12 ööd
Reisi pikkus
Vietnam
Sihtkoht
22 – 31 °C
Ilm

Valgetesse tuunikatesse rõivastatud naised laiade koonusjate kübaratega, lõputud rohelised riisipõllud, sõdurid ja punased lipud- sellised kujutlused kerkivad meie ette, kui tuleb juttu Vietnamist. Sel riigil on tuhandeaastane ajalugu, värvikas kultuur, suurepärane maastik. Maa on suur ning põhjast lõunasse rännates muutuvad traditsioonid ja kombed, kultuur ja maastik.

Valusast minevikust annavad tunnistust surnud dzungliosad ja maa-alused põgenikelinnad.

Ho Chi Minh City on tõeline metropol. Kohapeal on rohkem kasutusel linna vana nimi – Saigon. Siin leidub jälgi nii Prantsuse koloniaalvalitsuse kui ka USA sõjalisest tegevusest. Sõjaajast on ka pärist Cu Chini tunnellinn – 250 km kogupikkusega maa-aluseid tunneleid.

Erinevaid kuurorte on Vietnamis palju. Üks suhteliselt hiljuti populaarseks saanud kuurort on Phan Thiet, mis asub umbes 200 km kaugusel Saigonist. Regiooni suurim ja palju veespordivõimalusi pakkuv rand Mui Ne asub Phan Tietist vaid 10 km kaugusel.

Kui aega jääb, siis tasuks kindlasti kavasse võtta Hoi An´i külastus, sest seal on säilinud sajanditevanused puidust siseõuedega hooned, terrassidel rippuvad linnupuurid, töökodades valmivad kirjud siidlambid ja bambusest kirevad magamismatid- see on tegelikkus, mis näib olevat kui film vanast Indohiina linnast.

Kagu-Aasia maadest on Vietnam veel suure osa reisihimuliste jaoks avastamisrõõmu ja põnevust pakkuv maa!

Reisipaketid Vietnami

Tegemist on näidispakettidega ning tegelik hotellide ja kuupäevade valik on kordades laiem! Küsi pakkumist soovitud perioodiks!

Hotell Reisi kestus ja toitlustus Reisipaketi hind ühele reisijale
Rock Water Bay Beach Resort & Spa 3* 11 ööd hotellis / hommikusöök al 989 € (01.02.2021)
Lotus Muine Resort & Spa 4* 11 ööd hotellis / hommikusöök al 1115 € (18.01.2021)
Seahorse Resort & Spa 4* 11 ööd hotellis / hommikusöök al 1329 € (01.02.2021)
Dessole Beach Resort Mui Ne 4* 11 ööd hotellis / kõik hinnas al 1545 € (01.02.2021)

 

REISI SIHTKOHT Ho Chi Minh City, Vietnam
REISIPERIOOD Grupireisid toimuvad 07.12.2020 – 15.03.2021
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Käsipagasit ja registreeritud pagasit
11 ööd majutust hotellis kaheses toas
Hommikusööke
Grupitransfeerid
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas
Ühekohaline tuba

12-päevase (11 ööd) paketi hind Vietnami alates 989 eurot ühele eeldusel, et reisib koos 2 inimest.

Vastutav reisikorraldaja on Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad. Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist, broneerimise hetkest ja vabade kohtade olemasolust, mistõttu võib reisipaketi lõplik hind olla tabelis toodust mõnevõrra suurem või väiksem. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt kodulehe päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee.