-hommikusöök
piiramatu spaa- ja saunade külastus
jõusaali ning ujula piiramatu külastus
laste mängutoa külastus
Black Rose pubis üllatus lastele
tervele perele Atlantis H2O Aquapark piiramatu külastus lahtioleku aegadele
tasuta Wifi ja parkimine hotelli parklas

Hind alates 134 € (2 täiskasvanut ja 2 kuni 15-aastast last). Paketi lõplik hind sõltub tubade saadavusest soovitud päeval. Küsi saadavust ja pakkumist e-posti teel info@mainortravel.ee

Peretuba mahutab maksimaalselt 2 täiskasvanut ja 4 last.


Viimsi SPA hotellis on 8 suurt peretuba (koosneb kahest standardtoast, mis on omavahel vaheuksega ühendatud ja mahutab maksimaalselt 2 täiskasvanut ja 4 last) ja 8 väikest peretuba (standard tuba narivoodiga 90×200, mahutab maksimaalselt 2 täiskasvanut ja 2 last).

Lisatasu lisalapsele lisavoodil:

  • 0-2 aastased tasuta
  • 3-6 aastased 20 € / ööpäev
  • 7-15 aastased 33 € / ööpäev
  • 16+ aastased lapsed ja täiskasvanud 43 € / ööpäev

Lapse paketti kuulub: majutus lisavoodil, hommikusöök, ujula, spaa- ja saunakeskuse külastus koos vanematega, laste mängutoa külastus, üllatus Black Rose pubis, Atlantis H2O Aquapark külastus.

Lisainfo ja broneerimine: info@mainortravel.ee


Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib hotelli kodulehega samad hinnad. Saada oma broneerimissoov päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee.

Tallinn Viimsi SPA asub aadressil Randvere tee 11, Viimsi. Ühistranspordiga tulles tasub teada, et Tallinn Viimsi SPA hotell asub bussipeatuse “Viimsi Kool” vastas ja lõpp-peatuse “Viimsi Keskus” lähedal, mis on ka bussiliini 1A lõpp-peatus. Bussiliin 1A marsruudil Viru Keskus – Viimsi Keskus sõidab regulaarselt vähemalt 4 korda tunnis, sõiduaeg 25-35 minutit.