Santorinit peetakse üheks kadunud Atlantise kandidaadiks. See poolkaarekujuline saar tekkis peale 1450. aastal eKr toimunud vulkaanipurset. Doorlased nimetasid saare Thiraks, veneetslastelt pärineb Santorini nimi.  Santorini on kuulus oma imeliste muinasjutuliste valgete külade, päikeseloojangute, helesinisest merest tõusvate järskude kaljudega piltpostkaartlike vaadete poolest. Fira ehk Thira on saare pealinn. Siit väljuvad kõik saare bussid. Siin on palju kohvikuid, poode, muuseume.

Firast tasub ette võtta jalgsimatk mööda kaljust rannikut Oiasse, mis on saare põhjatipus asuv valge küla. Lisaks väga omapärasele linnaarhitektuurile on turismimagnetiks päikeseloojangu vaatamine saare tipus. See on nagu näidend, kus tegelased otsivad oma õiget kohta erinevatel terassidel ja kohvikutes. Kui päike on ära saadetud, siis lahkutakse rongkäigus.

Firast väljuvate ekskursioonipaatidega on võimalik sõita naabersaartele. Saab jalutada tossaval maapinnal ja  võtta kuumi mudavanne allikates. Saarel on ka  erivärvilisted rannad- punane, must ja valge, mis on pärand kunagisest looduskatastroofist. Neisse randadesse on võimalik sõita paatidega, kuid saab ka mööda väikesi jalgradu, mis kulgevad rannasolevatel kaljudel.

Peamised kuurordid asuvad Kamaris ja Perissas.

Santorini on eriline, vapustav! Kui oled käinud, siis alles saad sellest aru!

REISI SIHTKOHT Santorini, Kreeka
REISIPERIOOD 18.09 – 02.10.2019
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 499 eurost inimese kohta.

Vastutav reisikorraldaja on Aurinko.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!