Viking Line’i suviste erikruiiside uus sihtkoht on Turu. Samuti lisandub kaks Ahvenamaa kruiisi, mis võimaldavad veeta pika päeva (15 tundi) Mariehamnis ja soovi korral külastada Rockoff muusikafestivali. Mõlemas sihtkohas saab purjeregati Tall Ship Races raames imetleda maailma suurimaid purjekaid.

Lisainfo ja broneerimine: info@mainortravel.ee


04.07 Turu erikruiis alates 89 € / reisija

Vaid pisut autosõitu ja oled Naantalis – armsas romantilises linnakeses, mis on samuti üks Soome vanimaid. Siinsamas asub ka Muumimaa, kus pered saavad mõnusasti oma päeva veeta.

Sõidugraafik

Tallinn Turu Tallinn
20.30 10.00 – 19.00 09.00

Lisainfo

Hinnad on dünaamilised ja sõltuvad väljumise kuupäevast ja laeva täituvusest. Viking Line jätab õiguse muudatusteks. Kruiisi “alates hind” kehtib Tallinnast Turusse B4T sisekajutis 1 reisijale kui koos reisib 4 inimest. Erikruiisis sisaldub 1 hommiku- ja 1 õhtusööki Rootsi lauas (väärtus 51 €/reisija).


22.07 ja 26.07 Ahvenamaa erikruiis alates 89 € / reisija

Suvi on otse loomulikult Ahvenamaa külastamiseks parim aeg, kuid juuli lõpp on seekord iseäranis eriline. Iga-aastane kohalik muusikafestival Rockoff tähistab 25. juubeliaastat ning toob alates 23. juulist tervelt üheksa päeva jooksul kokku hulgaliselt rahvast. 23. juulil jõuavad Ahvenamaale ka maailma suurimad purjelaevad – toimub Tall Ships Races rahvusvaheline purjeregatt.

Sõidugraafik

Tallinn Mariehamn Tallinn
20.30 10.00 – 01.00 11.00

NB! Tagasisõit Tallinnasse algab 24. ja 28. juuli öösel kell 01.00.

Lisainfo

Hinnad on dünaamilised ja sõltuvad väljumise kuupäevast ja laeva täituvusest. Viking Line jätab õiguse muudatusteks. Kruiisi “alates hind” kehtib Tallinnast Mariehamni B4T sisekajutis 1 reisijale kui koos reisib 4 inimest. Erikruiisis sisaldub 1 hommiku- ja 1 õhtusööki Rootsi lauas (väärtus 51 €/reisija).

Lisatasu eest

Ekskursioonid, transfeerid ja muud reisiteenused sihtkohas
Reisikindlustus (soovitavalt COVID-19 reisitõrkega)

Tingimused:

Broneeringu kinnitamisel tuleb piletite eest tasuda koheselt. Hilisemal piletite tühistamisel raha ei tagastata.
Tegemist on Viking Line’i pakkumisega. Mainor Travel on ametlik edasimüüja.
Viking Line jätab endale õiguse muuta sõiduplaane ja hinnakirju sellest ette teatamata.
Enne broneerimist tutvu kindlasti ka vedajapoolsete reisitingimustega.

Küsi pakkumist: info@mainortravel.ee