Suvisel ajal koondub Rumeenia elu Rivierasse ehk Musta mere kuurortidesse, mis täituvad päevitajate, ujujate, sukeldujate ning pidutsejatega, kes siinsetes vabaõhudiskoteekides klubimaratone läbivad.

Mamaia on Rumeenia populaarseim liivarannaga kuurort, mille 8 km pikkune rannajoon on täis puhkajaid kõikjalt kogu riigist. Öisel ajal transformeerub Mamaia üheks suureks diskoteekide ja rannapidudega ööklubiks.

REISI SIHTKOHT Rumeenia Riviera
REISIPERIOOD 15.06 – 31.08.2019
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Ekskursioonid
Kindlustus (küsi pakkumist)
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 409 eurost inimese kohta.

Vastutav reisikorraldaja on Aurinko.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!

Rumeenia Riviera saab alguse Doonau deltast põhas ning kulgeb 272 km pikkuselt alla lõunasse.

Mamaia on peamine kuurort Rumeenia Musta mere kuurortpiirkonna põhjaosas, sadamalinn Constanta naabruses. Juba 20. sajandi alguses hakkas kohalik eliit ja kuninglik pere siin mereveevanne võtma. Tekkis vajadus raudtee järele, mis Constanta sadamalinna kuurortpiirkonnaga ühendaks. Kahe maailmasõja vahelisel perioodil sai Mamaia tuntuks ka välismaal.

Mamaia kaunis liivarand kulgeb peaaegu 10 km pikkuse ribana Constanta ja Navodari linna vahelisel alal. Mõnedes kohtades on rand peaaegu 300 m lai. Mamaia mererannas ja järve ääres saab tegeleda erinevate veespordiliikidega – pedaalipaadi, langevarju, banaanipaadi, veesuuskade, skuutri ning jahiga sõita või surfata ja sukelduda. Otse kuurordis on veepark ja köisraudtee. Mamaia rannapromenaad on ääristatud restoranide ja kohvikutega, kuurordis on spetsiaalne ööelupiirkond, kuhu on koondunud vabaõhudiskoteegid.

Neptuni kuurort jääb Constanta linnast u 38 km ja Mangalia linnast u 6 km kaugusele. Neptunis on hulgaliselt 3* kõik hinnas teenusega hotelle. Kuurort on ümbritsetud Comorova metsast. Neptunis on suveteater ja -kino, turg, spordiväljakud, veespordivõimalused, mõned restoranid ja kohvikud. Neptuni kõrval asub ka kuurort nimega Olimp.

Jupiteri kuurordi keskel paikneb Tismana tehisjärv. Cap Aurora asub kaljusel poolsaarel ning selle kuurordi hotellidel on vääriskivide nimed, Venuse hotellidele antud on naisenimed. Venuse kuurordis on enim suure territooriumiga 4* hotelle. Saturn paikneb rahulikus lahesopis, Mangalia linna vahetuse naabruses. Saturnis on mitmed kämpingualad ning kaks puhkeküla –  Dunarea ja Delta.