12 ööd
Reisi pikkus
USA Idarannik
Sihtkoht
16. – 28. oktoober 2021
Kuupäevad

USA Idaranniku ringreisi lühitutvustus

Marsruut: Boston – New York – North Adams – Philadelphia – Lancaster – Washington

Freedom Trail Bostonis – 4 km pikk rada läbi Bostoni kesklinna, mis läbib 16 USA ajalooliselt olulist paika
Mitmete talude, farmide ja veinimõisade külastused
Võimalus tutvuda New Yorgiga: Vabadussammas, Central Park, Times Square, Rockefeller Center jpm
Võimalus minna vaatama Broadway muusikali
Washingoni avastamine, sh Valge Maja ja Arlingtoni memoriaali külastamine
Väljasõit aamišite külla
Šoping ostukeskustes ja vabrikupoodides

Reis toimub: 16. – 28. oktoober 2021
Lend: Tallinn – Frankfurt – Boston – Washington DC – Frankfurt – Tallinn
Keel: eesti keeles, inglise keeles
Toitlustus: hommiku-, lõuna-, ja õhtusöögid vastavalt programmile (tähistatud programmis H, L, Õ)
Hind inimese kohta: 4550 €
Äriklassi lendudega: 6150 €

Lisainfo ja reisile registreerimine: Krista Esta, krista.esta@mainortravel.ee või telefonil 511 7486

HIND SISALDAB
lennupileteid sihtkohta ja tagasi turistiklassis (Lufthansa)
Majutust valitud hotellides 2-kohalistes tubades koos hommikusöögiga
Toitlustust vastavalt programmile (tähistatud H, L, Õ)
Kohapealset transporti
Programmis toodud vaatamisväärsuste külastamist
HIND EI SISALDA / LISATASU EEST Reisi- ja tervisekindlustust (küsi pakkumist!)
ESTA (USA) reisiloa vormistamist
Alkohoolseid jooke toitude juurde
Broadway etenduse pileteid
Jootraha bussijuhile

REISIKAVA

1

Laupäev, 16.10. Tallinn – Boston, MA

Lufthansa lennud Bostonisse.
06.20 – 07.50 Tallinn – Frankfurt (lennuaeg 2 h 30 min). Lendude vaheline aeg 5 h 40 min.
13:30 – 15:25 Frankfurt – Boston (lennuaeg 7 h 55 min).
Transfeer hotelli, vaba aeg.
Hotell: Hyatt Regency Boston, 1 Avenue de Lafayette, Boston, MA 02111 USA
2

Pühapäev, 17.10. New York City, NY (H, Õ)

Päev Bostonis. Freedom Trail ehk Vabaduse rada (4 km pikk). Õhtusöök Bostoni Eesti Seltsi esindajatega.
3

Esmaspäev, 18.10. Boston, MA - North Adams, MA (H, L)

Bostonist teel North Adamsisse külastused:
Allandale Farm, 259 Allandale Road, Brookline, MA 02467 (30 min hotellist).
Valicenti Pasta Farm, 11 Monument Square, Hollis, NH, tel 603-459-3627 (1 h Allandale’ist).
Sidehill Farm, mahetalu (piim ja piimatooted). 58 Forget Rd, Hawley, MA 01339, 2 h sõitu Valicentist (45 min hotellist).
Hotell: Tourist Welcome, 915 State Rd, North Adams, MA 01247.
4

Teisipäev, 19.10. North Adams-New York, NY (H, L)

Check out hotellist. Asume teele New Yorki. Teel peatused:
Cricket Creek Farm, piimakari, lihakari, sead. Juustutootmine oma piimast. (15 min hotellist) 1255 Oblong Rd., Williamstown, MA 01267 tel (413) 458-5888.
Vanderbilti Mansioni külastus. (1 t 45 min farmist) Õhtuks New Yorki (2 h).
Hotell: Hyatt Place NY Midtown South, 52 West 36th St, New York, NY 10018.
5

Kolmapäev, 20.10. New York NY (H, L)

Päev New Yorgis. Tutvume Suure Õuna vaatamisväärsustega.
6

Neljapäev, 21.10. New York (H, L)

Jätkame New Yorgi avastamist. Õhtul soovijatel võimalus minna vaatama Broadway muusikali.
7

Reede, 22.10. New York-Philadelphia, PA (H, L)

Check-out hotellist. Sõit Philadelphiasse. Teel külastused (täpsustuvad). Hotelli lähedal ostukeskus King of Prussia Mall, 160 North Gulph Road, King of Prussia, PA 19406
Hotell: Hyatt Place Philadelphia/King of Prussia, 440 American Avenue, King of Prussia, PA, 19406
8

Laupäev, 23.10. Philadelphia-Lancaster-Philadelphia (H, L)

Teeme väljasõidu Lancasteri maakonda (1 h) aamišite külla, vt lähemalt. Ostleme vabrikupoodides Tanger Outlets, 311 Stanley K. Tanger Blvd, Lancaster, PA 17602-1467. Avatud 09.00 – 21.00.
9

Pühapäev , 24. 10. Philadelphia-Washington DC (H, L)

Check out hotellist. Philadelphia linnaekskursioon. Simeone automuuseum, 6825-31 Norwitch Drive, Philadelphia, PA 19153. Asume teele USA pealinna Washington DC-sse. Teel külastus Broom’s Bloom Dairy piimafarmi, kus valmistatakse ka käsitööjäätist, juustu, sealihast vorste jpm. Lõuna samas.
Hotell: Embassy Suites by Hilton Alexandria Old Town, 1900 Diagonal Road, Alexandria, VA, 22314.
10

Esmaspäev, 25.10. Washington DC (H, L)

Washingtoni ekskursioon, sh Valge Maja ja Arlingtoni memoriaali külastamine.
11

Teisipäev, 26.10. Washington DC (H, Õ)

Väljasõit Middleburgi. Külastused: Greenhill Winery and Vineyards, veinimõis. Boxwood Estate Winery, veinimõis. Middleburg Wagyu, Waguy veiseid ja Berkshire sigu kasvatav farm. Lisaks marjakasvatus (tikrid, vaarikad, põldmarjad) ja kalastamine. Hüvastijätu õhtusöök restoranis Charthouse.
12

Kolmapäev, 27.10. Washington-Frankfurt (H)

Vaba hommikupoolik, ärasõit lennujaama.
19.20 – 08.05 (+ 1 päev), Washington DC – Frankfurt (lennuaeg 7 h 45 min), lendude vaheline aeg 1 h 35 min.
13

Neljapäev, 28.10. Frankfurt-Tallinn

09.40 – 13.05 Frankfurt-Tallinn, (lennuaeg 2 h 25 min).

 

Reisikava täieneb!

 

Hind inimese kohta: 4550 €
Äriklassi lendudega: 6150 €

Lisainfo ja registreerimine:
Krista Esta, krista.esta@mainortravel.ee
Tel + 372 511 7486