1 öö või enam
Reisi pikkus
Viimsi
Sihtkoht

Perepaketi hinnad 1. juulist alates 134 €

majutus 1 ööpäev peretoas (suur või väike peretuba*)
hommikumantlite kasutus
tervislik buffet-hommikusöök
piiramatu spaa- ja saunakeskuse külastus
jõusaali ning ujula piiramatu külastus
lastekeskuse “Rõõmupisik” külastus 10:00 – 21:00
Black Rose pubis üllatus lastele
tervele perele Atlantis H2O Aquapark piiramatu külastus
tasuta Wifi ja parkimine hotelli parklas

Hind alates 134 € (2 täiskasvanut ja 2 kuni 15-aastast last). Paketi lõplik hind sõltub tubade saadavusest soovitud päeval. Küsi saadavust ja pakkumist e-posti teel info@mainortravel.ee.
Peretuba mahutab maksimaalselt 2 täiskasvanut ja 4 last.

Viimsi SPA hotellis on 8 suurt peretuba (koosneb kahest standardtoast, mis on omavahel vaheuksega ühendatud ja mahutab maksimaalselt 2 täiskasvanut ja 4 last) ja 8 väikest peretuba (standard tuba narivoodiga 90×200, mahutab maksimaalselt 2 täiskasvanut ja 2 last).

Lisatasu lisalapsele lisavoodil

0-2 aastased tasuta
3-6 aastased 20 € / ööpäev
7-15 aastased 33 € / ööpäev
16+ aastased lapsed ja täiskasvanud 43 € / ööpäev

Lapse paketti kuulub: majutus lisavoodil, hommikusöök, ujula, spaa- ja saunakeskuse külastus koos vanematega, lastekeskus Rõõmupisik piiramatu külastus iga päev 10:00 – 21:00, üllatus Black Rose pubis, Atlantis H2O Aquapark külastus.

Lisainfo ja broneerimine: info@mainortravel.ee


Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib hotelli kodulehega samad hinnad. Saada oma broneerimissoov päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee.

Tallinn Viimsi SPA asub aadressil Randvere tee 11, Viimsi. Ühistranspordiga tulles tasub teada, et Tallinn Viimsi SPA hotell asub bussipeatuse “Viimsi Kool” vastas ja lõpp-peatuse “Viimsi Keskus” lähedal, mis on ka bussiliini 1A lõpp-peatus. Bussiliin 1A marsruudil Viru Keskus – Viimsi Keskus sõidab regulaarselt vähemalt 4 korda tunnis, sõiduaeg 25-35 minutit.