Serfaus on 1400 m kõrgusel asuv alpiküla, mille teeb ainulaadseks muuhulgas näiteks sõiduvahend, mis suusaturisti hotellist tõstukini viib – nimelt vurab pisikese küla peatänava all ringi metroo! Külakeskus on autodele suletud, ning see teeb tänaval liikumise mõnusaks ja turvaliseks. Serfaus on Austria viimaste aastate üks populaarsemaid suusakeskusi ja on alates 2007. aasta talvest saanud hea vastuvõtu osaliseks ka Mainor Traveli klientide seas.

Suurem osa Serfausi ning naaberkülade Fissi ja Ladise radadest on üle 2000 m kõrgusel, seega ei pea lumeolude pärast muret tundma. Ühe mäepiletiga on Sinu kasutuses 60 lifti ja 212 km hästihooldatud suusaradu. Lumelauasõitjatele on kaks tsooni: üks Serfausi, teine Fissi poolel.

Lõviosa Serfausi radadest on märgitud punase värviga ja asuvad ülevalpool metsapiiri. Järsemad ja raskemad algavad Lazidbahn-gondli lõpp-jaama lähedusest. Sealtsamast leiab heade lumeolude korral ka laskumisradadest väljaspoole jäävaid laskumisvõimalusi ehk off-pisteid. Rahulikumad ja laugemad rajad on Masneri päikesepaistelistel nõlvadel. Masneri piirkond on viimase 2 aasta jooksul vahvate nõlvade poolest lisa saanud, seega soovitame veeta seal vähemalt 1 päev. Masneris asub ka väga-väga ilus suure terrassiga mäekohvik, kus lõuna ajal puhata, päikest võtta ja sööke-jooke nautida. Naaberkülasse Fissi viib suusatajaid 8-inimese gondeltõstuk. Fissi laskumisrajad on mõnusalt pikad ja viivad edasi Ladise lumerohketele nõlvadele. Fissi Funpark on meeliskoht noortele lauduritele ja suusatjatele, kellele meeldib teha pikki õhulende ja hüpata.

Pikim laskumine külla on kokku 13 km. Nii Serfausis kui Ladises on ka lastenõlvad. Serfaus on valitud Austria lastesõbralikumaks suusakeskuseks.

Nagu Austriale iseloomulik, leiab mägedest mitmeid häid restorane. Vastukaaluks traditsioonilistele tiroolistiilis mägikõrtsidele on Komperdell-tõstuki lõppjaamas elegantne ja kõrgetasemeline Ski-Lounge, kus suusasaapad sisenedes susside vastu vahetatakse ja lisaks hingematvale vaatele saab nautida head veinivalikut ja Havanna sigareid.

REISI SIHTKOHT Serfaus, Austria
KODULEHT www.serfaus.at
REISI TOIMUMISAEG 29.02 – 07.03.2020
RÜHMAJUHT ARNO REMMELGAS
HIND SISALDAB
LENNUINFO: Lufthansa otselend LH405/LH404
Lennuajad: 13:30 – 14:55 / 09:25 – 12:50
Lubatud äraantav pagas 23 kg + käsipagas 8 kg.
Suusapagasi palume ette tellida reisi broneerimisel,sest suusakottide arv on piiratud!
Edasi-tagasi lennupiletid Tallinn-München-Tallinn
Transfeere lennujaamast hotelli ja tagasi
Lennujaamamakse seisuga 17.04.2019
7 ööd majutust valitud toatüübis ühele inimesele
Toitlustust vastavalt tellitud paketile
LISATASU EEST
Reisikindlustus

8-päevase (7 ööd) paketi hind ühele inimesele on:

4* hotellis Amadeus – TELLIMISEL (küsi pakkumist!)
http://www.amadeus-serfaus.at/de/amadeus/ausstattung.html

3* hotellis REX koos hommiku- ja õhtusöögiga – al 1390 €

Head tagasiside saanud 3-tärni hotell. Asub ca 800m tõstukist, metroojaam üle tee. Suurem osa tube rõduga. Saun. Tasuta wifi. Hommiku-ja õhtusöögiga. Reisipaketi hind 1 in kaheses toas 1390 €. Peredele suurusega 3-4 inimest on võimalus broneerida Junior Sviit (saadame päringu hotellile, kui on kellelgi soovi).

3* hotellis Garni DAS KOEHLE koos hommikusöögiga – al 1190 € – VIIMASE HETKE PAKKUMINE!
https://www.koehle.at
Uus 2019 äsja avatud hotell peatänaval, peatõstukist ca 600m. Metroopeattus hotelli vastas. Soome saun, infrapunasaun, relax-ruum. Soojendusega välibassein. Deluxe toad ca 25 m2. Toad on rõduga. Dušš, wc, TV, raadio, föön. Tasuta wifi kogu majas. Hommikusöögiga.

4* hotellis DARREHOF – al 1250 €
www.darrehof.at
Perehotell peatänaval metroopeatuse vahetus läheduses. Peatõstukiteni on 1 metroopeatus ehk ca 300 m. Hotellil on oma saunakompleks auru- ja tavalise sauna, puhkeruumi, jacuzzi ja basseiniga, puhketuba ja retseptsioon. Uues, 2006. a sügisel valminud kõrvalhoones on kõrgetasemelised apartmendid 2 – 6 inimesele.

Kõigi mugavustega tubade sisustuses kasutatud palju puitu. Väga rikkalik rootsi laua tüüpi hommikusöök koosneb värsketest, oma mahepõllumajanduslikke põhimõtteid järgivast perefarmist. Osa tube on rõduga ja suuremad. Lisavoodi mahub rõduga tubadesse. Tasuta wifi.
Reisipaketi hind ilma rõduta toas 1250 €
Reisipaketi hind rõduga toas 1320 €

Apartmendid – hind täpsustamisel!

Küsi lisa garmen.heinsalu@mainortravel.ee või 5858 7885!

Mäeinfo:

Küla kõrgus 1427 m
Kõrgeim tõstuk 2820 m
Laskumisradu 214 km
Musti radu + ski route 51 km
Punaseid radu 121 km
Siniseid radu 40 km
Pikim laskumine 13 k

Tõstukipilet 6 päeva 258 €
Tõstukipilet (sünd 2001-2004) 217,50 €
Tõstukipilet (sünd 2005-2013) 152,50 €
Tõstukipilet (sünd enne 1955) 245,50 €

Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 2 eurot.

VABA AEG – AFTER SKI

Söögikohad – palju ja erinevatele maitsetele, millistest enamik asub Dorfbahnstrassel; esindatud itaalia, kreeka, ameerika jt köögid; Maitsvaima lihavalikuga – hot. Universo vastas Steak House.

Soovitav õhtusöögilauad varem ära broneerida;
– hotell Post´i kõrval AfterSki telk;
-PachiBar soositult parim AfterSki koht. Asub vahetult enne külla laskumist; pidu kella 01.00-ni;
Terrassil võimalik ka süüa – grillitud ribi; kanatiivad; salatid ja friikartulid;
PumPum – peatänaval tänavabaar, aktiivse lahtiolekuga vahetult peale mäest laskumist;
Georgi veinibaar (hotel Universo all); (miinuseks ruumi väiksus)
Tutvuge Serfaus Weekly Program´ga, mis saadaval igas hotellis ja tänavatel;
Soovitus osalemiseks Adventure night at Serfaus (21.00) erinevate lumega seotud etteastete ja uhke ilutulestikuga kolmapäeviti; Üritus eraldi tasu eest.